Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 18:02:08
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: doom metal blues  (Prečítané 923 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« kedy: 12. Apríl , 2021, 10:25:26 »

Nový občasný projekt a náš prvý song - takmer slovami klasika, doom metal blues o bolesti, ktorá konkrétne bolí, au, au, au...  :)



Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 12. Apríl , 2021, 11:49:23 »

kto to spieva?
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 12. Apríl , 2021, 13:19:25 »

kto to spieva?

ja  :)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 12. Apríl , 2021, 14:56:01 »

má to taký distortion, že sa hlas nedá identifikovať  :)
Pesnička sa mi páči, ale taký spev nemusím (ani som nikdy nemusel)...viem si tam predstaviť štýlovo aj iný spev
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #4 kedy: 12. Apríl , 2021, 15:00:36 »

super ako vzdy
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #5 kedy: 13. Apríl , 2021, 11:30:34 »

je to super akurat nerozumiem preco sa nazyva song po anglicky ked sa tam spieva 'vsetko skurvene boli......ua!'  Bavím sa skvele zvuk na jednotku s hviezdickou boha fajne!
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 13. Apríl , 2021, 11:52:33 »

čaute... díky za vypočutie  :)

opossume - jo... inak, žiadny distortion efekt na speve nieje, len vo výkrikoch myslím nejaký flanger

kaolko - k tej angličtine vlastne došlo tak trochu neplánovane - máš pravdu, som sa nechal uniesť, názov mal byť po slovensky vlastne. Celý projekt je a bude slovenský. My sme totiž zháňali niekoho, kto nám spraví lyric video (mne sa nechcelo nejak :-) ) a tak kolega zohnal niekoho cez fiverr.com zo zahraničia. No a tomu sme to potom poslali v anglictine, že vlastne to môže mať anglické titulky - pridaná hodnota pre non slovak speakerov :-)



Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 13. Apríl , 2021, 12:12:09 »

dobry napad nahodou  ha ha ha naspievat nieco v slovencine a dat tam anglicke titulky... mal by si si spravit youtube kanal a dat dake videa ze ako mixujes ty muziku mne sa to vzdy velmi pacilo tieto tvoje veci.
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 13. Apríl , 2021, 12:50:00 »

dobry napad nahodou  ha ha ha naspievat nieco v slovencine a dat tam anglicke titulky... mal by si si spravit youtube kanal a dat dake videa ze ako mixujes ty muziku mne sa to vzdy velmi pacilo tieto tvoje veci.


Ďakujem, kaolko. Hm, youtube videá venované mojej "štúdiovej" práci by asi priniesli veľa rozčarovania - používam priemernú až zastaralú techniku a tie najprimitívnejšie postupy :)  - možno by niekto aj v hneve porozbíjal svoje drahé krámy  Bavím sa skvele

titulky - jo, prišlo nám nakoniec vlastne divné dávať do slovenskej veci slovenské titulky... :) - čo je to vlastne za zvyk? Už sme asi ohluchli, osprosteli a otrendovateli úplne...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 13. Apríl , 2021, 14:27:51 »

distortion som nemyslel efekt, ale ten chraplák....
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 14. Apríl , 2021, 08:59:28 »

Môj skromný názor, že vzhľadom na žáner je ten zvuk dosť čistý, viac špiny a spomaliť  Bacha na vec kamo! Bavím sa skvele Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 14. Apríl , 2021, 10:46:25 »

Môj skromný názor, že vzhľadom na žáner je ten zvuk dosť čistý, viac špiny a spomaliť  Bacha na vec kamo! Bavím sa skvele Zdravíčko

jo, uvidíme, čo za bicie (sú to živé bicie) mi kolega ešte naposiela, ďalší track bude pre zmenu taký doom etno prog? Ale áno, chcelo by to aj nejakú ultrapomalú kanalizačnú hrôzu... to by ma bavilo - dík za tip!  Bavím sa skvele
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.