Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 20:22:23
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: SURNE !!! INFO O FOOTSWITCHY - MARSHALL VINTAGE MODERN 2466  (Prečítané 1728 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« kedy: 26. August , 2021, 07:58:09 »

Ahojte, včera sa mi pokazil footswitch na moju hlavu Marshall Vintage Modern,
v Utorok hráme dôležitý koncert a v muzikeri nie je skladom tento footswitch, je možná iná alternatíva tohto produktu ?
Spínač je 2tlačítkový, Dynamic/range a reverb viď odkaz

https://www.gear4music.com/Guitar-and-Bass/Marshall-PEDL-00041-Vintage-Modern-Twin-Footswitch/MJH

Dík za expresnú odpoved !  Zdravíčko
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #1 kedy: 26. August , 2021, 10:01:12 »

Bude ti tam fungovat hociaky iny.Povodny sa da lahko opravit...Odkial si?
Zaznamenané
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #2 kedy: 26. August , 2021, 10:05:13 »

Bude ti tam fungovat hociaky iny.Povodny sa da lahko opravit...Odkial si?


ja som z prešova, skušobňu máme v Košiciach

https://www.muziker.sk/soundking-al-202-b skúsiť povedzme tento ?
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #3 kedy: 26. August , 2021, 10:23:12 »

Trebars,mozno tam bude treba ledky prespajkovat.Na tom povodnom su ledky?Pripadne nejaky miestny opravar.V Kosiciach JT amp,tusim Jan Terpak sa vola???Je tu na fore,neviem ci aktivny.   jan.terpak@gmail.com pripadne uzivatel styrioci     styrioci@gmail.com
Zaznamenané
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #4 kedy: 26. August , 2021, 10:24:28 »

Trebars,mozno tam bude treba ledky prespajkovat.Na tom povodnom su ledky?Pripadne nejaky miestny opravar.V Kosiciach JT amp,tusim Jan Terpak sa vola???Je tu na fore,neviem ci aktivny.   jan.terpak@gmail.com pripadne uzivatel styrioci     styrioci@gmail.com
ďakujem pekne za info  Na zdravie! Janka zbežne poznám, prípadne skusim aj styrioci
Zaznamenané
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #5 kedy: 13. September , 2021, 15:27:40 »

ďakujem za tip, styrioci nebol v Košiciach, Janko pomohol online radami , zistil aký typ vypínača mi treba, kupil som v elektre , nakoniec trebalo nový kábel  facepalm ale switch som už pôvodný nemal , tak mám tam zatiaľ ten z elektra, trebalo momentary switch , čiže žiadna veda , druhý raz už budem vedieť čo a ako  Zdravíčko
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2178


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 16. September , 2021, 08:06:39 »

... trebalo momentary switch...
Nenašiel som nikde schému toho footswitchu, ale zo schémy ampu sa mi zdá, že reverb potrebuje on/off switch a ten boost (dynamic range) potrebuje momentary. Je to tak v tvojom prípade?
Zaznamenané
Filko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 271



« Odpoveď #7 kedy: 28. Apríl , 2022, 09:50:49 »

Nenašiel som nikde schému toho footswitchu, ale zo schémy ampu sa mi zdá, že reverb potrebuje on/off switch a ten boost (dynamic range) potrebuje momentary. Je to tak v tvojom prípade?
dodatočne odpovedám že áno je to tak, dá sa to vyskúšať aj skratovaním stereo jack kabla na akom princípi funguje,
pred koncertom sme kupili v radioamateri čo možno najviac robustný momentary a založili do footswitchu.
Nakoniec sme zistili že vstupný jack bol na kábli zlý, tak možno ani netrebalo pôvodný spínač meniť, no čo už ten je nenávratne preč  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.027 sekund, 23 otázok.