Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 11:58:15
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Reactive loadbox  (Prečítané 37397 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #135 kedy: 22. Január , 2018, 17:07:47 »

Ja som to vyskusal osobne. Mne viac vyhovuje Reactive.
Našiel si rovnakú farbu na EQ, ako robia tie cievky a kondíky v reactive, potom tvoje frajerka prepínala tak, že si nevedel, čo hrá a rozoznal si rozdiel. V čom ten rozdiel bol, vieš to popísať?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #136 kedy: 22. Január , 2018, 17:14:31 »

Samozrejme tam rozdiel je, otázka je, či je jednaz tých dvoch možností jednoznačne horšia, ako druhá.
tak to sa pleties - otazka je, ci je alebo nie je rozdiel. do roviny lepsie/horsie to stavias vzdy ty.

Prídeš ôsmeho zistiť rozdiel medzi tranzistormi a lampami?
Či netreba, lebo z internetu to už vieš?
nebudem sa z KE do BA trepat kvoli tomu aby som sa dozvedel to co uz viem z internetu  Bavím sa skvele

ale vazne - co sa mam dozvediet? - z toho co sa tu popisalo je to iba cisty zvuk, mna zaujima dz dz dz. v otazke trandakovych drajvov som nikdy nepovedal, ze su zle. sam som tu dal niekolko ukazok tranzistorovych skresleni, ktore boli super. fakt je, ze je to ine.  lepsie/horsie je uz na preferenciach
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #137 kedy: 22. Január , 2018, 17:26:14 »

tak to sa pleties - otazka je, ci je alebo nie je rozdiel. do roviny lepsie/horsie to stavias vzdy ty.
To teda nestaviam. Aj v tejto debate, aj v debate lampy/tranzistory, lacné/drahé káble netvrdím, že niečo je lepšie. Len tvrdím že to je viacmenej rovnaké a drahšie riešenie je horšie pre vašu peňaženku.

nebudem sa z KE do BA trepat ...
Aha, nejako ma nenapadlo, že nie si z BA. Do Košíc občas jazdím, ak by si chcel, zosík môžem doviesť na skúšku.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #138 kedy: 22. Január , 2018, 17:46:03 »

a co teda toho 8.2 planujete robit ? skusat Andrejov tranzistorak alebo Progacov Hiwatt alebo Brankovu umelu zataz ?  Popiskujem si
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #139 kedy: 22. Január , 2018, 17:50:37 »

a co teda toho 8.2 planujete robit ? skusat Andrejov tranzistorak alebo Progacov Hiwatt alebo Brankovu umelu zataz ?  Popiskujem si
Ja dúfam, že všetko. A kto prinesie ešte niečo, je vítaný.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #140 kedy: 22. Január , 2018, 17:53:43 »

a co teda toho 8.2 planujete robit ? skusat Andrejov tranzistorak alebo Progacov Hiwatt alebo Brankovu umelu zataz ?  Popiskujem si

Na jednej bedni porovname cisty zvuk, pripadne aj skresleny.

Inak povedane Andrejov tranzistor sa stretne s referencnym cistym zvukom lampaca a uvidime. Akurat sa mi nechce trepat tam na hodinku bednu Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #141 kedy: 22. Január , 2018, 17:54:37 »

Len toho progaca s hajwatom porovnavajte az nakoniec  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #142 kedy: 22. Január , 2018, 17:55:05 »

Ja dúfam, že všetko. A kto prinesie ešte niečo, je vítaný.

Uz staci, lebo potom sa to zas vsetko rozdrobi a bude tam len zmatok. Branko nam nieco pekne zahra a bude. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #143 kedy: 22. Január , 2018, 18:28:23 »

To teda nestaviam. Aj v tejto debate, aj v debate lampy/tranzistory, lacné/drahé káble netvrdím, že niečo je lepšie. Len tvrdím že to je viacmenej rovnaké a drahšie riešenie je horšie pre vašu peňaženku.
ale vsak snad nebudeme vrazat peniaze do chlastu a drog Bavím sa skvele

Aha, nejako ma nenapadlo, že nie si z BA. Do Košíc občas jazdím, ak by si chcel, zosík môžem doviesť na skúšku.
mozme, ved preco nie....ale co bude ocakavany vysledok skusky? ze s orgazmom v usiach uznam, ze trandak hra dobre? S tym som nikdy problem nemal. Drive to nema, pouzije sa to ako koncak, pichne sa do toho lampovy preamp, nejaky drive, mozme aj simulacie, mozno by sa mi podarilo pozicat kemper, zhodli by sme sa, ze vsetko hra do toho dobre, postebotali by sme si o tom jake su vyhody trandakov, o tom, ze aj tak lampovi gitaristi zostanu pri lampach, o tom ze simulacie su tiez super...vsetko ma svoje pre a proti a bolo by ... Bavím sa skvele nemozme miesto toho radsej rovno bez hluchnutia skocit na pivo?
« Posledná zmena: 22. Január , 2018, 18:28:49 od styrioci » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #144 kedy: 22. Január , 2018, 19:35:01 »

ale vsak snad nebudeme vrazat peniaze do chlastu a drog Bavím sa skvele
mozme, ved preco nie....ale co bude ocakavany vysledok skusky? ze s orgazmom v usiach uznam, ze trandak hra dobre? S tym som nikdy problem nemal.
...
Napodobne. Dobre vytuneny trandak hra fajnovo (ako som spominal v teste, aj ked drive kanal nemas dokonceny), ale nehra sa mi skrz neho dobre ako na lampe.
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #145 kedy: 22. Január , 2018, 19:44:54 »

Ak budem free, donesiem referenciu na CRUNCH - 1979 MARSHALL JMP 2204  Na zdravie!
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #146 kedy: 22. Január , 2018, 20:12:55 »

...nemozme miesto toho radsej rovno bez hluchnutia skocit na pivo?
Bravooo Ano!!!  Bravooo
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #147 kedy: 22. Január , 2018, 21:06:10 »

styrioci ty si z Kosic, checkni ci mas este pas platny
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #148 kedy: 22. Január , 2018, 21:14:37 »

styrioci ty si z Kosic, checkni ci mas este pas platny
teraz som si vybavoval, ale chlapik z cudzineckej na mna divne zazeral  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #149 kedy: 22. Január , 2018, 21:17:15 »

styrioci ty si z Kosic, checkni ci mas este pas platny
Mne dosla faktura za telefon co sme spolu volali, mal si pravdu s tym medzistatnym hovorom...

 ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.