Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 11:24:25
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FUN LOVIN CRIMINALS+para,6.7. -nastrojovka  (Prečítané 2514 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« kedy: 07. Júl , 2006, 09:05:13 »

vcera som sa bol zo zvedavosti pozriet na kocnert skupiny fun lovin criminals v letnom babylone. predkapelu robila skupina para. na moje prekvapenie tam bolo dost plno, este viac ma prekvapila samotna atmosfera koncertu (ta prekvapila aj FLC).
viac ako o samotnom koncerte som chcel ale napisat o nastrojovke ktora am tak trochu prekvapila.
najprv pre uplnost para:
gitaristi hrali na fendere stratocastre a v zalohe som videl nejaky telecaster.jeden gitarista pouzival 2x12 voxa a druhy 2x12 fender microverb, obaja mali kopu krabiciek na zemi.
bicie boli tusim yamaha s riadnou zmeskou cinel, paiste, sabian, zildjian tusim.
basak mal na stredoeuropske pomery malo pouzivanu basu Vigier(geezer buttler,roger glover), aparat uz klasicky behringer hlava, 2x10 papier + 1x15 hlinik. mal aj nejaku krabicku.
+ tam este mali perkusionistu ktory pustal aj nejake sample a dychovu sekciu.

po odpratani nastrojovky pary som sa porozhliadal ze na com to teda pani z FLC hraju.
gitarista mal dost svojsky setup- dva rackove line6 preampy (alebo ako to nazvat)+ dva rackove koncove zosilovace SWR (basove!!!). z toho mu to islo do vintage fender bedne 2x15- ten starucky starucky model ktory sa robil k bassman hlavam.na zemi mal line 6 velky board. gitary vystriedal tusim 4. asi najviac hral na ciernom gibson LP a nejakom burstovom fendry telecastry s Bigsby tremolom. Potom este vytiahol jedno LP s nadhernym fladrovanym topom a jeden Fender Telecaster. V zalohe som videl este signature Van Halena, neviem ale akej bol znacky.

basgitarista/klavesak/trubkar...tento typek hral pocas koncertu snad na vsetko. okrem basy, klavesov, samplera zvladal aj trubku, lesnehy roh, ustnu harmoniku a este par cudesnych srandiciek. vedla seba mal dve zhodne zostavy ktore pozostavali z hlav Tech 21 a boxov Hartke XL410 a XL115. jeden stack mal na basu a druhy mal na klaves (obcas som mal pocit ze ta 1x15 mu vyleti, ci uz ked hral na klavesoch alebo na base). na znacku klavesov som nevidel, basu mal 5ku epiphone SG. na zemi mal hammondacke slapky a spustal nimi dost divociny.

bubenikovi som na znacky komponentov nedovidel.
vo vseobecnosti ma ta kapela po hracskej stranke prekvapila,bubenik hral ako o dusu a gitarista uprostred pohodoveho usmevu a vybrnkavania dokazal supnut paradne solo. basak/.../... mal snad naskaredsiu techniku pravej ruky aku som kedy videl, no vobec to jeho hre neuberalo, hral velmi dobre.kapele sa darilo velmi pekne prelinat pomale, naladove pesnicky so skutocnymi punkovicami kde vsetci skakali ako o dusu.
super koncert.bodka.
Zaznamenané

o-yep sro
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 07. Júl , 2006, 09:18:36 »

ja som bol na nich na Topvare a uplne ma prekvapili asi najviac zo vseckych...lebo som dovtedy poznal len ich hity z radia a telky ale na koncerte predviedli mnoho zanrov a kazdy bol pocuvatelny... :)
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 24 otázok.