Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
18. Apríl , 2021, 01:25:44
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: olko - TheSpaceHippo  (Prečítané 1985 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
olko
pravidelný návštevník
Príspevkov: 318

\m/

« kedy: 04. November , 2018, 15:03:20 »

ahojte tak dlhsie som clenom fora ale nikdy som nedal nijake ukazky  Bavím sa skvele

pridavam zbierku svojich riffov/polopesniciek, nech viem ktore napady sa mi oplati rozpracovat popri praci dalej kedze mi volno konci

https://soundcloud.com/metalguy011/sets/i-took-a-week-off-and-couldnt-even-be-bothered-to-tune-not-even-an-ep

Hocijaky feedback (okrem toho aby som prestal hrat  ha ha ha ha ha ha ) je vitany  Zdravíčko
Zaznamenané

Primarne basak.

Prog is Love, Prog is Life.

Proud Cort guitars player, and Peavey Amp user...
icotech852
pravidelný návštevník
Príspevkov: 509

« Odpoveď #1 kedy: 04. November , 2018, 15:46:10 »

The one where i took off few chords from next song - melodia songu nie je zly napad,bola by velmi chytlava,ale zda sa,ze nahravka je mimo rytmu.Skus popracovat s metronomom.Piesen musi sediet v rytme ako rit na serbel,inak znie matuco.
The one that is almost djent - nie je zly napad,i ked znie dost technicky.

Ako demo nahravka fajn.Myslim,ze komplikovane bicie a dost technicky narocne instrumentalnky na bezny posluch.Kazdpopadne bolo by ine si to vypocut so spevom.

Myslim,ze nahravka by chytila vacsiu vaznost s original bicimi,klavesmi atd...
« Posledná zmena: 04. November , 2018, 15:48:23 od icotech852 » Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
olko
pravidelný návštevník
Príspevkov: 318

\m/

« Odpoveď #2 kedy: 04. November , 2018, 16:03:14 »

The one where i took off few chords from next song - melodia songu nie je zly napad,bola by velmi chytlava,ale zda sa,ze nahravka je mimo rytmu.Skus popracovat s metronomom.Piesen musi sediet v rytme ako rit na serbel,inak znie matuco.
The one that is almost djent - nie je zly napad,i ked znie dost technicky.

Ako demo nahravka fajn.Myslim,ze komplikovane bicie a dost technicky narocne instrumentalnky na bezny posluch.Kazdpopadne bolo by ine si to vypocut so spevom.

Myslim,ze nahravka by chytila vacsiu vaznost s original bicimi,klavesmi atd...

jou som si neskoro uvedomil ze groove nie je 4/4 ale 7/8 a casu uz na pretukanie nebolo Bavím sa skvele

s melodiami mam problem, zneju bud gycovo alebo ako "aha hral som na klavir a viem sa trafit do stupince"

hej na spev sa chcem prihlasit ak konecne niekto zo spevakov co poznam mi da kontakt na ucitela spevu Bavím sa skvele

inac bicie su zdarma VSTi plugin a to iste aj gitary :) jedine basa je Zomom B3 Bavím sa skvele

a dikes za feedback :)
Zaznamenané

Primarne basak.

Prog is Love, Prog is Life.

Proud Cort guitars player, and Peavey Amp user...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
Príspevkov: 2237

« Odpoveď #3 kedy: 04. November , 2018, 21:11:13 »

to prve je okrem rytmickeho rozbitia aj dost neladive, co sa tyka samotnej gitary

to druhe celkom ide a v podstate aj to tretie.

ak by sa tomu venoval dalsi cas, urcite by z toho mohlo byt nieco, co by si niekto iny rad vypocul ...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  

Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 22 otázok.