Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 13:37:24
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297651 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #390 kedy: 20. Máj , 2008, 23:18:20 »

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=97289

Podla tohto clanku je novy album Metallica uz nahraty a vychadza pravdepodobne v septembri.
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #391 kedy: 20. Máj , 2008, 23:20:57 »

reload bol 1000 krat horsi ako st.anger....zozaciatku som sice zuril ze tam nie su sola ale viac ma rozculovali tie bicie ale ked sa da albumu sanca tak to moze priniest ovocie....
ked som mal kol 18 rokov nenavidel som Dream Theater(nudili ma na smrt)....dal som im sancu este raz sak snad tolki ludia nemozu byt hluchi a teraz je to pre mna najlepsia kapela na svete....
citim v kostiach ze nova metallica bude jeba!!!
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #392 kedy: 20. Máj , 2008, 23:24:21 »

citim v kostiach ze nova metallica bude jeba!!!

chod robit producenta za velku mlaku, s takouto schopnostou sa isto uzivis  Bavím sa skvele

ale aj ja tajne dufam v to, ze to bude pecka...tych par ukazok co pustili von ma celkom navnadili.. Na zdravie!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #393 kedy: 21. Máj , 2008, 06:51:54 »

reload bol 1000 krat horsi ako st.anger....zozaciatku som sice zuril ze tam nie su sola ale viac ma rozculovali tie bicie ale ked sa da albumu sanca tak to moze priniest ovocie....
ked som mal kol 18 rokov nenavidel som Dream Theater(nudili ma na smrt)....dal som im sancu este raz sak snad tolki ludia nemozu byt hluchi a teraz je to pre mna najlepsia kapela na svete....
citim v kostiach ze nova metallica bude jeba!!!

ja som takto prave prisiel na chut loadu a reloadu. pekne pesnicky, prijemne aranze. hovoria mi ovela viac ako st.anger, ale ked sa niekomu paci, tak je len dobre  Na zdravie!
metallica konieckoncov neskryva svoj postoj nielen k albumu st.anger, ale kritizuje taktiez ...and justice for all. nuz co, vtedy to tak citili, tak hrali ako hrali.
Zaznamenané

o-yep sro
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #394 kedy: 21. Máj , 2008, 11:30:11 »

zozaciatku som sice zuril ze tam nie su sola ale viac ma rozculovali tie bicie
Práve zvuk bicích je jedna z mála vecí čo sa mi na st.anger páči. Neznášam  "mlaskavý kopák"  Na zdravie!
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #395 kedy: 21. Máj , 2008, 11:34:13 »

vtedy to tak citili, tak hrali ako hrali.

a takto by to podla mna malo byt.....hudba ma vyjadrovat momentalne emocie....neskorsie sa na to moze sam autor pozerat trochu s udesom co to stvoril....st.anger hetfield nahral nasarany na cely svet ked vysiel 666-krat z liecebne a vseci tvrdili ze metla skoncila a ze sa rozpada .....tie emocie tam fakt citit je....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #396 kedy: 21. Máj , 2008, 11:36:41 »

Mne s ST.Anger páči veľmi.
Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #397 kedy: 21. Máj , 2008, 11:38:11 »

st. anger je podla mna velmi podareny album. Je pravda ze to nieje klasick mtlca, skor mi to pripomina modernejsie metalove styl ale aj tak ok. Mam rad ked kapela pride s niecim novym. Samozrejme ze moze prist o svoje publikum ale na druhej strane ziska nove.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Dugo
Hosť
« Odpoveď #398 kedy: 21. Máj , 2008, 11:39:42 »

No sak vidite, nekomu sa paci nekomu ne, tak je to v hudbe.  Ja som čert..

Len si pamatajte ze Metallica nikdy nenahrala zadny shit, co tu nekto pisal. Ty si shit!!!! Z kazdeho albumu sa predali nake miliony, tak asi to vedia robit ne? To da rozum.

 Zdravíčko
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #399 kedy: 21. Máj , 2008, 11:40:34 »

anger je prave typ albumu kde sa neviem k samotnej muzike dostat skrz svojsky zvuk. tak ma tie bubony seru, ze to nedokazem rozumne pocuvat. basa nikde, len buben a gitara. a james  :)
Zaznamenané

o-yep sro
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #400 kedy: 21. Máj , 2008, 11:51:08 »

mne sa anger nepaci... je pravda, ze je v nom vela trapenia metallicy a dobre, ze to dali von.. ved si staci precitat texty....
osobne povazujem za naj ablumy a davam ich na jednu uroven a to su: Ride the lightning + Master of puppets.....
Ride je taky priezracny... proste... nenormalne dobry album a Master je nenormalne vystihujuci to co chceli povedat... fakt...

tusim aj Jamesov najoblubenejsi album je Ride....
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #401 kedy: 21. Máj , 2008, 11:54:59 »

aj moj  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #402 kedy: 21. Máj , 2008, 11:55:16 »

anger je prave typ albumu kde sa neviem k samotnej muzike dostat skrz svojsky zvuk. tak ma tie bubony seru, ze to nedokazem rozumne pocuvat. basa nikde, len buben a gitara. a james  :)

hej basa je trosku nevyrazna ale to je podla mna tym ze nechceli moc davat do popredia noveho basaka, ktory v podstate uz len z takeho hierarchickeho dovodu musel byt v uzadi. Aspon podla mna. Bicie, mi moc nevadia. Veel som si zvyknut na bicie Alice- a Coopera, kde mam pocit ze ich bubenik udera do kyblov hoven. Horsie to nemoze byt.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #403 kedy: 21. Máj , 2008, 11:57:59 »

Moj skromny nazor na St. Anger je ten ze to je zbytocne natahovany album, kde ani velmi nie su velmi vyrazne napady, nebavi ma na to ze jednu linku (aj to vacsinou slabu) hraju doblba 8 minut a podobne. Aj zvuk na tom DVD ktore je k tomu (kde hraju cele cd v skusobni) je podla mna lepsi ako na normalnom albume. Ale inak suhlas, je to Metallica, je to kult, nech by aj naprdeli album, tak sa to bude predavat (a niekomu sa to urcite bude pacit :) ).
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #404 kedy: 21. Máj , 2008, 12:02:15 »

Jo, to som tu uz pisal.  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 23 otázok.