Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 15:02:30
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297925 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #450 kedy: 21. Máj , 2008, 19:46:10 »

na tejto stranke mozete vidiet kam samotni celnovia metallici zaraduju svoju hudbu   www.meatspin.com

kua siiilas a nedal si tam moju hostovacku u vas v kapele. ta je naj. naozaj si j nemusel zostrihat.  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #451 kedy: 21. Máj , 2008, 19:48:17 »

kua siiilas a nedal si tam moju hostovacku u vas v kapele. ta je naj. naozaj si j nemusel zostrihat.  Bacha na vec kamo!
na to tu ludia este nie su pripraveni..... Na zdravie!
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #452 kedy: 21. Máj , 2008, 19:53:57 »

ok metal berem ale hard rck je uz mimo trochu. Album - kill em all, ride the lightning a master je cisty thrash. tak isto by som tam zaradil Justice for all, alebo load a reload. Garage inc sa mi tiez lubi aj ked nemozem povedat ze to je uplne v style thrash.

prve styri albumy nie su cisto thrashove, aj ked niektore skladby by sa tak dali oznacit..povedzme, ze este kill 'em all by sa dal oznacit za thrashovy album.. RTL, MOP, AJFA uz je posun niekam inam, dalej od thrashovych korenov, black je taky pohodovy popikovo metalovy album.. load, reload je hardrock/metal, dva najpopovejsie albumy ake kedy vydali, tam nie je jedina skladba, ktora by sa suchla o thrash
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 19:57:27 od styrioci » Zaznamenané
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #453 kedy: 21. Máj , 2008, 19:58:24 »

prve styri albumy nie su cisto thrashove, aj ked niektore skladby by sa tak dali oznacit.. load, reload je hardrock/metal, dva najpopovejsie albumy ake kedy vydali, tam nie je jedina skladba, ktora by sa suchla o thrash

tak potom mame odlisne vnimanie reality.(mozno tym ze mam le dve oci   :) ) Mne sa load a reload zda celkom dobry thrash. Neviem mozno nemusi byt thrash az taky thrash. Podla mna metallica udava to co je thrash. Vsetko ostatne jednoducho thrash nieje  Na zdravie! .
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #454 kedy: 21. Máj , 2008, 20:05:04 »

tak potom mame odlisne vnimanie reality.(mozno tym ze mam le dve oci   :) ) Mne sa load a reload zda celkom dobry thrash. Neviem mozno nemusi byt thrash az taky thrash. Podla mna metallica udava to co je thrash. Vsetko ostatne jednoducho thrash nieje  Na zdravie! .

k tomu, co si predstavujem pod thrashom, ma najblizsie kill 'em all,potom sa uz len a len vzdalovali od tohto...cim nechcem povedat, ze je to zle Žmurk
aj v rozhovoroch sa metallica oznacuje za metalovu kapelu, nie za thrashovu kapelu Na zdravie!

« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 20:07:32 od styrioci » Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #455 kedy: 21. Máj , 2008, 20:39:40 »

k tomu, co si predstavujem pod thrashom, ma najblizsie kill 'em all,potom sa uz len a len vzdalovali od tohto...cim nechcem povedat, ze je to zle Žmurk
aj v rozhovoroch sa metallica oznacuje za metalovu kapelu, nie za thrashovu kapelu Na zdravie!


to co si metallica mysli o svojom smerovani som tu uz snad raz daval....
mimochodom moja predstava trashu od metallici je master of puppets...
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #456 kedy: 21. Máj , 2008, 20:45:21 »

to co si metallica mysli o svojom smerovani som tu uz snad raz daval....
s tym si bol asi tak vtipny, ako kamienok na strkovisku  Zdravíčko
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #457 kedy: 21. Máj , 2008, 21:28:59 »

s tym si bol asi tak vtipny, ako kamienok na strkovisku  Zdravíčko
spapal bobo cicik
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #458 kedy: 21. Máj , 2008, 21:30:18 »

jeho,tie vase hadky............. si vytvorte vlastny chat kde sa budete odreagovavat
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #459 kedy: 21. Máj , 2008, 22:18:36 »

Pelko, este raz uraz silasa a budes mat docinenia so mnou.  Zdravíčko
Zaznamenané
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #460 kedy: 21. Máj , 2008, 22:26:47 »

Chalani, keď som za MC kazetu, ktorú mi doniesol kamoš z Budapešťi vysolil 90 Kčs, mal som 11 rokov. Po vypočutí sa zvalil svet, nič také som predtým nepočul, hoci som mal LP Citron..Master of Pupets bol kráľ.... Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #461 kedy: 21. Máj , 2008, 22:54:48 »

Ten bubon je úplne bohovský! Sound zo starých nahrávok, z Mastera a spol môže ísť do múzea. Skupina sa vyvíja, takú hudbu ako oni v 80s môžu dnes hrať tak metalisti z hornej marikovej a nie svetová skupina. To je mŕtva hudba.  Bacha na vec kamo!


Hypocrisy mali na jednej nahravke taky zvyk rytmicaku uz daaavno pred St. Anger.    :)
Zaznamenané

siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #462 kedy: 21. Máj , 2008, 22:56:36 »

Chalani, keď som za MC kazetu, ktorú mi doniesol kamoš z Budapešťi vysolil 90 Kčs, mal som 11 rokov. Po vypočutí sa zvalil svet, nič také som predtým nepočul, hoci som mal LP Citron..Master of Pupets bol kráľ.... Na zdravie! Na zdravie!
prave koli takymto momentom sa oplati zit  Na zdravie!
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #463 kedy: 21. Máj , 2008, 23:02:57 »

 Na zdravie! Na zdravie!
Zaznamenané
kocur v cizmach
nováčik
*
Príspevkov: 18



« Odpoveď #464 kedy: 22. Máj , 2008, 08:08:31 »

k tomu, co si predstavujem pod thrashom, ma najblizsie kill 'em all,potom sa uz len a len vzdalovali od tohto...cim nechcem povedat, ze je to zle Žmurk
aj v rozhovoroch sa metallica oznacuje za metalovu kapelu, nie za thrashovu kapelu Na zdravie!


kill em all a trash???mne to pripada ako keby punkaci supnu 6 redbulov a chcu sa hrat na metalistov ....a idu do studia nahravat.... Som metlak
Zaznamenané
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.