Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
18. Apríl , 2024, 23:04:41
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pidriho zberny dvor  (Prečítané 8017 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #15 kedy: 20. December , 2018, 08:47:35 »

VGS VST-110 SELECT EVERTUNE


 (privitam navrhy na SSS a HSS kombinacie).

kombinácia a zapojenie ako maju HSS fendre straty? s prepínačom na rozopnutie humbuckera, kamarát má takého fendra a po rozopnutí to znie tak na 85% ako SSS strat

Zaznamenané
pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #16 kedy: 20. December , 2018, 17:13:35 »

to by mozno stalo za pokus, zasah by bol minimalny...spravil by som to na klasicky maly packovy bazmeg... Na zdravie!
Zaznamenané
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #17 kedy: 21. December , 2018, 08:17:27 »

to by mozno stalo za pokus, zasah by bol minimalny...spravil by som to na klasicky maly packovy bazmeg... Na zdravie!
škoda že nemáš plastové knoby na poťákoch, potom by simohol použiť fender potenciometer hlasitosti kde sa vrchný "deklík" kde je nápis volume kliká a tak rozopína, veľmi elegantné riešenie a človek vidí či je alebo nieje zapnutý tiež ...
Zaznamenané
pidri
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 251



« Odpoveď #18 kedy: 21. December , 2018, 10:53:51 »

ja nemam rad push/pull, je to strasna otrava na pouzivanie pre mna. push/push som este nemal na ziadnej gitare ale pocitam ze to je len o kusok pohodlnejsie. kazdopadne mna zaujima funkcna stranka veci a to je presne vec jedneho maleho packoveho prepinaca medzi volume a tone potakmi ktory vzdy vidim v akej je polohe, neprepnem ho nahodou a nemusim prechytavat trsatko aby som ho prepol v pripade potreby aj pocas hrania
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.023 sekund, 22 otázok.