Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 11:44:54
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kombo na elektrickú gitaru  (Prečítané 8459 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #15 kedy: 31. Október , 2017, 15:42:10 »

roland cube 10 GX - je to male, lahke, ma to cisty, crunch, lead kanal, zakladne efekty a bude to hlasitostne tak akurat aj do domu/bytu... navyse usetris par € na kvalitny kabel/struny etc.

« Posledná zmena: 31. Október , 2017, 15:45:06 od epiphonic » Zaznamenané

slow riffs / bong hits
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 31. Október , 2017, 15:54:48 »

a este by bolo fajn, keby Emma napisala, ci si to chce kupit nove v nejakom tuna blizkom obchode alebo chce lovit v inzeratoch z druhej ruky. alebo ci caka na konkretnu ponuku od niekoho, co tu nieco podobne aktualne ma na predaj ...
Zaznamenané
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #17 kedy: 02. November , 2017, 10:04:30 »

No... je otazne, aku muziku chces hrat/hrajes. Odkedy cvicim nasucho, tak hram ovela cistejsie cez aparat a ovela lepsie "citim" aparat pod rukou, nez ked som cvicieval cez amp. Paradoxne.  Na zdravie!

Aj s akustikou to vidim podobne.
no ale ked sa pozrieme na "zadanie" tak vidime, ze Emma potrebuje prave cvicit s aparatom. Ty uz predsalen mas coto odohrate a odcvicene na aparate, takze tvoje skusenosti sa na nu nedaju aplikovat.  Je to frajer
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #18 kedy: 08. November , 2017, 14:48:38 »

Co tak pokial ide o lampace kombo Peavey Valveking 1x12"? Od ruky by sa malo dat zohnat okolo 200e a ma velmi slusny zvuk. Inak suhlasim s Rolandom pripadne s Fendrom  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.