Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 05:17:53
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Zvuk  (Prečítané 443 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« kedy: 14. Január , 2021, 13:08:39 »

Ahoj ľudkovia, po dlhšom čase sa mi podarilo dať dokopy staršie veci, ktoré sme zložili a nahrali s Walterom. Dostali nový šat. Pôvodne sa jednalo o projekt len pre elektrickú gitaru a bicie. S odstupom času a za nových okolností som sa rozhodol dokomponovať a doplniť toto jadro množstvom rôznych strunových akustických a elektrických brnkacích nástrojov. Výsledkom je sedem nových inštrumentálnych skladieb so zaujímavými aranžmánmi s plným farebným zvukom, veľkou dynamickou škálou, nepravidelnými rytmami, polyrytmickými a polyfonickými časťami. Vypočuť si ich môžete na doméne https://marekkadlec.bandcamp.com/album/spojovacia-skrinka, kde nájdete aj staršie skladby
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 10. Apríl , 2022, 22:52:20 »

ako si to uploadol, dal som si to do zaloziek, ze si to niekedy chcem vypocut, aby som nezabudol...

zabudol som, ale dnes objavil a vypocul.

je to VYBORNE. skoda, ze nikto nezareagoval (a zeby ani nevypocul ?), ty sem uz asi ani nechodis, ale ak nahodou zajdes, tak mna si velmi potesil!
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.027 sekund, 22 otázok.