Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Apríl , 2024, 02:20:56
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 299067 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #30 kedy: 27. December , 2004, 21:59:38 »

martin: keby justice nemal zvuk ako ma, ak neviem neviem, su aj lepsie....... napadovo je podla mna slabsi
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #31 kedy: 28. December , 2004, 08:02:46 »

Darthez, nesúhlasím s tebou. Na Justice Metallica predviedla všetko čo vedela, vrstvené gitary, ritmické kombinácie, všetky albumy do vtedy, ktoré vydali boli v porovnaní s Justice ""ploché"". Aké však sklamanie priniesol čierny album a tie po ňom...
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 28. December , 2004, 10:33:10 »

Aj ja si myslím ze justice je najlepsi teda aj Ride The... sa mi páči ale všetky obúbené skladby sú z Justice-One,Orion,.... Super sound a podla mňa tiež dosť nápaditý...
Zaznamenané

tatko fóra
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #33 kedy: 28. December , 2004, 16:59:43 »

guitman: clovece orion nie je z justice, to je z master of puppets. neviem , ja pokladam za lepsie albumy Master a Ride.... koknkretne song Justice... je podla mna siaelen dlhy, to uz je na mna moc. takisto j ked IMaiden robi tie ic ""povestne"" 13minutove songy. to sa uz neda pocuva. cel veci sa ta opakuje. a ohladom zvuku. neviem, je to podla mna moc zahuhlane. moc basov a nevynika tam pritom Jasonova basa co je podla mna skoda. je to nieco ako testament - Gathering. tiez to ma zvu, ze sa clovek ide posrat, ale mohlo by to byt aj lepsie. sice tazko je zrovnavat Lombarda z Testamentu a Ulricha z metallici. :) mne vyhovje viac taky trashovejsi zvuk a ten bol podla mna na master a ride.
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #34 kedy: 28. December , 2004, 20:47:23 »

na justice mi dost vadi zvuk bicich. 'taky suchotavy igelit je z toho niekdedy'. to bola trochu upravena citacia ulricha z knihy 'metallica'
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #35 kedy: 28. December , 2004, 21:12:58 »

ja tak to nema na zvuk rytmicaku z cradle of filth - cruelty and the beast, ktory znie ako pisaci stroj :)
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 28. December , 2004, 22:37:36 »

Ja mám práveže rád dlhšie veci. Trebrárs od Maidenu taký Alexander the Great alebo Rime of the ancient mariner. Fúúúúúú
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #37 kedy: 28. December , 2004, 23:18:34 »

chlaaapci..najlepsia od metallici jednoznacne ""Tuesdays gone""..a ich riffi su paradne..tu dokonale platí ze v jednoduchosti je krása..:cool:
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #38 kedy: 28. December , 2004, 23:58:35 »

Joe> ale samotny album Stranger in the strange land je podla mna najlepsi z tvorby IM.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #39 kedy: 29. December , 2004, 00:56:43 »

martinLM: nejak som nezachytil ze by Iron maiden vydli album stranger in a strange land. najlepsi maiden bol za cias Di´Anna, nemozem si pomoct, ale vtedy ten bubennik ich prvy mal paradne rytmy, ta Harrisova basa bola dobra Straton s Murrym hrali paradne sola. potom este Number of The Beast, ale inak dole vodou isli pani.... co s tka bicich na meallice, Ulrich uz moc spekuluje so zvukom, vidno to aj na St.Anger. to je katastrofa!!!
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #40 kedy: 29. December , 2004, 03:29:40 »

Darthez, ty ešte žiješ v prvotnom období IM, mal by si si konečne vypočuť ich ďalšie veci a zistíš (aj keď mám rád aj veci s Paul di´Annom), že Dickinson je nenahraditežný a zostava s Nicko McBrainom a Smithom bola vynikajúca, potom aj s Gersom. Parádna kapelka. Geniálny Bruceov hlas.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 29. December , 2004, 10:29:33 »

Ja mam tiez najradsej IM z cias Di´anna. Je mi jasne, ze na Dickinson-a nema, ale mne sa prve 2 albumy pacia najviac. Bubnoval tam vtedy Clive Burr, ktory neskor ochorel na nejaku polyneuropatiu / Skleroza multipl?/.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 29. December , 2004, 10:48:32 »

Darthez> ano, ten album sa vola somewhere in time.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #43 kedy: 29. December , 2004, 16:21:56 »

pitu: ja zijem muzikou a nie v prvotnom obdobi Iron Maiden. ja mam od nich vse.videa aj normlne cd. pocul som vsetky albumy a odpsievam ti tu vacsinu pesniciek :) ale podla mna muzika, najma gitary ake boli na prvych dvoch albumoch uz maiden nikdy nezopakval. zber si napriklad Transylania, Phantom of teh opera. to su songy!!!!
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #44 kedy: 29. December , 2004, 16:37:25 »

od metly jednoznacne reload, tie starsie veci ma uz vobec neoslovuju
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.03 sekund, 22 otázok.