Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 00:59:15
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gitary komunistickej éry  (Prečítané 2196 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« kedy: 16. Máj , 2004, 15:14:31 »

Objavil som tu stránku, kde sú gitarky z krajín bývalej komunistickej éry. Dobrý prehžad, niektoré sú fakt skvosty. :) http://www.meatexz.com/cheesyguitars/guitars.html
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 16. Máj , 2004, 16:37:16 »

Pitu to som uz videl ale objavil to niekto iný a napísal už pred tebou ale dobrá pripomienka nech si to všetci všimnú je to super vidieť také kusy spomenul to stur na http://forum.gpcworld.sk/viewtopic.php?fid=6&tid=23&page=3 ale teba jediného to zaujalo a napísal si o tom vidím že nielen že chodíš na fórum ale aj čítaš príspevky :ghost
Zaznamenané

tatko fóra
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #2 kedy: 16. Máj , 2004, 20:17:03 »

http://www.geocities.com/robertsolcansky/jolana2.html este mi napiste aky to je model. Hra skvelo! (na to kolko to ma rokov a aky hardware)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 17. Máj , 2004, 14:32:03 »

Roberto - moze to byt Alexandria, nie som si celkom isty. Jolana vyrabala vtedy zopar podobnych modelov, casto sa lisili len blbostami, takze presne by to vedel asi len znalec. Pozeram, ze ste tam tusim dali tune-o-matic kobylku - s tou hra dobre ( alebo ""dobre"" :) ) takmer kazda gitara. Original tam davali vacsinou len taky mierne vytvarovany kusok hliniku, bez moznosti ladenia oktav...
Zaznamenané
Melvin
nováčik
*
Príspevkov: 60



« Odpoveď #4 kedy: 16. December , 2005, 15:57:31 »

Paaani sudruzi sa s tym moc neparali :blink:
Ta gitarka soviet lap steel to je gitara alebo klavir?

Naposledy upravil Pitu, : 16.12.2005 o 16:22
Zaznamenané

DArk SiDE of my guitar Si píš!!!
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #5 kedy: 16. December , 2005, 22:15:58 »

Inak keby som narazil na tu alexandriu, tak si ju azda aj kupim.. velmi fasa gitara to bola, dam k tomu krk z ibanezy a bude Žmurk
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.