Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 20:58:50
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rackový gitarový preamp  (Prečítané 9959 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #15 kedy: 16. Február , 2018, 12:03:24 »

Tak ked si zazil rock pop jaz, tak to uz zrovna niesi najmladsi a je obdivuhodne ze sa ti aj v takom veku chce nieco bastlit a kupodivu v celkom profi prevedeni.Ja teda niesom az tak stary, ale za tych par rokov som sa tak zlumpacil ze sa za to aj hambim, ale ked vidim co sa dnes da za par € kupit tak do hentakej podoby by sa mi nechcelo robit nic ani pre seba.Moje vsetky terajsie podnety koncia hniezdom na stole  Bavím sa skvele Ten neskutocny cas straveny nad kompletyzaciou si neviem odpustit ani ja sam sebe a nie to este rodina.
« Posledná zmena: 16. Február , 2018, 12:06:05 od brdo prvy » Zaznamenané
McStinger
nováčik
*
Príspevkov: 55



« Odpoveď #16 kedy: 16. Február , 2018, 13:53:29 »

Zas až taký starý nie som :). Aj keď minule som sa divil, čo mám stále šedé vlasy na bunde a potom mi dopálilo, že sú to moje...

Mne už sa tiež nechce. Kedysi toho nebolo, alebo bolo drahé a oplatilo sa bastliť. Veci, čo kedysi stáli 10 a viac platov, dnes kúpiš za tretinu jedného. Človeka to dosť demotivuje niečo vyrábať. Ale zas povedal som si po dlhej dobe, že tie znalosti elektroniky, ktoré som za dlhú dobu nabral, by som mohol pretaviť aj pre niečo svoje, urobiť si radosť. Tak som sa k tomu dokopal.

Škoda, že kedysi neboli možnosti, ktoré sú dneska. Software, dostatok súčiastok, krabičiek, atd. Ale čo už, to len taký nostalgický povzdych :)
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #17 kedy: 17. Február , 2018, 01:20:17 »

Škoda, že kedysi neboli možnosti, ktoré sú dneska. Software, dostatok súčiastok, krabičiek, atd.

Kedysi ?
Schemy s banálnymi zmenamy standartnych zapojeni ale pod inými znackymi.
Par rockov dozadu tu neboli kvalitne suciastky cenovo dostupne a to co sa dalo kupit za aj tak velke prachy, bol srot, ale aj tak to niektorych tvorivých neodradilo, no dnes je tvorivost k cene finálneho produktu tak nedocenena, ze kazdy zárodok tvorivosti v mojom pripade konci pri porovnani ceny konkurencnych produktov.



Zaznamenané
McStinger
nováčik
*
Príspevkov: 55



« Odpoveď #18 kedy: 17. Február , 2018, 22:34:36 »

Hovoril som o možnostiach pre bastliacich amatérov. Problém bol nielen kúpiť súčiastky, ale hlavne dostať to do finálneho stavu na slušnej úrovni, v rozumnej krabici apod. To dnes nie je problém.
Zaznamenané
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1031



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 18. Február , 2018, 11:33:09 »

A dnes su hlavne ine dovody, preco robit/nerobit homodomo.
Kedysi sa to robilo hlavne preto, ze sa nedal zohnat original, alebo bol kurevsky drahy, tak sa to zliepalo z kadecoho, len aby nieco bolo, len aby to hralo.
Dnes sa to robi skor pre zabavu, alebo ked si clovek chce urobit nejaku uplnu specialitu, alebo si chce nieco dokazat, vypiplat to k dokonalosti, porodit.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #20 kedy: 18. Február , 2018, 13:44:54 »

tak,tak..
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.028 sekund, 22 otázok.