Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 00:14:47
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pomoc s Presonus Studio One 3  (Prečítané 7901 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« kedy: 27. Marec , 2018, 22:35:14 »

 Zdravíčko

Kupil som si zvukovku Presonus Audiobox Usb 96 a je k nemu tento soft plus rozne pluginy. Pozrel som aj nejake tutorialy k tomu, ale takmer nikam som sa nedostal. Takto je to tazko vysvetlit....

Takze davam otazku do plena:
Chlapi, je tu niekto z BA, kto by mi pomohol rozbehat tento soft plus dat mi nejaky rychlokurz na zaklady, aby som si bol schopny nahrat vlastne veci pre domace potreby? Nepotrebujem nadstavbu - rozne upravy, editovanie, mix a podobne veci.

Potreboval by som, aby mi niekto ukazal/nastavil tu zvukovku, soft a dalsie veci o ktorych ani mozno nemam predstavu, aby som na zaciatok vedel, ze "sem ked zapojim jack z gitary a stlacim toto a toto, tak nahravam".

Uvedomujem si, ze som to asi velmi zjednodusil, ale verim, ze skusenemu cloveku, ktoremu taketo veci presli pod rukou by to slo rychle.

Samozrejme nechcem to zadarmo, vieme sa dohodnut na keši alebo aj na naturaliach (52% domaca slivka) 

Na zdravie!

Prosim pomozte niekto....
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 28. Marec , 2018, 10:12:25 »

Velmi rad, ale som z opacneho konca.  Na zdravie!
Zaznamenané

lumpisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 462



« Odpoveď #2 kedy: 28. Marec , 2018, 10:23:16 »

pokus cislo 1.
Zaznamenané
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #3 kedy: 28. Marec , 2018, 12:09:37 »

Velmi rad, ale som z opacneho konca.  Na zdravie!

kludne prid, aj tak sme sa chceli stretnut a pokecat, ked som od teba naposledy nieco kupoval. Takto by bola prilezitost  Na zdravie!
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #4 kedy: 28. Marec , 2018, 12:50:11 »

pokus cislo 1.

toto som zvládol. nainštaloval som ten softwer, dokonca aj nejaké pluginy, ktoré su k tomu. potiaľ je to všetko ok.

sranda to začína byť vtedy, keď sa počujem cez sluchátkový výstup, ale soft mi nezobrazuje žiadny príjem signálu hoci mám vytvorenú stopu.

tak pozeral som aj nejaké videá, kde vysvetlovali nastavenie inputov (nejaké I/O channels). to sa mi nejako tiež podarilo nastaviť, že bud som sa počul ako mono, alebo to vytvorilo stereo zvuk.

dalej nahratá stopa sa mi zdá príliž tichá, pričom na zvukovke som nastavoval ??vystup alebo čo to je??, tak aby to neklipovalo (podla návodu)

skúšal som použit tie pluginy - nahral som nejaký kusok čistej gitary (gitara>kabel>zvukovka) a chcel som na to picnúť (drag ´n´drop) nejakú simuláciu OD alebo čohokoľvek. nič, nejde to.

skúšal som realtimovo hrať cez to, aby som ťahal simuláciu, lebo podľa popisu by to tak malo fungovať... ale nefungovali mi to...

takže neviem, proste som z toho trocha dosť v p*či a úprimne ani neviem odkadiaľ začať, lebo mám k tomu 307 stranový manuál, ale nerozumiem tomu. Pozeral som videá, kde chlapík 20 minut vysvetluje jak si môžete zmeniť farbu stopy z defaultnej na akúkoľvek, "customizovanie" prostredia a podobné drísty, ale nič mi nedalo odpovede na tieto moje otázky a problémy...

som proste na to kkt, nerozumiem tomu. ozaj potrebujem len nejaké "všeobecné nastavenia", ktoré budú stačiť na začiatok, aby som s tým aspon niečo vedel robiť.

« Posledná zmena: 28. Marec , 2018, 12:52:31 od PS1984 » Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
lumpisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 462



« Odpoveď #5 kedy: 28. Marec , 2018, 17:14:23 »

a mas vypnutu vnutornu zvukovku v totaaaaku?
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.026 sekund, 22 otázok.