Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
18. Apríl , 2024, 22:23:34
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297891 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #480 kedy: 22. Máj , 2008, 12:33:45 »

prave toto ja povazujem za trash(mozno sa mylim) nie tie tahave pesnicky co mali napr na black albume
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #481 kedy: 22. Máj , 2008, 12:36:34 »

black už nieje to čo bola M pred ním, z toho som bol dosť dlhú dobu konšternovaný a Load a Reload detto
« Posledná zmena: 22. Máj , 2008, 12:40:50 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #482 kedy: 22. Máj , 2008, 12:38:48 »

prave toto ja povazujem za trash(mozno sa mylim) nie tie tahave pesnicky co mali napr na black albume

black album uz davno nebol thrash... ako uz bolo povedane - Metallica cisto thrashova kapela nikdy nebola  Na zdravie! co ale nemeni nic na fakte, ze je to legenda ako sa patri.. snad bude aj ten novy pocin ako sa patri... trochu ma zarazilo nove video, co dali vonku - pocut tam riffy z prveho "the new song" co nevesti nic dobre  ?§!.
« Posledná zmena: 22. Máj , 2008, 12:39:18 od styrioci » Zaznamenané
MR
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247


« Odpoveď #483 kedy: 22. Máj , 2008, 19:19:04 »

new song mali račej premenovať na "new shit" lebo je to fakt gyčove a špatne   Nezahrávaj sa
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #484 kedy: 22. Máj , 2008, 19:50:46 »

ako uz bolo povedane - Metallica cisto thrashova kapela nikdy nebola 
  Fuuha zíram  Dajte si do google  "thrash metal" a na X strankach najdete  Metallica.  Len tuto budu 2-3 ludia stale tvrdit,že Metallica nikdy nebola thrashova kapela /čisto-nečisto/. Bleee Bleee Bleee Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #485 kedy: 22. Máj , 2008, 20:23:12 »

  Fuuha zíram  Dajte si do google  "thrash metal" a na X strankach najdete  Metallica.  Len tuto budu 2-3 ludia stale tvrdit,že Metallica nikdy nebola thrashova kapela /čisto-nečisto/. Bleee Bleee Bleee Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať

ano, Metallica stala pri zrode thrash metalu, dokonca kill 'em all by sa dal oznacit, za thrashovy album, aj niektore skladby z albumov RTL, MOP, AJFA. ale nechci mi tvrdit, ze taky black album, load, reload, garage inc, st.anger su thrashove albumy..  :)
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #486 kedy: 22. Máj , 2008, 20:51:05 »

ano, Metallica stala pri zrode thrash metalu, dokonca kill 'em all by sa dal oznacit, za thrashovy album, aj niektore skladby z albumov RTL, MOP, AJFA. ale nechci mi tvrdit, ze taky black album, load, reload, garage inc, st.anger su thrashove albumy..  :)
Nemiešaj tu albumy garage,st.anger atd.  Podstata je či hrala,alebo nehrala thrash  resp. či bola alebo nebola thrash kapela. Že v neskoršom obdobi hrala niečo ine,nie je podstatne. V rannom obdobi bola Metallica thrash metalova kapela a netreba o tom polemizovat./ vid. napr. odkazy z google/. Ale pokial  chce niekto prekrucat historiu thrash metalu-nech sa pači. Na zdravie!
« Posledná zmena: 22. Máj , 2008, 20:53:48 od udry » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #487 kedy: 22. Máj , 2008, 20:59:32 »

Nemiešaj tu albumy garage,st.anger atd.  Podstata je či hrala,alebo nehrala thrash  resp. či bola alebo nebola thrash kapela. Že v neskoršom obdobi hrala niečo ine,nie je podstatne. V rannom obdobi bola Metallica thrash metalova kapela a netreba o tom polemizovat./ vid. napr. odkazy z google/. Ale pokial niekdo chce prepisovat historiu thrash metalu-nech sa pači. Na zdravie!

vsak to je ok, ale netvrdme, ze Metallica je thrashova kapela, ked uz nou dobrych 18-20 rokov nie je  Na zdravie! Zdravíčko

jak, ze nie je podstatne, ze hrala neskor nieco ine? niektori tu tvrdia, ze aj taky black, load, reload su thrashove albumy - tie by som sa neodvazil takto oznacit ako thrash ani so zavretymi ocami a zapchatymi usami  Popiskujem si
vydanim albumu kill 'em all stala metla spolu s dalsimi kapelami z velkej thrashovej stvorky (spolu so slayer, anthrax a megadeth - ak sa nemylim) pri zrode thrash metalu. to metallice nikto neberie a suhlasim v tomto s vacsinou. dalsimi albumami sa od tohto stylu posuva stale dalej a dalej, az sa dostavame do ery black abumu atd, ktore su metalom, hardrockom pre siroke masy ludi  Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #488 kedy: 22. Máj , 2008, 21:10:18 »

vsak to je ok, ale netvrdme, ze Metallica je thrashova kapela, ked uz nou dobrych 18-20 rokov nie je  Na zdravie! Zdravíčko

jak, ze nie je podstatne, ze hrala neskor nieco ine? niektori tu tvrdia, ze aj taky black, load, reload su thrashove albumy - tie by som sa neodvazil takto oznacit ako thrash ani so zavretymi ocami a zapchatymi usami  Popiskujem si
vydanim albumu kill 'em all stala metla spolu s dalsimi kapelami z velkej thrashovej stvorky (spolu so slayer, anthrax a megadeth - ak sa nemylim) pri zrode thrash metalu. to metallice nikto neberie a suhlasim v tomto s vacsinou. dalsimi albumami sa od tohto stylu posuva stale dalej a dalej, az sa dostavame do ery black abumu atd, ktore su metalom, hardrockom pre siroke masy ludi  Na zdravie! Zdravíčko
PREKRUCAŠ  v Tvojom prispevku si napisal res. potvrdil ...."Metallica cisto thrashova kapela nikdy nebola "   a na to som ja reagoval.    A teraz zas pišeš...." vydanim albumu kill 'em all stala metla spolu s dalsimi kapelami z velkej thrashovej stvorky (spolu so slayer, anthrax a megadeth - ak sa nemylim) pri zrode thrash metalu ".....    Fuuha zíram
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #489 kedy: 22. Máj , 2008, 21:25:28 »

kde je tam prekrucanie? nemyslim, ze by som si nejako protirecil - nahrali jeden thrashovy album , potom metal a hardrock = nie cisto thrashova kapela

v mojom ponimani  Zdravíčko
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #490 kedy: 22. Máj , 2008, 21:40:35 »

kde je tam prekrucanie? nemyslim, ze by som si nejako protirecil - nahrali jeden thrashovy album , potom metal a hardrock = nie cisto thrashova kapela

v mojom ponimani  Zdravíčko
omg sak si seres do huby jasne si povedal ze metallica nikdy trashova kapela nebola na to tu bola reakcia a zrazu uz nou je podla teba do r.91....nie si ty tak trochu schyzofrenik?  ?§!.....
zhodou okolnosti si myslim ze black album je taky isty trash ako robili dovtedy len pomalsi a viac atmosfericky co uz vyplyva zo samotneho nazvu....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #491 kedy: 22. Máj , 2008, 21:45:30 »

thrash je dosť široký pojem :) je rozdiel to čo hrá slayer a to čo hrá testament... ale to už miešam blbosti :)

metallica BOLA podla mňa čisto thrashová kapela do black albumu, black bol hard n heavy. neviem čo tu riešite.

a štyrioči: podla teba bol thrashový iba kill em all Huh! Si píš!!!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #492 kedy: 22. Máj , 2008, 21:47:28 »

omg sak si seres do huby jasne si povedal ze metallica nikdy trashova kapela nebola na to tu bola reakcia a zrazu uz nou je podla teba do r.91....nie si ty tak trochu schyzofrenik?  ?§!.....

ty prestan trepat uz konecne a zacni citat poriadne, skor nez niekomu zacnes nadavat  ?§!.

black album uz davno nebol thrash... ako uz bolo povedane - Metallica cisto thrashova kapela nikdy nebola  Na zdravie! co ale nemeni nic na fakte, ze je to legenda ako sa patri.. snad bude aj ten novy pocin ako sa patri... trochu ma zarazilo nove video, co dali vonku - pocut tam riffy z prveho "the new song" co nevesti nic dobre  ?§!.


a štyrioči: podla teba bol thrashový iba kill em all Huh! Si píš!!!

podla mna bol najviac thrashovy iba kill..ostatne uz menej - pisem to tu uz xty krat, ze po kill sa od tohto smeru uberali inam
« Posledná zmena: 22. Máj , 2008, 21:50:10 od styrioci » Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #493 kedy: 22. Máj , 2008, 22:18:35 »

ty prestan trepat uz konecne a zacni citat poriadne, skor nez niekomu zacnes nadavat  ?§!.




sak si kukni co pises v jednom prispevku jedno a v druhom ine.....
nic to nemeni na tom ze ked sa povie trash tak kazdy vidi metallicu,slayer ci anthrax a mozes sa aj na hlavu postavit...ale ved to je vlastne jedno....metallica je kult a moze hrat aj mazurku!!!
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #494 kedy: 22. Máj , 2008, 22:24:18 »

ja mam skor dojem, ze tvoja makovicka nechape, co tu stale pisem.

na zaciatku bol thrash, potom uz nie - a mozes sa premna zamna aj na hlavu postavit  Zdravíčko

Citácia
ale ved to je vlastne jedno....metallica je kult
s tym suhlasim  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.