Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 18:16:12
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297605 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #435 kedy: 21. Máj , 2008, 16:17:48 »

rastis: hovor si co chces, mne sa metallica bude pacit aj ked to podla teba nie je trash Žmurk

co sa tyka pantery, nove albumy sa mi absolutne nepacia.... albumy do roku 1988 boli tie prave orechove od nich.... POWER METAL bol ich vrchol...potomsa to zmenilo na nieco co ma absolutne nebavi pocuvat
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #436 kedy: 21. Máj , 2008, 16:21:06 »


A ostatne od pantery sa ti nepaci? sak far beyond driven sa mi zda celom podobne :)
ani nie, nieje to moja krvná skupina, ja som odchovanec Zeppelin a iných vykopáviek...takže keď je tam bordel tak musí byť v určitých medziach
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
zakky
Hosť
« Odpoveď #437 kedy: 21. Máj , 2008, 16:31:28 »

co sa tyka pantery, nove albumy sa mi absolutne nepacia.... albumy do roku 1988 boli tie prave orechove od nich.... POWER METAL bol ich vrchol...potomsa to zmenilo na nieco co ma absolutne nebavi pocuvat

vsak od vtedy sa to praveze pocuvat da Bavím sa skvele  ..ale ja hovorim ze na to aby sa cloveku pantera zacala pacit si musi pozriet dvd 3vulgar videos from hell :)
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 16:32:00 od Zakky » Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #438 kedy: 21. Máj , 2008, 17:07:03 »

Slayer, Anthrax, Exodus, Overkill... ... Sodom, Kreator... ... z novsich Pantera... Metallica isla od zaciatku po co najvacsich publikach a na tej muzike to pocut. to prave thrash metalove srdce v tom skratka neni, akurat trochu toho pozlatka na starsich albumoch...

metallica trash bola a nikoho nepresvedcis. Samozrejme mali aj par skladieb kore sa nedaju priradit do trash metalu le to neznamena ze ich tam nemozno zaradit. Podla mna to malo presne tu trashovu stavu aj srdce aku potrebovalo + nieco naviac, vedelo to uputat ludi. A okrem ineho vsetko popularne je POP- vychadza to zo slova Popular nie??
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #439 kedy: 21. Máj , 2008, 17:10:50 »

pravoverny thrash metal nepotrebuje nic naviac, cim by uputal. on puta sam sebou. suhlasim - metallica mala kopec skladieb hranych v style thrash metal, ale sama nikdy thrash metalovou kapelou nebola.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #440 kedy: 21. Máj , 2008, 17:26:02 »

suhlasim s rastisom...dajake tie thrashove skladby sa objavili na prvych styroch albumoch, inac by som metlu zaradil do skatulky metal, hard rock...ano, je to siroky pojem, ale ani tvorba metallicy nie je jednotvarna, ze by sa dalo to jednoznacne povedat  Na zdravie!
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #441 kedy: 21. Máj , 2008, 18:01:04 »

na tejto stranke mozete vidiet kam samotni celnovia metallici zaraduju svoju hudbu   www.meatspin.com
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #442 kedy: 21. Máj , 2008, 18:05:13 »

na tejto stranke mozete vidiet kam samotni celnovia metallici zaraduju svoju hudbu   www.meatspin.com
diky za dalsi klip BOB, to je zo skusobne? s vami sa fakt neda normalne ?§!.
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #443 kedy: 21. Máj , 2008, 19:11:54 »

diky za dalsi klip BOB, to je zo skusobne? s vami sa fakt neda normalne ?§!.
a ty si uz nepamatas ako si si zarobil svoje prve peniaze?....jaj a ano zabudol som ti povedat ze ta lubim  Cmuk chlapci
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #444 kedy: 21. Máj , 2008, 19:14:29 »

siiiiiilas, kuk, aj ty tu máš videjko z mládi  ha ha ha

http://siiiiiilas.homo.com

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 19:14:48 od pelko » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #445 kedy: 21. Máj , 2008, 19:15:15 »

a ty si uz nepamatas ako si si zarobil svoje prve peniaze?....jaj a ano zabudol som ti povedat ze ta lubim  Cmuk chlapci
pocuj, na com vy bôby ficite? mam dojem, ze vam z toho celkom slusne kape na lebenu  ?§!.
Zaznamenané
kocur v cizmach
nováčik
*
Príspevkov: 18



« Odpoveď #446 kedy: 21. Máj , 2008, 19:16:36 »

podla mna metallica mala preto take mnozstvo fanusikov pretoze v tom obdoby za zacal rodit metal a na svete bola hrstka kapiel...keby zacnu hrat teraz tak taky uspech nedosiahnu...
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 19:17:43 od kocur v cizmach » Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #447 kedy: 21. Máj , 2008, 19:22:33 »

hlavne vtedy ked zacala fungovat metla tak sa hral tuctovy nudny milion kapelami otrepany ,,heavy metal,, ktory uz s heavy metalom nemal nic spolocne okrem stylizovania sa do nho....metallica len zaplnila prazdne miesto kvalitou a nie kvantitou....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #448 kedy: 21. Máj , 2008, 19:23:32 »

pocuj, na com vy bôby ficite? mam dojem, ze vam z toho celkom slusne kape na lebenu  ?§!.
a mrkvicku papas?....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #449 kedy: 21. Máj , 2008, 19:44:59 »

suhlasim s rastisom...dajake tie thrashove skladby sa objavili na prvych styroch albumoch, inac by som metlu zaradil do skatulky metal, hard rock...ano, je to siroky pojem, ale ani tvorba metallicy nie je jednotvarna, ze by sa dalo to jednoznacne povedat  Na zdravie!

ok metal berem ale hard rck je uz mimo trochu. Album - kill em all, ride the lightning a master je cisty thrash. tak isto by som tam zaradil Justice for all, alebo load a reload. Garage inc sa mi tiez lubi aj ked nemozem povedat ze to je uplne v style thrash.

Rastis- ale ja som nepovedal ze to robili tak aby to bolo popularne. Sak oni to nepotrebovali presne ako hovoris. Oni robili kvalitny thrash ktory bol popularny. Nepotrebovali ho nijako skreslovat aby sa pacil. Robili kvalitnu hudbu.
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 23 otázok.