Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. Apríl , 2024, 09:54:36
Strán: [1] 2 3 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 298317 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« kedy: 22. Máj , 2004, 20:47:17 »

Ked uz som nahodim aj metlu-je cudne ze tu este nie je....tie gitarove riffy su proste dokonaleeeeeeeeeeee---4 ever------------
Zaznamenané

... all life is future to past ...
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #1 kedy: 23. Máj , 2004, 20:58:00 »

No ja som bol totalny fanda hodne dlho.Potom som zamozrejme objavil kopu noveho a jesne ze ma to prestalo az tak oslovovat.No stale som fanusik.Sice okrem noveho albumu to je bida.A ulpne najradsem mam load.Vela ludi uz load a reload odcudzuje no mne sa to paci.
Zaznamenané

METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #2 kedy: 23. Máj , 2004, 22:19:53 »

ja tiez uz tie dva nemusim moj najoblubenejsi je Master of pupets a Justice for ALL ja som bol do nich tiez fanda a tiez som objavil vela veci ale furt ma to strasne trha (PS tie nove su coraz horsie..... mozno stracaju sluch)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 24. Máj , 2004, 14:05:43 »

metalica ide s dobou. metalika odjakziva predavala vela albumov. cielom ich manazmentu je udrzat tento trend. na tu komerciu sa da pozriet aj z opacnej strany, preco uz neni tolko trashmetalistov jak v 90. rokoch? vymreli? nie pocuvaju nieco ine. aj oni idu s dobou. metalika si zachovala tvar. samozrejme ,robia inu hudbu ako volakedy. na tvrdosti ale moc neubrali a james je spevom daleko lepsi ako na master of puppets. uz len taka mama said je podla mna skvostom. neodleteli niekam do rock popu alebo dokonca ""grungu"" jak trashmetal na slovensku.
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #4 kedy: 24. Máj , 2004, 15:41:43 »

Stara Metallica bola super-bez chyby, nie ze by teraz neboli dobry no uz to nie je ono.Justice for ALL je najlepsi album podla mna. St. Anger nie je bohvie co, je dobry ale v porovnani s Justice for all...
Zaznamenané

Keep rockin´
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #5 kedy: 24. Máj , 2004, 22:00:47 »

ja som vo svojej podstate stale taky nejaky speed a trashmetalista, aj ked to maskujem inou hudbou. ale ak si nieco rad zahram, tak je to prave metallica. anjradsej mam orion, mastera, sanitarium. celkovo album master of puppets. st. anger ma neoslovil. ale reload mam tiez velmi rad. lebo to bol prvy album ktory som od nich pocul. asi 200 krat za sebou a potom som si ''kupil'' mastera... na masterovi maju prefektny zvuk gitar. a z nepochopitelnych pricin mali na starsich albumoch hrozny zvuk bicich ze? ako igelit keby praskal. a mam rad aj burtona. newsted sa mi zdal prilis krcovity - presny opak burtona.
Zaznamenané
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 26. Máj , 2004, 17:00:03 »

Je to skvela kapela, ale ten novy album je na :)icu!
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #7 kedy: 26. Máj , 2004, 19:10:44 »

Tak, tak ale pouzil by som nabuduce miernejsie slovo. Treba byt slusny:D
Zaznamenané

Keep rockin´
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 26. Máj , 2004, 19:36:25 »

spago ty bi si sa mal ukludnit...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 26. Máj , 2004, 19:37:40 »

Spago je predsa drsny chlap, a drsnaci predsa tak rozpravaju........viz ZAKK WYLDE :D :D :D
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #10 kedy: 09. Jún , 2004, 18:38:52 »

Súhlasím s gunnerom, Metallica bola výborná po Justice...
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 12. Jún , 2004, 07:28:28 »

mne sa este pacil aj black, ale najlepsie je podla mna garage inc. cd2
Zaznamenané
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #12 kedy: 08. August , 2004, 11:59:15 »

prave pocuvam stare albumy a fest je to dobre ...je tam pocut taky stary zvuk ale vtedy sa to tak robilo......... je to super....
Zaznamenané
kubo
okukávač

Príspevkov: 0


« Odpoveď #13 kedy: 09. August , 2004, 09:46:07 »

to: metalhammer: jj ten stary zvuk je podla mna pecka :-) a najviac sa mi paci na And Justice For All
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #14 kedy: 09. August , 2004, 14:09:35 »

ja mam najradsej Ride the Lightning a Mastera. Hoci som uz Metelicu nepocul nejakych par mesiacov, mam ju stale rad vyjma posledneho albumu (3 poslednych albumov)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: [1] 2 3 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.225 sekund, 22 otázok.