Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 13:20:50
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: GarageInstruments - Commander, AMP a MIDI prepinac  (Prečítané 3439 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« kedy: 02. August , 2018, 12:34:43 »

Caute,

dlho som tu nebol, tak Vas vsetkych pekne chcem pozdravit najprv. Vymyslel som takuto vec, s ktorou by som sa chcel pochvalit a mohla by sa teoreticky aj hodit. Mne isto, lebo s kapelou konecne hravame a prepinanie zosilnovaca a efektu bol problem!

Toto zariadenie je určené pre spínanie kanálov na zosilňovači pomocou relé súčasne s vysielaním nastaveného MIDI presetu do
efektového procesora. Prečo? Predstavte si situáciu, že chcete prepnúť zo skresleného kanála na čistý kanál, zapnúť efektovú slučku
a zmeniť program efektového procesora. Je to veľmi otravné na živých vystúpeniach (pokiaľ nemáte radi tanec na pedalboarde  :) ).
S Commanderom si vytvoríte preset s danou kombináciou 4 relé a MIDI program change správu. Takto si vytvoríte celý playlist
zvukov v Commander a na živom koncerte budete používať len jedno tlačidlo: UP a všetko je nastavené naraz!

Tych funkcii tam je viac a chcem potom vytvorit nejake obsluzne video na bud. tyzden. Zatial sa majte pekne! Fotky su zatial mobilom, potom to nafotime profi a dame na stranku.

 Na zdravie!


* commander_1.jpg (95.75 KB, 1024x768 - prehliadnuté 326 krát.)

* commander_2.jpg (96.21 KB, 1024x768 - prehliadnuté 319 krát.)
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #1 kedy: 02. August , 2018, 20:05:35 »

Cau.
Myslim si ze tateto vecicky tu uz zopar ludi vyrobilo, konkretne urcite Zvukar Andrej A pomali nic ine neroby iba procesorove krabicky a midi controlere  Bavím sa skvele ale hentak paradne vyzerajucu krabicku som tu veru estre nevidel.
Vypada to fakt popici dobre.
« Posledná zmena: 06. August , 2018, 10:32:24 od brdo prvy » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2 kedy: 02. August , 2018, 20:13:02 »

Velmi pekne...prakticky dotaz - dorob aj midi in  Popiskujem si aby toto fungovalo ako switching centrum pre rig a v pripade potreby by si to vedel syncnut napr s compom a ovladat cely rig z compu
« Posledná zmena: 02. August , 2018, 20:13:23 od styrioci » Zaznamenané
futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #3 kedy: 02. August , 2018, 21:40:03 »

Ani sami nechce verit ze to je hand made, vyzerá to profi  Zdravíčko
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #4 kedy: 03. August , 2018, 06:32:09 »

Brdo: Jasne, ja viem o tom. Ja som to nerobil, lebo som to zatial nepotreboval Bavím sa skvele A dakujem krasne!

4oci: Da sa vselico, ale nie je velmi miesto a tento model bude asi takyto. Bude sa dat k tomu dokupit nadstavba na 4x loop.

futox: Diky moc. Handmade to je, ale uz to chceme na profi urovni robit. Ak si nevidel nas zosilnovac, tak mozes kuknut:
http://www.garageinstruments.com/faded.php
Zaznamenané

McStinger
nováčik
*
Príspevkov: 55



« Odpoveď #5 kedy: 03. August , 2018, 22:05:27 »

Zosík dizajnovo vyzerá celkom živelne, trochu mi pripomína taliansku prrodukciu. Bulk, Brunetti... Držím palce.
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #6 kedy: 05. August , 2018, 12:01:00 »

Preco opacna polarita oproti gitarovym efektom???To by bolo asi rozumne prerobit Na zdravie!
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #7 kedy: 05. August , 2018, 12:24:16 »

Vnutorne sa neviem stotoznit s tou opacnou polaritou a pride mi to takto prirodzenejsie, ale chapem, ze v ramci kompatibility s efektami je to rozumne a nie je v tom problem. Diky  :)
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #8 kedy: 05. August , 2018, 12:58:57 »

To hej,len sa to stalo takou normou vo svete efektov :)
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.