Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 00:06:12
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bratislavske G3 21.3.2018  (Prečítané 10744 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« kedy: 24. Február , 2018, 14:04:56 »

chystate sa niekto ? ja sice nie, len mi prislo zvlastne, ze na git. fore to nikto neriesi, ale tak upadok diskusnych for je vseobecny a dany jav  Ja som čert..

pri tej prilezitosti som si googlil Uli Rotha, lebo ho poznam len po mene. ma sice aj vydarene videa, toto medzi ne rozhodne nepatri  Ja som čert..



ale aby som mu nekrivdil, tak som kukol aj dalsie a znova som si potvrdil, ze najviac ma posledne roky bavi pocuvat aj tak len Paul Gilberta a to ozaj nie v zmysle ze mi nelezie na nervy, ale ozaj ma bavi :)



ale Paul Gilbert nepride  Neviem
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #1 kedy: 24. Február , 2018, 15:59:10 »

Ja tam idem. Kvoli Satrianimu. Ten Uli je komplet divny ale tiez ho moc nepoznam. Snad ma prekvapi  Popiskujem si
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2 kedy: 24. Február , 2018, 17:47:27 »

kks ten roth tam stoji jak ud v teplej vode s tou celenkou do pici
Zaznamenané

Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #3 kedy: 25. Február , 2018, 09:55:20 »

Ja idem taktiez, kedysi som si prisahal, ze nesmiem vynechat ziadny koncert velkeho gitaristu, lebo potom som vzdy lutoval, ze som to prepasol a sanca sa nemusi uz nikdy opakovat. Dufam, ze Al Di Meola sem este pride dakedy, lebo toje ten pripad, co velmi lutujem, ze som nebol.
Zaznamenané
Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #4 kedy: 22. Marec , 2018, 20:09:22 »

No co hovorite na ten koncert? Zaujima ma, ci aj ini maju na to podobny nazor ako mam po vcerajsku ja
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 22. Marec , 2018, 20:41:43 »

budem hadat - Roth uplne napicu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #6 kedy: 23. Marec , 2018, 13:46:09 »

bolo to tak nahlas, ze som mal chvilami fyzicke bolesti - najma u toho rotha. u rotha aj satosa som mal chvilami pocit ze mi exploduje hlava a budem postihnuty do konca zivota.

petrucci to nemal take vyskove tam to bola parada a som strasne rad ze som ho videl nazivo. ale hentych dvoch som si vobec nedokazal uzit. a to som satrianiho fanusik a velmi som sa na neho tesil.

roth mal akurat tak dobreho spevaka a celkom dobru poslednu pesnicku jeho vystupenia s kapelou. na konci som bol ale taky zniceny z tej 4h jazdy hlucheho zvukara ze keby dali pridavok to uz zostanem do konca zivota hluchy ako poleno.
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #7 kedy: 23. Marec , 2018, 16:12:48 »

bolo to tak nahlas, ze som mal chvilami fyzicke bolesti - najma u toho rotha. u rotha aj satosa som mal chvilami pocit ze mi exploduje hlava a budem postihnuty do konca zivota.

petrucci to nemal take vyskove tam to bola parada a som strasne rad ze som ho videl nazivo. ale hentych dvoch som si vobec nedokazal uzit. a to som satrianiho fanusik a velmi som sa na neho tesil.

roth mal akurat tak dobreho spevaka a celkom dobru poslednu pesnicku jeho vystupenia s kapelou. na konci som bol ale taky zniceny z tej 4h jazdy hlucheho zvukara ze keby dali pridavok to uz zostanem do konca zivota hluchy ako poleno.

na dalsi koncert ci skusku odporucam https://www.etymotic.com/consumer/hearing-protection/er20xs.html ... v pripade potreby  Je to frajer
Zaznamenané

Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #8 kedy: 23. Marec , 2018, 18:34:48 »

Tak som nemal sam podobne pocity z toho...otrasne nazvucene zvukarom a mozno u Satrianiho by nebolo odveci ubrat na hlave vysky a volume. Satriani sa mne osobne z nich celkovo najmenej pacil, po case som sa uz nudil pri nom. Petrucci bol naopak uplne brutalny, zaujimavy a zvuk z tej Mesy JP-2C mal natoceny kralovsky.
Ten spevak u Rotha bol fakt vynikajuci, mohol by ho Petrucci oslovit spievat do Dream theatru, hned by poskocili este o level vyssie
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #9 kedy: 23. Marec , 2018, 19:16:46 »

dakujem za tip. presne to mi chybalo. bola to pre mna nova skusenost. nikdy mi hluk nevadil. ked som bol volakedy v randale hned pri repraku, bolo to vzdy strasne nahlas, dosiel som domov uplne ohucany ale tak to mam rad.

toto bolo ale ine. vobec som nebol taky ohucany ked som prisiel domov, len som bol znechuteny. tie vysky... ako v dune 2 ak si niekto pamata, sonic tank. uli roth presne tak vyzeral ako ten tank. pozrel sa do publika, zamieril, a celou silou tresol nejaky vysoky ton. v tej chvili som mal slzy v ociach aj usiach. musim si kupit take chranice do usi do buducna, zrejme starnem.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #10 kedy: 23. Marec , 2018, 19:53:41 »

to hral petrucci v randali?  No hanbím sa.. ha ha ha
Zaznamenané

Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #11 kedy: 23. Marec , 2018, 21:03:35 »

to hral petrucci v randali?  No hanbím sa.. ha ha ha

V inchebe to bolo...na randal este petrucci nedorastol, musi este pocvicit  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #12 kedy: 23. Marec , 2018, 21:03:59 »

uz som si myslel ze to on tam ogrcal tie hajzle
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 23 otázok.