Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 14:29:10
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297597 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #495 kedy: 22. Máj , 2008, 22:29:08 »

jebal to pes nechce sa mi to uz riesit...to co je dolezite na tom sme sa prvy a mozno posledny  Bavím sa skvele krat zhodli
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Tomino
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 683


Barbar Onan


« Odpoveď #496 kedy: 22. Máj , 2008, 22:52:01 »

deti nehadajte sa tu. Uz som to tu raz spomenula a poviem to znova . Metallica = thrash metal, ostane kapely co nerobia hudbu ako metallica , niesu thrash metal. Ako to viem ? Jednoducho narastlo mi vsevidiace piate oko na zadku. (nic osobne som tym nemyslel  Bavím sa skvele ). Uz to nemusite riesit. To ako keby sme sa hadali ze co najviac ovplyvnilo jimmiho page-a. Blues alebo rock and roll, alebo rythm and blues, alebo neviem co este. Co bol vlastne deep purple- metal alebo hard rock??, hard and heavy?
Zaznamenané

Si píš!!!!Fast šmiring a undead singing is my life!!!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #497 kedy: 22. Máj , 2008, 22:55:30 »

Metallica = thrash metal, ostane kapely co nerobia hudbu ako metallica , niesu thrash metal.
ak toto myslis vazne, tak vies o tom hadi prd  Zdravíčko a este dodam, ze nemas prehlad a si obemdzeny  Bavím sa skvele ale je zbytocne sa o tom natahovat.. samotna 'tallica sa   uz neoznacuje za thrash metalovu bandu  Zdravíčko
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #498 kedy: 22. Máj , 2008, 23:43:44 »

styrioci je majster internetoveho mudrovania  Bavím sa skvele

zadna kapela, zadny rock n roll, len prazdne reci vycitane z pochybnych internetovych stranok  Zdravíčko
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #499 kedy: 23. Máj , 2008, 06:28:01 »

styrioci je majster internetoveho mudrovania  Bavím sa skvele

zadna kapela, zadny rock n roll, len prazdne reci vycitane z pochybnych internetovych stranok  Zdravíčko
radsej nechci vediet, ze co si ty...  Popiskujem si

metallicu poznam odpredu aj odzadu, takze tie svoje prazdne reci si strc do analu  Zdravíčko
Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #500 kedy: 23. Máj , 2008, 07:37:28 »

Čítal som si zopár posledných príspevkov a nedalo mi to... Nemôžem sa na to kukať a nechať štyrioči v tom  Je to frajer ... Plne sním súhlasím...Aj keď Americká vlna thrashu je trochu iná ako európska ..
 Metallica stala pri zrode thrash metalu, to je pravda...Hrala thrash, ani o tom nepochybujem a neodsudzujem..
 No zároven nesúhlasím, že by Metallica bola kapala  čistého thrash metalu Si píš!!!...
No a za to že mali thrashový  debut a ostatné boli už len bájnou  spomienkou na neho...nemôže sa to  nazývať, že Metallica je thrash metalovou kapelou...
Aj Gladiator hrali na albumoch ako Designation a Made in Pain  thrash...No považuje to dnes, ako kapelu čo hrá thrash?? Nie Si píš!!!
Možno len zopár pamätníkov, si na dané obdobie s úsmevom na tvári spomenie...  Bacha na vec kamo!
A siiiiiilas „nemení na tom že keď sa povie trash (tHrash) tak každý vidí metallicu“ Toto ked som si prečítal som si myslel, že sa poserom hneď z rána..  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele ak to vidíš takto, tak thrash okolo teba asi ani nešiel...
U mna by sa asi vybavili kapely ako Kreator, Destruction, Exodus, Sodom, Annihilator, Anthrax, Nuclear Assault , Overkill, Death Angel, Slayer, Tankart atd.. a to som písal len tie najznámejšie... Tak si nepleť pojem trash a tHrash  Bavím sa skvele Bavím sa skvele   Bacha na vec kamo! Pleasure to Kill  Bacha na vec kamo!


« Posledná zmena: 23. Máj , 2008, 07:40:32 od damned13 » Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #501 kedy: 23. Máj , 2008, 09:47:44 »

Čítal som si zopár posledných príspevkov a nedalo mi to... Nemôžem sa na to kukať a nechať štyrioči v tom  Je to frajer ... Plne sním súhlasím...Aj keď Americká vlna thrashu je trochu iná ako európska ..
 Metallica stala pri zrode thrash metalu, to je pravda...Hrala thrash, ani o tom nepochybujem a neodsudzujem..
 No zároven nesúhlasím, že by Metallica bola kapala  čistého thrash metalu Si píš!!!...
No a za to že mali thrashový  debut a ostatné boli už len bájnou  spomienkou na neho...nemôže sa to  nazývať, že Metallica je thrash metalovou kapelou...
Aj Gladiator hrali na albumoch ako Designation a Made in Pain  thrash...No považuje to dnes, ako kapelu čo hrá thrash?? Nie Si píš!!!
Možno len zopár pamätníkov, si na dané obdobie s úsmevom na tvári spomenie...  Bacha na vec kamo!
A siiiiiilas „nemení na tom že keď sa povie trash (tHrash) tak každý vidí metallicu“ Toto ked som si prečítal som si myslel, že sa poserom hneď z rána..  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele ak to vidíš takto, tak thrash okolo teba asi ani nešiel...
U mna by sa asi vybavili kapely ako Kreator, Destruction, Exodus, Sodom, Annihilator, Anthrax, Nuclear Assault , Overkill, Death Angel, Slayer, Tankart atd.. a to som písal len tie najznámejšie... Tak si nepleť pojem trash a tHrash  Bavím sa skvele Bavím sa skvele   Bacha na vec kamo! Pleasure to Kill  Bacha na vec kamo!



omg na tom koncerte ine kafe ti tusim uplne vyplavilo bunky z mozgu....sak ja som nikde nespochybnil ze tebou uvedene kapely su trash ale bavili sme sa tu o tom ze ked zadas do googlu slovo trash tak milion stranok ti hned hodi metallicu a take iste je aj vnimanie ludi.....ako som uz napisal je mi jedno kam ich zaraduju uz to ze ich ludia nevedia nikam zaradit hovori o tejto kapele ze je vynimocna a vzdycky vedela prekvapit niecim inym....
btw v tvojom vypocte kapiel mi chyba pantera,ci testament a zo sucasnych hlavne trivium-tito mladici su fakt dobri
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #502 kedy: 23. Máj , 2008, 10:37:31 »

Neviem čo sem ťaháš daky koncert Iné Kafe...To kde som sa ja bol a na čo pozrieť, teba do toho je kulove.. Aj keby som si na Vratkovi honil cicinu Si píš!!!...Takú hudbu ja nepočúvam, tak že máš smolu. Pantera nikdy nehrala hudbu, ktorá by sa dala čisto označiť  slovom thrash.. Začínala ako Glam Metal a  vždy to bolo niečím líznute.. Hej Testament ma v tom momente nenapadol.
A inak ty si asi posledný, kto mi ma predstavovať kapelu Trivium...Počuvam a sledujem ich už viac ako pár rokov.. Ich tvorbu poznám moc dobre. A ver že vtedy  ešte veľa ľudí ani nevedelo že táto kapela aj je.. Posledný album ma sklamal, aj keď je fajn, ale na  Bacha na vec kamo! Ascendancy  Bacha na vec kamo! to nemá .. a nikdy ani nebude...A Trivium tiež sa nedá zaradiť do Thrash, Je tam veľa prvkov ..podobne ako u Pantery.. Konkrétne u Trivium nájdeš Thrash, Metalcore, Heavy ( posledný album- Anthem (We are the Fire)= čistý Accept)
Tak sa neser do vôd, kde nie si doma  To co bolo? červená-von
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #503 kedy: 23. Máj , 2008, 10:43:56 »

vy a tie vase skatulky  Bavím sa skvele

staci povedat ze je to brutalny rock n roll lebo to ma gule.  Zdravíčko
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #504 kedy: 23. Máj , 2008, 11:16:54 »

v tom pripade menim odpoved: metallica je humus, secko co robia je zle. hammet sa schovava za wah-wah lebo je uplna gitarova lama, hetfield nevie spievat iba buransky afektuje a ulrich je mongol.

 Zdravíčko
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #505 kedy: 23. Máj , 2008, 13:02:54 »

Neviem čo sem ťaháš daky koncert Iné Kafe...To kde som sa ja bol a na čo pozrieť, teba do toho je kulove.. Aj keby som si na Vratkovi honil cicinu Si píš!!!...Takú hudbu ja nepočúvam, tak že máš smolu. Pantera nikdy nehrala hudbu, ktorá by sa dala čisto označiť  slovom thrash.. Začínala ako Glam Metal a  vždy to bolo niečím líznute.. Hej Testament ma v tom momente nenapadol.
A inak ty si asi posledný, kto mi ma predstavovať kapelu Trivium...Počuvam a sledujem ich už viac ako pár rokov.. Ich tvorbu poznám moc dobre. A ver že vtedy  ešte veľa ľudí ani nevedelo že táto kapela aj je.. Posledný album ma sklamal, aj keď je fajn, ale na  Bacha na vec kamo! Ascendancy  Bacha na vec kamo! to nemá .. a nikdy ani nebude...A Trivium tiež sa nedá zaradiť do Thrash, Je tam veľa prvkov ..podobne ako u Pantery.. Konkrétne u Trivium nájdeš Thrash, Metalcore, Heavy ( posledný album- Anthem (We are the Fire)= čistý Accept)
Tak sa neser do vôd, kde nie si doma  To co bolo? červená-von

boze dalsi odbornik na vsetko...pardon pane....mimochodom tento album triviumu je podla mna ucite lepsi lebo tam spieva a neskrieka...ale je to uhol pohladu....ale vlastne ten tvoj je naj takze opat si mal pravdu.... Pomoooc!
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #506 kedy: 23. Máj , 2008, 13:41:18 »

Niesom žiaden odboborník a pánom už vôbec nie  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele tak netrep ok??? A ja som nepovedal že ten posledný Trivium je zlý.. ale pre mňa určite nie tak dobrý ako pred.. viac sa mi páči starý... ( neprepadol do komercie, nepočúval to každý sráč a malo to gule ako sa patrí).. a nehnevaj sa na mňa siiiiiilas , ale mal som potrebu ti  v uvedených príspevkoch hore napísať, postavenie ku danej veci a vysvetliť o čo vlastne ide.. nič v zlom  Je to frajer
« Posledná zmena: 23. Máj , 2008, 13:45:42 od damned13 » Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #507 kedy: 23. Máj , 2008, 13:42:42 »

siiiilas zlobit, siiiiilas nicit  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #508 kedy: 23. Máj , 2008, 13:46:36 »

Niesom žiaden odboborník a pánom už vôbec nie  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele tak netrep ok??? A ja som nepovedal že ten posledný Trivium je zlý.. ale pre mňa určite nie tak dobrý ako pred.. viac sa mi páči starý... ( neprepadol do komercie, nepočúval to každý sráč a malo to gule ako sa patrí).. a nehnevaj sa na mňa siiiiiilas , ale mal som potrebu ti hore v uvedených príspevkoch napišať, postavenie ku danej veci a vysvetliť o čo vlastne ide.. nič v zlom  Je to frajer
v pohode... Na zdravie!
nechapem jedno ze co je zle na komercii pokial si kapela zachova svoju tvar.....ved kazdy chce byt hrany,ukazat co vie....robit velke festy,koncerty, tour....a penize su len dalsie plus
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #509 kedy: 24. Máj , 2008, 12:50:19 »

Mne ta stranka pride ako dobra recesia, len tak dalej chalani!  Na zdravie!
tie zsa mi ta stranka paci...niekto si musel dat namahu to vymysliet....diky  za reklamu zakky  Cmuk chlapci
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Strán: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 23 otázok.