Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 19:45:26
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297608 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #420 kedy: 21. Máj , 2008, 14:50:25 »


Alebo takí čo nevedia pochopiť že kapely sa neustále vyvýjajú a aj ich členovia starnú...
práveže to vieme pochopiť, len je nám smutno, tak dobrá tvrdá kapela, ktorá je namakaná a má od tedchnickej vyhranosti po nápady prím, taká tu ešte nebola, maš technickejších hráčov (Petrucci a pod...) ale pripadajú mi ako chirurgovia, nie ako gitaristi, technicky namakané ale u mňa to Metallicau neptrhlo
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 14:54:32 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #421 kedy: 21. Máj , 2008, 14:54:44 »

Smutno nesmutno. Obdivujem ich v tom že dokázali takú nehorázne dlhú dobu hrať prakticky stále to isté bez toho aby ich to omrzelo. V praxi to zvyčajne býva tak že nejaký člen skupiny skúša rôzne štýly a strieda kapely rpetože ho to časom proste omrí a prestane baviť.
A nato aby vám smutno nebolo slúžia staré albumy ktoré môžete počúvať odrána do večera. Teraz je rad na nejakú zmenu  Žmurk Ja osobne dúfam že sa nevrátia o5 k tomu oldschoolackemu trashmetalu  Žmurk
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 14:55:16 od pelko » Zaznamenané
Mlha
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 169



« Odpoveď #422 kedy: 21. Máj , 2008, 14:58:17 »

tak dobrá tvrdá kapela, ktorá je namakaná a má od tedchnickej vyhranosti po nápady prím, taká tu ešte nebola,
Práve preto nebudú hrať furt to isté dokola. Na zdravie!
Zaznamenané

Rock it!
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #423 kedy: 21. Máj , 2008, 15:00:53 »

Ja osobne dúfam že sa nevrátia o5 k tomu oldschoolackemu trashmetalu  Žmurk
no vidíš, mňa by to neskutočne potešilo JusticeII  Si píš!!!
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #424 kedy: 21. Máj , 2008, 15:06:27 »

...Ja osobne dúfam že sa nevrátia o5 k tomu oldschoolackemu trashmetalu  Žmurk

ta kapela v zivote NEHRALA thrash metal, maximalne nejaky pseudo POP thrash a to neprehanam ani trochu. nech si hraju co chcu, novy album si vypocujem tak do polovicky 1x, ako aj vsetky ostatne albumy...
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #425 kedy: 21. Máj , 2008, 15:18:42 »

ta kapela v zivote NEHRALA thrash metal, maximalne nejaky pseudo POP thrash a to neprehanam ani trochu. nech si hraju co chcu, novy album si vypocujem tak do polovicky 1x, ako aj vsetky ostatne albumy...

a co je potom thrash metal?
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 15:19:02 od Zakky » Zaznamenané
kocur v cizmach
nováčik
*
Príspevkov: 18



« Odpoveď #426 kedy: 21. Máj , 2008, 15:21:14 »

mne sa s ich pocinov prave najviac paci load a reload...podla mna albumy na urovni co sa tyka zaaranzovania a hudobneho citenia...prve dva albumi mi pripadaju ako take akoby som to povedal...metal punk. tie mi nesedia
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #427 kedy: 21. Máj , 2008, 15:33:51 »

dobré sú aj tie, od čierneho som si musel zvykať do vtedy hrali tak ako sa mi páčilo
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 15:36:22 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #428 kedy: 21. Máj , 2008, 15:40:31 »

a co je potom thrash metal?

Slayer, Anthrax, Exodus, Overkill... ... Sodom, Kreator... ... z novsich Pantera... Metallica isla od zaciatku po co najvacsich publikach a na tej muzike to pocut. to prave thrash metalove srdce v tom skratka neni, akurat trochu toho pozlatka na starsich albumoch...
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #429 kedy: 21. Máj , 2008, 15:46:03 »

nebit toho pozlatka tak by trash zapadol prachom
oni boli ti ktori urcovali trendy
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 15:47:05 od siiiiiilas » Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #430 kedy: 21. Máj , 2008, 15:47:47 »

no jasne  ha ha ha
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #431 kedy: 21. Máj , 2008, 16:02:39 »

Slayer, Anthrax, Exodus, Overkill... ... Sodom, Kreator... ... z novsich Pantera... Metallica isla od zaciatku po co najvacsich publikach a na tej muzike to pocut. to prave thrash metalove srdce v tom skratka neni, akurat trochu toho pozlatka na starsich albumoch...
no z toho čo si spomenul sa mi páčia iba tri veci South of Heaven, Season in the abyss a Vulgar display of power....
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 16:02:59 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
udry
Hosť
« Odpoveď #432 kedy: 21. Máj , 2008, 16:04:24 »

ta kapela v zivote NEHRALA thrash metal, maximalne nejaky pseudo POP thrash a to neprehanam ani trochu. nech si hraju co chcu, novy album si vypocujem tak do polovicky 1x, ako aj vsetky ostatne albumy...
Teda mne su tie "škatulky" ukradnute,ale nedavno som čital članok,kde počiatočne obdobie Metalliky je radene medzi thrash metal /spolu s Anthrax,Megadeth,Slayer/   -ako určujuce kapely thrash. Potom je radena skôr k speed metalu./ mne osobne sa najviac od Metallici pačia tie melodicke veci, ostatne divočiny nemusim/. Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #433 kedy: 21. Máj , 2008, 16:07:11 »

no z toho čo si spomenul sa mi páčia iba tri veci South of Heaven, Season in the abyss a Vulgar display of power....

vsak dobre, ale to je pre mna thrash metalova klasika, nie Metallica. vypocuj si prve albumy tych kapel, vznikali cca vsetky v rovnakom obdobii a vypocuj si ako ktora kapela isla dalej... u Slayer ci Exodus nikto nepochybuje o novych albumoch, u Metallici sa tu spekuluje a nasilu sa im priam odpustaju nepodarene albumy, ze vsak to je Metallica. noveho albumu sa vsetci boja, ze preboha len nech to neni zase p*čovina, vsak to by nas ranilo, vsak to je Metallica... do prdele s takou thrash metalovou legendou. legendou thrash metalu na Slovensku je Gladiator a Desmod...  Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko

serem na Metalicu, ale sa tu spomina v kontexte thrash metalu a to sa teda musim ozvat proti  Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #434 kedy: 21. Máj , 2008, 16:14:57 »

no z toho čo si spomenul sa mi páčia iba tri veci South of Heaven, Season in the abyss a Vulgar display of power....


A ostatne od pantery sa ti nepaci? sak far beyond driven sa mi zda celom podobne :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.06 sekund, 23 otázok.