Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 20:45:15
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: kuriozna situacia  (Prečítané 4728 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« kedy: 07. November , 2017, 21:12:57 »

Pani gitaristi a okoloiduci.
Chcel by som Vas poprosit o malu laskavost i ked neviem ci to bude vo vasich silach.
Stala sa mi taka zaujimava vec.
Jedneho dna mi nejaky chalanisko, ktoremu dal na mna kontak ani neviem kto, doniesol domov do Malaciek kombo na opravu.
Bolo na nom mnozstvo chyb ktore sa ani nemohli stat naraz a ani v priebehu pouzivania ,cize asi dost odlozene a zabudnute kombo, ktore sa mi nakoniec dostavilo na opravu.
Po relativne kratkom case sa mi to podarilo opravit, tak ze som daneho majitela informoval ,ze co tomu bolo a co to bude stat a ze kedy si po to moze dojst ?
Tak sme sa dohodli ze kedy ,ale nakoniec neprisiel.Aj sa mi tusim ospravedlnil ze mu to nejak nevislo a sak jasne ,sice som ta cakal ale jebem na to, stava sa. No ale po nejakom case som ho opät par krat kontaktoval ,ze co teda a kedy si po to dojde ,no ziadna odpoved.
Tak a uz je tomu asi aj viac ako rok a kombo mam stale doma a nikomu nechyba  Bavím sa skvele
Medzi casom sa mi niekde stratil kontak na toho chalana a ja o to kombo z casu na cas zavadim pohladom a poviem si ze co s touto opachou mam vlastne robit ?
Mam ho predat alebo opatrovat do neviem kedy ?
Preto by som Vas seckych chcel poprosit, aby ste sa popytali znamich ,ci nepoznate niekoho, kto si dal u mna Brda prveho Valwattovica v Mackach opravit combo ENGL.Typ a model nepoviem, aby sa zase neozvalo 15st ludi co mi budu tvrdit ze to oni  Bavím sa skvele
Mne to combo je vlastne na hovno ,lebo na gitare nehravam a tak jedina vec co je ze ho predam nech mi to nezavadza ,ale zase nemozem predavat nieco co neni moje, ale na druhu stranu, vrazil som do tej opravy nejaky cas a prachy za suciastky a je to tak davno ze vlastne uz ani neviem kolko to bolo, ale ktore mi zatial nikto nezaplatil, cize aj mam v tom kombe nejaky podiel ale aj tak si to nemozem dovolit ho len tak strelit, cize ja fakt fakt nevim co stym  Neviem

Vdaka za pomoc a snat sa do vanoc podari toho majitela vypatrat a komba sa konecne zbavim.
 
« Posledná zmena: 09. November , 2017, 09:33:36 od brdo prvy » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 07. November , 2017, 21:58:57 »

kombo predaj a prestahuj sa o dom vedla  Bavím sa skvele
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #2 kedy: 08. November , 2017, 08:12:19 »

kombo predaj a prestahuj sa o dom vedla  Bavím sa skvele


:D :D  a zmeniť tel. číslo :D :D haha
stávajú sa aj takéto veci ,  u mňa  tiež takto zostal jeden zosilovač lampáč , 
u kt som sprostredkoval predaj ale náhle sa mu pokazil koncák a  majitel si  už pre  neho neprišiel :D :D
mal som ho v  skúšobni asi 4 roky :D :D  možno viacej  v  rohu ,
Zaznamenané

Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 08. November , 2017, 08:44:33 »

Tiež sa mi také stalo, asi po roku na to náhodou dal reč kamoš, ktorý dával majiteľovi kontakt na mňa.

A mám doma jeden obal na kombo Fender a dva na Marshall hlavu a tiež neviem, komu som vrátil vec bez obalu...

Ale skús ešte napísať to isté (možno stručnejšie) na Fejsbuk, je tam tiež stránka gitaristi, aj gitarové & basgitarové zosilňovače.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #4 kedy: 08. November , 2017, 11:30:43 »

vies ako to vzdy byva. musis urobit to rozhodnutie, ze ho ides predat alebo pouzivat, skratka musis sa rozhodnut, ze je Tvoje. no a hned na druhy den ako ho predas alebo nieco podobne, tak sa na 100 pro ozve majitel, ze caf, prisiel som si pre kombo  Ja som čert..
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #5 kedy: 08. November , 2017, 13:21:58 »

mne sa raz stalo ze som zabudol u opravara 30kg stage piano. bolo tam rok. nastastie bol trpezlivy a nepredal ho. radil som by som nepredavat ho, radsej skusit nejako najst majitela.
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 08. November , 2017, 16:28:26 »

Keď mu prípočítaš poplatok za uskladnenie tak to nakoniec, že ti predaj ani nepokryje náklady :D
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #7 kedy: 09. November , 2017, 09:27:59 »

Praveze uz sa mi raz stalo ,ze som mal doma nejake veci x rokov a aj som majitela bombardoval ze kedy si po to dojde a stale mal cas, tak som to niekomu daroval a na druhy den si dosiel po to  Bavím sa skvele

Toto je dost osemetna vec ,lebo povascinou si kontak aj meno danej osoby napisem na papier a prilepim na geret a aj majitelia byvaju netrpezlivy a sami vyvolavaju kedy to uz bude.V tomto pripade nejde nic podla beznej praxe.

No nic, dam tomu cas a ak sa do vanoc nikto neozve ,tak to sem zavesim na predaj.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 09. November , 2017, 11:33:53 »

To je podobne jak keby som mal vyhradene miesto na parkovanie a niekto mi tam parkuje pol roka a nemohol by som ho odtiahnut.

Neviem ci niekto z nas/vas ma povinnost skladovat rarohy cudzich ludi, podla mna ked dokazes ze si sa snazil kontaktovat majitela tak si v poho.

Pripadne predtym ako prijmete veci na opravu povedzte ze ok doba na vyzdvihnutie je max 2-3 tyzdne, lebo sak aj zaplatit potrebujete dostat nie? Das mu podpisat papier ze si prevzal vec za danych podmienok a hotovo.  Bavím sa skvele jak pici na urade dakde.

Lebo potom aj na druhu stranu ty mozes povedat ze si nepamatas ze si niekomu nieco opravoval a ze netusis o com vravi clovek a potom je na nom dokazat opak heh.
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #9 kedy: 26. November , 2017, 15:33:19 »

Neuvetite.Vcera sa chalan ozval  Bravooo
Ze bol niekde mimo slovenska  Popiskujem si
Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 26. November , 2017, 21:10:48 »

teraz uz mozes prezradit co to bol za aparat
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #11 kedy: 26. November , 2017, 21:21:51 »

Je to Engl Screamer 50 aj s footswitchom.
« Posledná zmena: 30. November , 2017, 01:02:37 od brdo prvy » Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #12 kedy: 30. November , 2017, 01:03:16 »

Chalan to nakonec chce predat cca za 500€ lebo ho nepotrebuje.Keby niekto chcel,poslem kontakt.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 23 otázok.