Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 15:53:00
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fender MUSTANG I V2 - nahrávanie do pc  (Prečítané 1539 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinkooo
nováčik
*
Príspevkov: 9


« kedy: 05. Júl , 2021, 18:12:59 »

Zdar hoši, kúpil som si el. gitaru a Fender MUSTANG I V2, ktorý sa dá rovno zapojiť do pc. Skúšal som to cez audacity, no je to strašne tiché. Viete mi poradiť čo s tým? Mal by som len kúpiť zosilovač? Alebo má toto kombo svoj zosilovač a niečo je proste zle?
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #1 kedy: 07. Júl , 2021, 07:28:24 »

Zdar hoši, kúpil som si el. gitaru a Fender MUSTANG I V2, ktorý sa dá rovno zapojiť do pc. Skúšal som to cez audacity, no je to strašne tiché. Viete mi poradiť čo s tým? Mal by som len kúpiť zosilovač? Alebo má toto kombo svoj zosilovač a niečo je proste zle?

Toto kombo ma svoj zosilnovac, v tom problem nie je. Budes mat nieco v zle v nastaveniach. Mas nainstalovany ASIO driver pre toto kombo?

Musis prestudovat manualy a skontrolovat celu trasu, kazdy jeden bod: gitara – kabel – kombo – usb kabel – nastavenia PC – nastavenie (ASIO) drivera – nastavenia audacity.
Zaznamenané
Martinkooo
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #2 kedy: 19. September , 2021, 22:11:35 »

Ahoj ďakujem za odpoveď. V návode je akurát to že mám pripojiť usb, kupiť si ableton a nahrávať (super) :D.. nakoniec som zistil že ten slabý zvuk mi nahrávalo cez mikrofon na sluchadlach aj keď som dal vstup mustang. takže keď som slúchatká odpojil úplne, gitaru nenahráva vôbec.... Mám m-audio audiophile 2496 zvukovku, no to nemá usb tak to napájam klasicky z predu na bedne.. ale to by nemal byť problém nie? asio driver na fender neviem nikde nájsť.. teda jedine asio4all ale žiadna zmena.
« Posledná zmena: 23. September , 2021, 13:35:22 od Martinkooo » Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.029 sekund, 22 otázok.