Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
03. Júl , 2024, 08:17:55
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: bedna 2 x 12  (Prečítané 29050 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 11. August , 2005, 20:39:13 »

no nic moc bedna.... taky slabsi priemer :) aaale nie, vyzera fakt super, este lepsie ako z obchodu. Dufam ze budes mat aj lepsi zvuk na koncertoch. Nie ako doteraz :p:
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #16 kedy: 11. August , 2005, 20:53:53 »

co moze byt lepsie ako spokojnost sposobena vlastnou dobrou robotou:) pekna a ak dobre hra,tak len super. akurat mne sa pacia viac bedne ktore maju mriezku cez celu stenu,nielen cez repro. ale to uz je moj nazor.
Zaznamenané

o-yep sro
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #17 kedy: 11. August , 2005, 22:41:10 »

locksith: otovrime aj strechu :)) pista: nevedel som zohant taku miezrku...staci aj takato swordy: tazko tu lamentovat o zvuku. dubravka je na hovno, ma sialene zle PA. aj viem ze niektore konecety su tam super, ale to chde aj ineho zvukara a bla bla bka. treba zacat hrat v kluboch,. tam sa ukaze aparatura sama o sebe. jei v takychto salach. takto je ozaj, ale ozja nahovno. co uz Smútim sala je zbytocne vysoka, a pri slabsje navstevnosti sa to zbytocne ozyva, ale robime ted jeden expremiemnt, takze nechaj sa prekvapit a uvids na koncerte see ya soon :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 12. August , 2005, 00:21:35 »

dathrez: mne sa zdalo, ze na poslednom koncerte v dubravke ti aj z tvojho komba liezlo vselico a neviem ci to bola LEN zvukarova chyba. Mozno ze sa mi to len zdalo, neviem. Uvidime
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 12. August , 2005, 06:15:48 »

Vyzera dobre.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #20 kedy: 12. August , 2005, 09:42:29 »

swordy: nechcem tu riesit dubravku :) kombo je uz predane,takze je to jedno. na podiu je ale omnoho lepis sound jak v sale martinLM: aj hra dobre - tomu ver :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #21 kedy: 14. August , 2005, 09:06:41 »

tak sme ju vcera s darthezom testli v garazi. darthez musel skakat po streche aby neuletela:razz: bedna ako hrom:! lepsiu by nekupil nikde. este ked k tomu priratame aparat cez ktory sme hrali... mesa caliber 50+... no dakujem pekne, v zivote som si tak dobre nezahral. zazitok umocnil aj moj marshall ktory som tam asi po dvoch infarktoch sposobenych vahou tejto hlavy dovliekol. marsh sa celkom drzal - asi najma kvoli zabudovanemu comusi co pripomina mt2:)) hoci je jasne co hralo lepsie. bedna je vyborna, klobuk dole.
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #22 kedy: 14. August , 2005, 13:02:56 »

no veru, hralo to jak besne .... :cool: :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 14. August , 2005, 14:32:09 »

dathrez: takze hovoris, ze na najblizsom koncerte mas aspon 10 minutove solo?
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #24 kedy: 14. August , 2005, 15:08:41 »

swordy: najblizsi koncert b som rad hral v klube a nie v nejakom kulturaku, kde je to takmer vzdy naprd. radsej v klube, cisto zvuk len z aparatov a je to jasne. verim ze sa podari :) :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 14. August , 2005, 15:12:31 »

sak ja som nevravel, ze v kulturaku kludne aj v klube dojdem kuknut na tu tvoju krasavicu aj tam Žmurk
Zaznamenané

jolan
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 556



« Odpoveď #26 kedy: 14. August , 2005, 18:12:01 »

viem ze budem asi prvy no "fakt peknu bednu si spravil"... esce jedna otazocka kolko vide v porovnani s origi bednou?, teda oplati sa to? potom napis ako si to poriesil so zadnou stenou, resp. aky je rozdiel vo zvuku... :yes:
Zaznamenané

Hudobné fórum > http://zvmusic.xf.cz
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 14. August , 2005, 20:05:41 »

Tak podobna bedna sa da snad kupit okolo 16, s Vintage 30 este drahsia. Takto to vyslo na necelych 10000, mozno sa mylim, vsak Dartherz upresni.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #28 kedy: 14. August , 2005, 20:51:30 »

jolan: dakujem. rozdiel vo zvuku zavreta /otvorena je ten, ze ked som to zavrel, liezol zvuk iba zpredu, bol mohutnejsi, silnesi v basoch. pri otvorenej bedni sa rozliezal vsade navokol. cena? jak vravi amrtin, bednu kupis asi za 16 papeirov, mozno 15 - marshall 1936. s celestion vintage este za viac - neviem ale kolko. o cene svojej som uz pisal. bez repro ma vysla do 3papierov, s repr /2x celestion vintage 30/ mka vysla teda pri cene repro 6800sk za oba do 10.000. cena by bola nizsa o 450sk, keby tam boli ine rohy - ale chcel som hentie. rovnako sa da 500sk usetrit, ked si ju nepotiahnes kobercom, ale natries iba farbou, jak ma Rasto. takze cena sa da este v pohode zrazit o 1000sk nizsie cize podla mna sa to jednoznacne /ak to dobre spravis/ oplati stavat doma :hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
vylo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 259



« Odpoveď #29 kedy: 02. November , 2005, 16:26:41 »

Darthez chcel by som sa ta opytat na ten sprej. Nenarusis tym striekanim menbrany alebo nieco podobne/ich charakteristiku/? Je to daky specialny sprej? Pretoze oco skusal nastriekat menbany 5W reproduktora a od toho spreju stvrdla menbrana a musel vybudzovat viac zosilnovac cize islo to dole s vykonom. Nestalo sa ti nieco podobne?
Zaznamenané

Ja nic, ja muzikant!
Strán: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.