Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 00:57:37
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lampová hlava z druhej ruky  (Prečítané 6789 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Gwynnbleid
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 158


« Odpoveď #15 kedy: 02. Apríl , 2019, 16:14:25 »

tak podľa tohto videa čo si tu hodil z toho vyplýva, že to chce poriadne repro, pretože ten zvuk s 15w hlavou sa nedal porovnať so zvukom 60w. Ako bolo mi jasné, že ten orange musel nakopnuť ten zvuk viac, ale nečakal som, že to urobí až tak veľký rozdiel Fuuha zíram

Tak toho som si vedomí, že najlepšie je mať rovnaký celý reťazec, no nie vždy je to možné.

Momentalne mám k tej svojej hlave zapojený vermona regent 310. Nieje to original box k hlave ale znie to s tým celkom slušne.

urcite ries skor BOX ako zosik :) dobry box je zaklad. Je to konecny clanok v retazci, zober si aky rozdiel je medzi sluchadlami za 20e a za 100e, stuplami a otvorenymi.. Pri boxe robi rozdiel aj reprak a aj material/konstrukcia.
Zaznamenané
blindd
nováčik
*
Príspevkov: 12


« Odpoveď #16 kedy: 16. Apríl , 2019, 09:14:46 »

Zdravím potreboval by som ešte poradiť, či sa oplatí kúpiť Laney irt 60h s boxom Laney IRT 212 160W / 8 Ohmov? Či by som vedel z toho vytlačiť poriadný zvuk. Lebo ak by to nebol moc rozdiel od tej mojej hlavy Line 6 spider III, tak by to bola viacmenej zbytočná kúpa. Rozmýšľal som aj nad možnosťou, že časom by som  do toho boxu laney mohol dokúpiť reproduktory celestion V30. Alebo radšej kúpiť nejaký box  212 s celestion V30 k tej Line 6 hlave?
« Posledná zmena: 16. Apríl , 2019, 09:27:50 od blindd » Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #17 kedy: 16. Apríl , 2019, 13:07:04 »

Ano, oplati.
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1004



« Odpoveď #18 kedy: 17. Apríl , 2019, 21:04:52 »

Ked máš prachy tak kúp normál dospelý aparát napr. aj od RobG vždy sa s ním dobre obchodovalo a nepredáva blbosti, ale slušne hrajúce profi veci, s ktorými sa dá koncertovať a ktoré si držia v rámci možností hodnotu.

Keď nie je keš začni boxom ako ti tu radia ostatný.  Opäť radšej kvalitný z druhej ruky.

 



Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.025 sekund, 23 otázok.