Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 23:47:50
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Pre adminov: Čo sa stalo s mojim inzerátom?  (Prečítané 7459 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
VladoXY
nováčik
*
Príspevkov: 13


« kedy: 10. Apríl , 2018, 10:34:41 »

Prosím, čo sa stalo s mojím inzerátom z 9.4. - predaj 3 gitár?
V tej sekcii, kde som ho založil, už nie je.
Sekciu Inzeráty nevidím, nemám prístup.
Takže ste ho zmazali alebo presunuli niekam?
Ďakujem.
P.S. Nikto ani neposlal SS ...  Smútim
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1 kedy: 10. Apríl , 2018, 11:08:09 »

NIe som admin ale - postovat inzerciu mozu len uzivatelia s prispevkami/clenovia komunity v sekcii na to urcenej. Ty si to mal niekde mimo v dakej teme.  A tiez su tu dake pravidla co ma inzerat obsahovat.

edit beriem spat - sak to tu normalne vidim :) http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,103425.msg547687/topicseen.html#msg547687
« Posledná zmena: 10. Apríl , 2018, 11:09:42 od kaolko » Zaznamenané

VladoXY
nováčik
*
Príspevkov: 13


« Odpoveď #2 kedy: 10. Apríl , 2018, 11:47:58 »

NIe som admin ale - postovat inzerciu mozu len uzivatelia s prispevkami/clenovia komunity v sekcii na to urcenej. Ty si to mal niekde mimo v dakej teme.  A tiez su tu dake pravidla co ma inzerat obsahovat.

edit beriem spat - sak to tu normalne vidim :) http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,103425.msg547687/topicseen.html#msg547687

1. Link je nefunkcny, resp. aspon mne neukaze nic.
2. Napisal som slusne do inzeratu, ze pred casom som tu bol isty cas (myslim, ze to bolo aj zopar rokov), len si nepamatam uz prihlasovacie udaje.
3. Ak inzerat nesplnal nejake pravidla, tak mi admin mal napisat, co konkretne nesplna a nielen ho "sucho" bez oznamu zmazat alebo presunut niekam kde ho ja nevidim, takze neviem co sa vlastne udialo.
4. "Clenom komunity" sa stanem ked postnem 3 prispevky k lubovolnej teme a vtedy sa mi odomkne aj sekcia Inzeraty? Pardon, ale pripada mi to trochu smiesne.
Inak verte alebo nie, dnes vecer som chcel Pitu-ovi poslat na tu zverejneny ucet financny prispevok na podporu, ale uz ma to tu hned zvoleja prestalo bavit. Asi sa na to vykaslem a uz nebudem vstupovat druhykrat "do tej istej komunitnej rieky". Nejak to uz len prezijem.  Zdravíčko
P.S.
Napriklad ten strat, co pred 10 rokmi recenzoval Rasto, som kupil od Progrockera a prave cez toto forum ...
Mimochodom, tie gitary (pre)davam lacno niekomu, kto ich oceni a bude mat rad. Nerobim to pre "biznys", ale pre to aby nasli "dobreho pana".
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 10. Apríl , 2018, 11:58:30 »

To je v pohode, nemusis byt hned precitlively. Dovod preco su urcite pravidla nastavene tak je, aby sa zamedzilo spamu a zaroven aj sa neprihlasovali ludia kadeaki, co sem pridu len za tym ucelom. Ono to vytvara trochu aj iny pocit istoty ked medzi sebou riesia obchod ludia, ktori sa poznaju aspon z fora (cisto z vlastnej skusenosti)

Ak si dobre pamatam, rig-talk, kde vela prispievam a su tam ludia z celeho sveta - tam sa otvara inzercia az po cca 30 prispevkoch.
K ostatnym veciam v tvojich bodoch sa neviem vyjadrit.

Mne ten link ide, mozno aj tebe za chvilu pojde, asi len nemas pristup do sekcie inzercia takze zrejme po tomto tvojom vystupe uz ho uvidis.  Zdravíčko

svoj povodny inzerat si totiz nemal v sekcii inzercia, takze ho tam asi chalani presunuli.
okrem toho - podmienky prispievania/inzercie su podmienkami, ktore sme sa rozhodli respektovat tym ze sme sa sem prihlasili.

Vsetci sme tu na baze dobrovolnosti :).
« Posledná zmena: 10. Apríl , 2018, 12:00:11 od kaolko » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #4 kedy: 10. Apríl , 2018, 14:51:57 »

inzerciu vidia ti, co maju viac ako 5 prispevkov.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #5 kedy: 10. Apríl , 2018, 16:09:04 »

chalani, je nejaky problem s upload fotiek ? Na zdravie!
Zaznamenané
Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #6 kedy: 10. Apríl , 2018, 18:39:12 »

chalani, je nejaky problem s upload fotiek ? Na zdravie!

Ja mam tiez problem s uploadom fotiek
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 10. Apríl , 2018, 21:00:12 »

je plny adresar, raz za cas sa to naplni a potom to admini premazavaju. ja uz to rim tak ze mam ucet na tumblr, tam si postnem co chcem a uz preposielam len linky vacsinou po novom
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.