Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 00:00:21
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: VBC 412  (Prečítané 7830 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« kedy: 11. Január , 2019, 00:13:18 »

Nemate niekto v BA a okoli takuto bednu ?
Po dlhom case som sa dostal k teto vysnivanej kysni a som z nej dost sklamany, pritom mam pocit ze si ju zvukovo pamätam inak.
Asi na x zosikoch z nej pocujem take " qvi qvi " pazvuky a frekvencie, ktorých sa neviem zbavit, tak neviem ci to tak ma byt a to je ta vynimcna akost tejto kysne, ktoru som si pred x rockmi nevsimol a pritom pokladal za top 4x12 basobu kysnu Bavím sa skvele alebo tato kysna ktoru prave mam je uhnuta ?

Zaznamenané
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #1 kedy: 11. Január , 2019, 07:53:11 »

Ahoj, náš basák na nej hrá s JCM800 bass series, ako pomôžem ?  Na zdravie!
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #2 kedy: 11. Január , 2019, 15:06:30 »

Ak ste z BA alebo okolia,tak by som tu moju dovliekol a rad porovnal.Slo by to ?
Zaznamenané
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #3 kedy: 14. Január , 2019, 07:54:36 »

Ak ste z BA alebo okolia,tak by som tu moju dovliekol a rad porovnal.Slo by to ?
Bohužiaľ Košice
Zaznamenané
StrikeDevil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 193



« Odpoveď #4 kedy: 14. Január , 2019, 11:55:49 »

Sorry, ale toto mi nedá...
Bohužiaľ  pre koho?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 14. Január , 2019, 12:35:42 »

Bohuzial Fekisovce
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #6 kedy: 15. Január , 2019, 01:19:31 »

Tak bohuzial pre mna.Nevadi.Bednu jebnem na povalu a snat sa casom umudri a mozno aj raz zide  Bavím sa skvele
Ale ak by ste niekto v tejto nasej zapado vychodnarskej provincii niekto taku kysnu mal,dajte pls vediet nech nezijem v omyle.Vdaka  Na zdravie!
Zaznamenané
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #7 kedy: 15. Január , 2019, 07:42:40 »

Tak bohuzial pre mna.Nevadi.Bednu jebnem na povalu a snat sa casom umudri a mozno aj raz zide  Bavím sa skvele
Ale ak by ste niekto v tejto nasej zapado vychodnarskej provincii niekto taku kysnu mal,dajte pls vediet nech nezijem v omyle.Vdaka  Na zdravie!
žiadne hejty, bohužiaľ pre brda sme z KE, ja som hrdý východniar  Bavím sa skvele , ak by si mal cestu na východ pokojne sa ozvi, môžeš si prísť vyskúšať, skúšali sme ju okrem tej JCM800 čo na nej hraje aj na mojej plexine myslím, nerobilo to "kvíkanie" ak si teda dobre predstavujem ten zvuk  Bavím sa skvele
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #8 kedy: 17. Január , 2019, 17:53:35 »

Ahoj,hombre,u nas sa povaluje taky kredenc :)Mozno ti kvika preto ze mas na nej bravcovu kozu a nie tolex Zdravíčko
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #9 kedy: 17. Január , 2019, 19:07:10 »

Cau. No super ze ste tu dvaja.
Mohli by ste pre mna este spravit jednu malu/velku laskavos a to ze by ste dali dole ten predny dekel ,sietka s napisom marsal, ktory tam tak nejak dietne je uchyteny na suchy zips a pozreli sa na tie repraky ako vypadaju.
Na tej moje su dake zvlastne repraky s cerveno/fialovou membranou (typicky rusky farebny odtien  Bavím sa skvele ) s priebeznym papierovym zavesom bez pogumenia a sirokou ciernou kopulkou.
Skoda ze som taky sklerotik a uz si to poriadne nepamätam, ale urcite som take repraky raz opravooval a dam gule pod buchar ajax ze tie repraky takto nevypadali, sak tolko si este pamätam  Bavím sa skvele
Skoda aj ze som dakde zapatrosil to vyrobne cislo s tych reprakov, aby som to porovnal s tymito.
Vtedy som cez znameho zistil ze su to dake zakazkove repraky od Eminencu.


Frantisku,  tu vasu kysnu by som si aj dosel pocuvnut, to neni zas az tak daleko  Popiskujem si
« Posledná zmena: 17. Január , 2019, 19:08:57 od brdo prvy » Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #10 kedy: 18. Január , 2019, 16:48:15 »

Zmeral som rezonancku tych reprakov a je 65 Hz .. typicky basovy reprak  Bavím sa skvele
Cele je to zhlobene s nakej pofidernej chlpatej OSB desky  Bleee
Cim dalej tym viac mam pocit ze ta bedna je uplna pucovina.
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #11 kedy: 21. Január , 2019, 10:34:57 »

Cau. No super ze ste tu dvaja.
Mohli by ste pre mna este spravit jednu malu/velku laskavos a to ze by ste dali dole ten predny dekel ,sietka s napisom marsal, ktory tam tak nejak dietne je uchyteny na suchy zips a pozreli sa na tie repraky ako vypadaju.
Na tej moje su dake zvlastne repraky s cerveno/fialovou membranou (typicky rusky farebny odtien  Bavím sa skvele ) s priebeznym papierovym zavesom bez pogumenia a sirokou ciernou kopulkou.
Skoda ze som taky sklerotik a uz si to poriadne nepamätam, ale urcite som take repraky raz opravooval a dam gule pod buchar ajax ze tie repraky takto nevypadali, sak tolko si este pamätam  Bavím sa skvele
Skoda aj ze som dakde zapatrosil to vyrobne cislo s tych reprakov, aby som to porovnal s tymito.
Vtedy som cez znameho zistil ze su to dake zakazkove repraky od Eminencu.


Frantisku,  tu vasu kysnu by som si aj dosel pocuvnut, to neni zas az tak daleko  Popiskujem si
Mrknem to ked pojdem do skusobne...No a sadni na tatosa a urob si vylet Na zdravie!
Zaznamenané
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #12 kedy: 24. Január , 2019, 07:47:35 »

a to ze by ste dali dole ten predny dekel ,sietka s napisom marsal, ktory tam tak nejak dietne je uchyteny na suchy zips a pozreli sa na tie repraky ako vypadaju.


tá sieťka je na suchý zips ? to majú aj iné marshall bedne takto ?
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #13 kedy: 24. Január , 2019, 07:55:40 »

tá sieťka je na suchý zips ? to majú aj iné marshall bedne takto ?

zrejme áno ,
sucháč je  tiež na AVT tribute boxoch, na prednom grile,  Bavím sa skvele
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #14 kedy: 25. Január , 2019, 22:08:53 »

tá sieťka je na suchý zips ? to majú aj iné marshall bedne takto ?
... no co ja viem, tak iba tato to tak ma.1960 atd. to ma natiahnute na deske, ktora je nasrobovana z vnutra.
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.