Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 19:35:34
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: WGS/Warehouse speakers  (Prečítané 4074 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« kedy: 01. Máj , 2018, 09:47:35 »

Istotne ste uz zaregistrovali tuto znacku reprakov - https://wgsusa.com
Okrem reprakov vyrabaju aj snimace - https://wgsusa.com/pickups-grid

Mozno by stalo za to zvazit aj repro od firmy WGS. Veteran 30 je vraj priama konkurencia pre Celestion V30 a za lepsie peniaze. Co som sa docital na nete tak ludia od WGS ako najlepsie hodnotia ET65 (resp pre 2x12 kombinaciu oboch vyssie spomenutych). WGS osadza aj Suhr do svojich boxov.
...

Kamos si kupil WGS ET65 a vcera sme ho boli trosku vytrapit. Musim uznat, ze fakt skvely profi reprak, ktory oproti Celestion V30/GB/G12H/atd... nasadil velmi vysoko latku. Je to v podstate ekvivalent k Celestion Heritage Series G12-65, co je vyssia rada od "beznej".

Vo vseobecnosti ET65 ma vyborne agresivne vysky, nie tak "otravne" jak V30tka, fakt skvelo sedi v kapele, sola su krasne medove, pocut vsetko pekne. Ma to aj dost pevny bass, co som bol na 1*12tkovy box velmi milo prekvapeny.
V priamom porovnani s V30 a GB sa mi tento reprak o jeden krocik viac pacil.

Na skresleny zvuk je prijemno-agresivne rockovy, zvladne aj metalove onanie uplne s prehladom.
Cisty zvuk je dost plny, pokryva cele eq spektrum, ale co ho najviac definuje, je zvuk posadeny v nizsich frekvenciach, proste nekrici tak. Ale ked mu nalozite, tak rad sa ukaze. :)

Vyborne si rozumie s Plexinou, ale som presvedceny, ze s Mesou by bol tiez velky kamarat. Neviem, co mozu spravit dva taketo repraky, ale uz s jednym je velka jazda. Kazdopadne, chystam sa na nich, pripadne v kombinacii s Retro 30, Invader alebo Reaper.

Najviac je samozrejme cenofka, okolo 80 - 90eur/ks, co je totalna pecka a pri pomere cena/kvalita mozme hovorit o takmerdokonalosti. :) Naozaj odporucam, ak uz neviete kam so Selejšnmi.  Som frajer
Zaznamenané

Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #1 kedy: 03. Máj , 2018, 20:47:49 »

Ja som pred časom v kombe 1x12 vymenil Celestion V30 za ich Veteran 30 a mne osobne ako dlhoročnému fanúšikovi Celestionov V30 páčil viac WGS...charakter bol zachovaný ale WGS bol zvukovo plnší a farebnejší.
Momentálne mám v boxe 2x12 Celestion V30 a WGS Reaper HP a zase je to super reprák...
U mňa teda určite trefa do čierneho čo sa zvuku týka a aj v rámci pomer cena/výkon.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.028 sekund, 22 otázok.