Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
18. Apríl , 2024, 22:29:38
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako sa naučiť obstojne spievať ?  (Prečítané 3761 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
KirkHammettWah
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« kedy: 04. Marec , 2018, 11:58:46 »

Čauko  Žmurk
Mám na vás otázočku , chcem sa naučiť spievať , aby som bol schopný aj niečo zaspievať keď sa niekam ide.  Nerobí mi problém zaspievať tie také slovenské odrhovačky na štýl IMT Smile , Desmod atď skôr ide o také tie staršie pesničky na štýl The Police , Garyho Moora , nejaké bluesové veci , proste 80. a 90. roky. Chcem si trošku spestriť tréning na gitare a tak sa chcem opýtať či existujú nejaké hlasové cvičenia , kde by sa dala zapojiť aj gitara.

Vďaka za rady  Som frajer
 
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 04. Marec , 2018, 12:33:16 »

Neda sa to, nie su ziadne videa ani materialy o tom. Zatial sa to nikomu nejak nepodarilo. Mozno budes uplne ze prvy.
Zaznamenané

arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 04. Marec , 2018, 13:01:29 »

Som gitarový samouk. So spevom to bolo však iné, tam som sa sám fakt nevedel veľmi posunúť. Preto som sa rozhodol to zveriť do rúk profíkov.
Ja chodím už pol roka k hlasovej pedagigičke. A ten rozdiel je fakt počuť. Technika spevu je veľmi dôležitá, inak si môžeš zničiť hlasivky.
Výukových videí je síce plný internet. Ale tam chýba tá spätná väzba, ktorú mne dá len učiteľ. Ja síce počujem, že je to zle ale neviem čo mám spraviť aby to znelo lepšie. Možno som len nemehlo. A všetci ostatní sa to naučia s YT. Tak veľa šťastia. Na zdravie!
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
KirkHammettWah
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #3 kedy: 04. Marec , 2018, 13:20:00 »

Neda sa to, nie su ziadne videa ani materialy o tom. Zatial sa to nikomu nejak nepodarilo. Mozno budes uplne ze prvy.
Hneď mám lepší deň  Zdravíčko  ha ha ha
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 04. Marec , 2018, 15:00:28 »

mne mama povedal, ze pekne spievam, ale kamosi vravia, ze nie...a v tejto dobe clovek netusi ci ma verit vlastnej rodine
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.