Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. September , 2024, 02:29:59
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Identifikácia gitary  (Prečítané 32 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Teodor
okukávač

Príspevkov: 1


« kedy: 23. September , 2024, 21:10:07 »

Ahojte,
Zaobstaral som si túto gitaru, ale chcel by som vedieť o nej viac. Viete mi niekto povedať aký je to presne model ? Gitara je od krstneho a on mi nevedel povedať odkiaľ ju ma.


* IMG_20240923_220127.jpg (4938.96 KB, 3000x4000 - prehliadnuté 13 krát.)
« Posledná zmena: 23. September , 2024, 21:10:50 od Teodor » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1 kedy: Včera v 08:39:54 »

Jolana Diamant v prvej verzii I, vyrabalo sa to na prelome 70/80 rokov.

boli to akoze z tych "lepsich" Jolan, ale v skutocnosti to ziadny zazrak nebol, malo to kopec prapodivnych much a velmi svojskych konstrukcno-technickych rieseni.

dnes to ma hlavne nostalgicku hodnotu, mnohi pamatnici na to nedaju dopustit, lebo to bola pred 40 rokmi ich prva gitara a bola strasne skvela - v skutocnosti nebola a akakolvek sucasna najlacnejsia azijska produkcia je kvalitativne o svetelne roky lepsia. ale viem, ze mnohi s tymto tvrdenim odmietaju suhlasit :)

hodnota - ktovie. podla mna ziadna, nezasluzi si za to dat viac, ako 100€, co je v prepocte na byvale koruny cca tolko, co to aj vtedy stalo.

ale mnohi si myslia, ze to ma mat zberatelsku hodnotu na urovni vela stoviek €, takze obcas to vidno v inzeratoch za naozaj strasne sumy. mam ale silne podozrenie, ze sice v inzeratoch sa to za taketo sumy moze ponukat, v praxi sa to podla mna ale vobec nepredava, ktovie ...
« Posledná zmena: Včera v 08:43:18 od rastis » Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.103 sekund, 22 otázok.