Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. Apríl , 2024, 18:29:15
Strán: 1 [2] 3 4 ... 13 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Slovenská tvorba live  (Prečítané 65927 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 17. August , 2005, 19:49:17 »

No ked sa to tak vezme...bolo by treba rozlisit na com sa clovek moze super zabavit a kde sa kulturne vyzije.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 17. August , 2005, 20:02:52 »

Chikilikitua som videl konečne v kapelovom prevedení a bolo to ok, len ten spev mi dosť vadil. Viem, že je to recesia, ale prečo, keď už sa snažia hrať dobre - ukazujú, že vedia zahrať to aj to, je ten spev tak zlý? Horkýže slýže nemôžem naživo počúvať, ani inak. Polemik tiež robí muzičku dobre, tiež som ich videl nedávno, ale ten spev nezvládam, škoda. Veď to predsa chcú robiť dobre, nechápem. :hm:
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 17. August , 2005, 20:15:26 »

Tak hej, len ked je super nalada, tak cloveku ani nevadi, ze to znie na p.cu. Ale je myslim ovela viac horsich spevakov ako je ten s Polemicu a tvaria sa dolezitejsie...
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 17. August , 2005, 21:02:52 »

No ono sa trochu falosneho spevu v SKA nosi. Fakt neviem preco, ale aj tie najvacsie SKA hviezdy maju spev trochu "lezerny" :hm: ... Ale Polemic som nazivo nevidel, tak neviem...
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 18. August , 2005, 00:18:58 »

polemic je kapela s najhnusnejsim spevakom na slovensku. Uz ta hudba sa neda pocuvat a ked pocujem toho spevaka tak to je konec. Nechapem..to su ludia fakt taki slepi, hluchi, tupi a ja neviem co este, ze hento mozu pocuvat a este su aj uspesni. A celkovo nemam rad ska...cele to je take ""hlupe"" hopsa hopsa....cau rastik :))
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #20 kedy: 18. August , 2005, 07:29:39 »

SKA som videl naposledy, SKA-PRA-SUPINA a pri kazdej pesnicke som sa dobre zasmial. zabavil. ImbUS, zjavne si SKA nepochopil ,alebo nechces pochopit(polemik tiez nemam rad). To nie je hudba o hudbe ,ale o srande a dobrej, uvolnenej, oddychovej, slnecnej nalade. inak teda na festivaloch ma naladou najviac brala: Peha, Chikilikitua , Hex , Skaprasupina
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 23. Október , 2005, 11:41:22 »

vy tu vsetci pisete o kapelach ktore uz hraju dlho .. preco sa tu nevyprava o mladych kapelach .. o koncertoch ,co prave su ? Ja neviem co hovorite na Ciste tvary , Diego .. pozna to tu niekto .. myslim ze bavit sa dokolecka o znamych obohratich a kvalitnych kapelach ,je stale o tom istom . bavit sa ci je ska dobre alebo zle , kravina .. takisto ako hocijaky iny zaner .. a o tom ze skapra a chiki a vsetci ti co uvadzaju davy bezmocne do varu, este pri tom vsetkom uvazovat ci su dobry je somarina a strata casu , su dobry .. mame gitary zakladame kapely tak sa bavme o mladych kapelach .. o tie ide ,stare su take ake su .. to tu rovno moze byt fanklub.. ci nie .. nehovorim ze som ten co ide na kazdy oncert ktory sa kde udeje, ale rad by som tu videl daco o tych co len zacinaju
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #22 kedy: 24. Október , 2005, 06:53:23 »

no name som videl na živo a bol som vežmi sklamaný, predkapelou bol babylon a ten sa mi zdal asi lepší, polemic nemôžem, mne sa zdá každá ich skladba rovnaká, akoby hrali stále iba jednu v obmenených verziách, no čo ma na živo vzalo bol René Lacko Band, Tublatanka, Jana Kirshner je tiež v pohode, vidiek ma nudil
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #23 kedy: 24. Október , 2005, 06:54:27 »

Volodko bol si niekedy na Militii?
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 24. Október , 2005, 07:50:54 »

Marrtin myslis Militiu co hra metallicu tublatanku a vlastne veci???
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #25 kedy: 24. Október , 2005, 09:28:25 »

áno mladých chalanov, majú výborného bubeníka
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #26 kedy: 24. Október , 2005, 10:32:39 »

spevaka/gitaristu s militia som stretol na komparze pod spisskym hradom kde sme nacvicovali rimsku legiu. pochodovali sme dva tyzdne a nakoniec ani netocili lebo to bol len nacvik a potom bola pauza a potom si pozhanali na vychode aj dalsich ludi.
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #27 kedy: 24. Október , 2005, 11:22:57 »

myslíš Joža, to musela byť vtipná situácia, aspoň za tú skúšku vám zaplatili? :)
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #28 kedy: 24. Október , 2005, 11:55:23 »

no ani neviem ze je jozo. bolo tam cely autobus blavakov tak niekedy sme sa ani vsetci nepredstavovali. jasne ze zaplatili. hned jak som dosiel som siel nakupovat do muzikeru a neskor do mada music. ale sli sme tam s inou predstavou kolko si donesieme domov, lebo agentura sa snazila nas co najviac vyzmykat, potom sme sa burili a dali viac. ale ja to nerobievam koli peniazom, bavi ma to a vzdy som sa na take veci tesil a nepreratavam peniaze. niektori nic ine nerobili len dva tyzdne rozoberali peniaze a uz som na to nemal naladu tak som sa siel bavit s inymi. vsak tam bolo nadherne, preco by som mal na to nadavat.
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #29 kedy: 24. Október , 2005, 15:03:21 »

Volodko-Diego poznam ale nemusim.Takych kapiel su tucty.Nic vynimocne.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Strán: 1 [2] 3 4 ... 13 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 22 otázok.