Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 23:22:55
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Margot koncerty  (Prečítané 61228 krát)
0 užívateľov a 16 Hostí prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #225 kedy: 09. December , 2007, 23:11:23 »

nonevedel som co je to margot tak som sa pozrel nahodou a jaka fajn debata. a ako sa vola ta spevacka s tymi prsami katka ? keby nechcela predsa ich nevyvali rovno do stredu fotky takze nahoda to nebude  Zdravíčko
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #226 kedy: 10. December , 2007, 00:26:16 »

Ako som napisala uz v inej teme, podla mna si obmedzeny lokalpatriot s antifeministickymi nazormi...sorry...baby...kde ste Huh!
Tu sme. Ale k takemuto niecomu sa uz vazne nemam chut vyjadrovat. Je to jeho vec, aky ma nazor.
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #227 kedy: 10. December , 2007, 01:54:38 »

Ej bistu! Muzske "EGO" sa tu ozvalo...ale asi som to mala napisat s malymi pismenami, lebo tvoje ego sa asi potrebuje dobyjat sovinistickymi nazormi....ale takych tu uz bolo, a v podstate nema zmysel sa tym nejak zaoberat... Na zdravie!

neviem preco zato, ze dugo je sexista a hovedo, musi byt okamzite do argumentacie zatiahnuta polovica obyvatelstva planety. ja sa s jeho nazormi nestotoznujem a pritom som muz a moja psychika ma normalne zastupenu ego-zlozku. mam teda muzske ego, no nie som si vedomy toho, ze by sa v dugovom prispevku ozyvalo. takze ak sa branit utokom, poprosim adresne a specificky a nie femiteroristickym stylom...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Dugo
Hosť
« Odpoveď #228 kedy: 10. December , 2007, 09:08:01 »

Ako som napisala uz v inej teme, podla mna si obmedzeny lokalpatriot s antifeministickymi nazormi...sorry...baby...kde ste Huh!

lol, podla mna je tu obmedzeny niekto iny, ked ja mam mat antifeministicke nazory len preto ze nemam rad zeny v rockovej muzike... proste sa mi to nelubi, CD si nikdy nekupim, na koncert (mozno  Bavím sa skvele ) nedojdem... tym to pre mna hasne a mysli si o mne co chces, vies jak ma to trapi

neviem preco zato, ze dugo je sexista a hovedo, musi byt okamzite do argumentacie zatiahnuta polovica obyvatelstva planety. ja sa s jeho nazormi nestotoznujem a pritom som muz a moja psychika ma normalne zastupenu ego-zlozku. mam teda muzske ego, no nie som si vedomy toho, ze by sa v dugovom prispevku ozyvalo. takze ak sa branit utokom, poprosim adresne a specificky a nie femiteroristickym stylom...

nejsom zadny sexista ani hovado, len tolko
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #229 kedy: 10. December , 2007, 09:27:55 »

Chlapi, otázku "ženská v kapele áno/nie" proste netreba riešiť. To nie je vec pohlavia, ale povahy a charakteru.

My máme v kapele speváčku a problém nie je. Samozrejme problém so ženskou v kapele nastane vtedy, keď  má dotyčná nejaké malomestské maniere a začne sa hrať na "veľkú primadonu". Obvykle to začína tým, že vyžaduje mať v kapele nejaké špeci postavenie, niečo viac ako ostatní členovia, potom začne vyžadovať, aby sa pred ňou správali všetci tak ako to chce ona, pretvarovať sa a nepovedať veci na rovinu, ale všetko zaobaliť, aby sa milosťpani náhodou neurazila, a končí to syndrómom Tarje Turunen (prístup typu "vy potrebujete mňa, ja vás nepotrebujem").

Ale keď je ale v kapele správna baba a nie nejaká nafrnená arogantná samička pokladajúca všetko mimo nej za veci "pod jej úroveň", všetko je v pohode. Trebárs u nás je to bez problémov, na našu Ajku nemôžeme povedať jedno krivé slovo, perfektne zapadla do kapely a všetko je v pohode, rozumie si s nami aj hudobne, aj pri kecaní cez prestávky sa dá posrandovať, aj vážne porozprávať. Proste problém nie je, má rada naše drsné fóry a aj ona vie často dobre zakontrovať, proste sa všetci dobre bavíme.

A na záver - "primadonovskými" manierami môže trpieť aj chlap - už som s pár takými týpkami hral a poviem vám, nič príjemného, dlhodobo sa s takými typmi v kapele nedá, aj keď môžu byť výborní muzikanti. S takými ľuďmi to nefunguje, môžu byť dobrí, ale človek sa v nimi pernamentne vyvolávanej dusnej atmosfére začne cítiť nepríjemne, prestáva ho baviť hranie a ono sa to na muzike odrazí.
« Posledná zmena: 10. December , 2007, 09:29:32 od Predator » Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #230 kedy: 10. December , 2007, 09:57:44 »

s tym uplne suhlasim predator.... ja mam este strach z dievcata v kapele (na ktoromkolvek poste) taky, ze si s nou moze zacat nejaky clen... pripadny rozchod by potom mohol znamenat odchod jedneho alebo druheho z kapely...
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #231 kedy: 10. December , 2007, 10:06:33 »

s tym uplne suhlasim predator.... ja mam este strach z dievcata v kapele (na ktoromkolvek poste) taky, ze si s nou moze zacat nejaky clen... pripadny rozchod by potom mohol znamenat odchod jedneho alebo druheho z kapely...

To už je riziko ... ale nemám pocit, že by to bolo také akútne. Pokiaľ nie je nástup dievčaťa do kapely riešený štýlom "chlapi, mám frajerku a bombasticky spieva, hraje ..." tak je to viacmenej okrajová vec. Tá baba si skôr nájde partnera mimo kapely.

Skôr je väčší problém a častejšie riziko, keď si nájde nejakého debila a ten začne robiť žiarlivé scény, obmedzovať ju ... situácia, keď má kapela pred koncertom a speváčka so slzami na krajíčku povie ostatným, že nepríde, lebo by ju frajer opustil, nie je nič moc. A jednoznačná rada, ako to zvládnuť, tu nie je, potom je situácia postavená tak, že buď ublíži kapele alebo zničí svoj vzťah, je to o prioritách a nech človek robí čo chce, furt niečo pokazí. Blbé, čo už ...
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #232 kedy: 10. December , 2007, 10:12:27 »

To už je riziko ... ale nemám pocit, že by to bolo také akútne. Pokiaľ nie je nástup dievčaťa do kapely riešený štýlom "chlapi, mám frajerku a bombasticky spieva, hraje ..." tak je to viacmenej okrajová vec. Tá baba si skôr nájde partnera mimo kapely.

Skôr je väčší problém a častejšie riziko, keď si nájde nejakého debila a ten začne robiť žiarlivé scény, obmedzovať ju ... situácia, keď má kapela pred koncertom a speváčka so slzami na krajíčku povie ostatným, že nepríde, lebo by ju frajer opustil, nie je nič moc. A jednoznačná rada, ako to zvládnuť, tu nie je, potom je situácia postavená tak, že buď ublíži kapele alebo zničí svoj vzťah, je to o prioritách a nech človek robí čo chce, furt niečo pokazí. Blbé, čo už ...

ale celkovo sa to da uzavriet tym ze mat babu v kapele je spojene s vacsimi rizikami ako ked su tam len sami chalani... aj ked vsetko je to o povahach a ako si ludia sadnu  :)
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #233 kedy: 10. December , 2007, 10:25:56 »

dugo napriek vsetkym tvojim nezmyselnym predsudkom si najprv pozri koncert Margot a potom sud baby v rockovej muzike
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Dugo
Hosť
« Odpoveď #234 kedy: 10. December , 2007, 11:34:40 »

dugo napriek vsetkym tvojim nezmyselnym predsudkom si najprv pozri koncert Margot a potom sud baby v rockovej muzike

stacili mi klipy na ich stranke.. nepaci sa mi to a hotovo.. moj nazor sa nezmeni
« Posledná zmena: 10. December , 2007, 11:35:42 od Dugo » Zaznamenané
katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #235 kedy: 10. December , 2007, 12:47:43 »

Lenze Dugo, ty si povedal, ze sa ti to nepaci uz skor, nez si si nieco vypocul...ale to je jedno...ved nikto ta nenuti pocuvat nasu muziku a my nemozeme vyhoviet vsetkym...
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #236 kedy: 10. December , 2007, 12:48:58 »

moj nazor je zas taky, ze tie tri baby su dokopy vacsie rockerky ako ty a tvoje ego
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #237 kedy: 10. December , 2007, 13:07:01 »

ja som si to len tak letmo vypocul a celkom fajn.. teoreticky si viem predstavit, ze by som si to za urcitych okolnosti,nalady a spravnej konstalacie hviezdnej sustavy, alfa vlnenia atd.. pustil sam od seba
« Posledná zmena: 10. December , 2007, 13:07:29 od styrioci » Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #238 kedy: 10. December , 2007, 13:07:37 »

Lenze Dugo, ty si povedal, ze sa ti to nepaci uz skor, nez si si nieco vypocul...ale to je jedno...ved nikto ta nenuti pocuvat nasu muziku a my nemozeme vyhoviet vsetkym...

praveze az potom nez som si to pustil neboj  Žmurk snad nebudem hovorit o niecom co nepoznam... povim len svoj pohlad na situaciu a hned ma tu oznacite za cloveka s velkym egom... to na zaklade jedneho nazoru?? sak uz majte trocha sudnosti a tolerancie... mate svoje publikum co je vyborne, bavi vas hrat tak len pokracujte  :)  

moj nazor je zas taky, ze tie tri baby su dokopy vacsie rockerky ako ty a tvoje ego

pocuvaj tubus, vobec ma nepoznas, v zivote si ma nepocul hrat, v zivote si so mnou nekecal a nevies aky zivot vediem (pretoze rock n roll je aj sposob zivota) tak nerob predcasne zavery.. za pochopenie dakujem  Cmuk chlapci
Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1006



« Odpoveď #239 kedy: 10. December , 2007, 13:17:06 »

pocuvaj tubus, vobec ma nepoznas, v zivote si ma nepocul hrat,...

Možno si pozrel tvoje video na youtube Žmurk ...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 26 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.