Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 15:16:28
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MageZ  (Prečítané 2391 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« kedy: 29. August , 2005, 19:10:42 »

No takze konence som nasiel energiu hodit sa pod stol do bordelu a prachu a zapojit Korg PX4B do line-in. Studiova masina je vybavena profi doskou PC Chips and integrovanou audiofilskou zvukovkou s cipom C-media. Ako monitory som pouzil aktivne, uz opravene, reproduktory Screen Beat, ktore krasne muzikalne nakresluju zvuk basy uz pri hlasitosti nepatrne vyssej ako hucanie venilatora. Dobre posluzil taktiez program Sound Recorder dodavany v baliku profesionalneho software Windows Millenium.

Signalova cesta: DeArmond Pilot 4 Standard s EMG aktivnymi PJ snimacmi | | Cort 2x letovany kabel s krivymi jackmi V Korg PX4B | | No name(c) svetlo zeleny kabel V C-media

HuntforLug Inak je to z not z Muzikusu - Papa\'s Got a Brand New Bag, co je klasicka ol\' schoolova funky vypalovacka, ale v zivote som ju nepocul, takze netusim ake tempo tam je, ake bicie su tam ani ako sa to hra. Cize berte to ako prve nahravanie KORGU PX4B a nie ako nieco seriozne. :)

--------------------

Takze som este pridal 2 rychle pokusy o kratucku zaciatocnicku etudu. Vsetko to bolo nahravane spolu, len sa mi to nechcelo mp3kovat a ulpoadovat. Ale premohol som sa. :) Etuda 61 Etuda 61 (take2)

Naposledy upravil martinlm, : 13.12.2005 o 10:06
Zaznamenané

Golev
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



« Odpoveď #1 kedy: 17. Január , 2006, 22:33:59 »

Cez čo si to nahraval??? Popiskujem si
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 17. Január , 2006, 22:46:31 »

magez napísal:
Citácia
No takze konence som nasiel energiu hodit sa pod stol do bordelu a prachu a zapojit Korg PX4B do line-in. Studiova masina je vybavena profi doskou PC Chips and integrovanou audiofilskou zvukovkou s cipom C-media. Ako monitory som pouzil aktivne, uz opravene, reproduktory Screen Beat, ktore krasne muzikalne nakresluju zvuk basy uz pri hlasitosti nepatrne vyssej ako hucanie venilatora. Dobre posluzil taktiez program Sound Recorder dodavany v baliku profesionalneho software Windows Millenium.

Signalova cesta: DeArmond Pilot 4 Standard s EMG aktivnymi PJ snimacmi | | Cort 2x letovany kabel s krivymi jackmi V Korg PX4B | | No name(c) svetlo zeleny kabel V C-media

HuntforLug Inak je to z not z Muzikusu - Papa\'s Got a Brand New Bag, co je klasicka ol\' sc.....
Zaznamenané

brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 17. Január , 2006, 22:51:07 »

riadne v pohode to je :lol:
sa mi to riadne vidi kurde nahraj daco take podobne ale dlhsie
lebo to je pecka riadna budem pocuvat ...len tie bicie tam pocut hlasnejsie trochu jak basu ....
Zaznamenané

kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 18. Január , 2006, 20:26:18 »

:blink: ty si basak?.. nevedel som... nahraj dake slepy, ked uz nahravas ne?
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 18. Január , 2006, 21:21:23 »

No slap v zaujme vseobecneho dusevneho zdravia radsej nie, nidky som na tom nepracoval, takze by to bolo dost zle. :blink:
Ale ked sa mi vrati basa naspat domov a bude v pouzitelnom stave, pokusim sa hadam este nieco. Ja som čert..
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.