Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 11:56:11
Strán: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297641 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #675 kedy: 10. September , 2008, 13:35:25 »

nie, a to som do toho prispevku aj napisal.. ze Metallica uz jednoducho nie je to co byvala, a ze tento novy album bude dalsi ktory sa vypocuje a hodi do kosa, alebo sa na neho po par mesiacoch uplne zabudne.
Zaznamenané

one more solo?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #676 kedy: 10. September , 2008, 13:40:11 »

podla mna ked kapela hentakeho typu nechce sfotrovatiet a stratit ksicht pred fanusikmi, ktori ich povodne vyniesli na vyslnie, musi hrat cim su starsi, tak tym viac jak o zivot - Slayer, Exodus, aj ten Megadeth... ... ... ked ovsem rataju s klipmi na MTV, tak to je potom o inom :)
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #677 kedy: 10. September , 2008, 13:45:24 »

tak zas aj ked metallica naserie do papiera a bude to predavat za 599sk ako special digipack ltd edition, tak to kupia miliony ludi a miliony bude aj spokojne.. ha ha ha

Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #678 kedy: 10. September , 2008, 13:45:31 »

oni su uz zahojeny na 10 zivotov. otazka je aku maju motivaciu.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #679 kedy: 10. September , 2008, 13:49:59 »

... otazka je aku maju motivaciu.

uz ich nebavoi na koncertoch omielat dokolecka 20 rokov to iste, takze citia potrebu hrania niecoho ineho :)
Zaznamenané
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #680 kedy: 10. September , 2008, 14:00:49 »

hmm su skladby ktore v zivote nazivo cele nezahrali :)

Treba suhlasit s tym ze Metallica moze vydat fakt barsco a bude sa to predavat jak teple rozky
Zaznamenané

one more solo?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #681 kedy: 10. September , 2008, 18:46:43 »

hmm..jak pocuvam ten ich album, tak pocuvam...ale neviem sa rozhodnut ci sa mi to paci, ze uplne alebo sa mi to nepaci tiez, ze uplne.. su tam pre mna celkom fajn miesta, ale potom ten pocit zabije kopa vaty a niekedy az...az... alebo tak to poviem - sola sa mi nepacia..tiez maju dobre momenty, ale vacsinou sa mi nepacia. keby isla 1/3 tej vaty prec, tak by sa IMHO dalo hovorit o vazne super albume..takto mi to pride take..ani MOP obdobie, ani Load obdobie..nieco medzi, ale takym blbym sposobom spravene..

ak nechapete, co som tymto chcel povedat, tak dobre...aspon presne viete ake pocity mam z toho albumu, jednoducho neviem co si mam o tom mysliet :)
« Posledná zmena: 10. September , 2008, 18:47:23 od styrioci » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #682 kedy: 10. September , 2008, 19:12:14 »

sak co sa seres s tym ? vystrihni si tu vatu a mas pokoj ha ha ha ja uz ten album mam, len sa chystam na pocuvanie, este som sa neodhodlal/nemal cas  :)
Zaznamenané

brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #683 kedy: 11. September , 2008, 12:23:32 »

hmm..jak pocuvam ten ich album, tak pocuvam...ale neviem sa rozhodnut ci sa mi to paci, ze uplne alebo sa mi to nepaci tiez, ze uplne.. su tam pre mna celkom fajn miesta, ale potom ten pocit zabije kopa vaty a niekedy az...az... alebo tak to poviem - sola sa mi nepacia..tiez maju dobre momenty, ale vacsinou sa mi nepacia. keby isla 1/3 tej vaty prec, tak by sa IMHO dalo hovorit o vazne super albume..takto mi to pride take..ani MOP obdobie, ani Load obdobie..nieco medzi, ale takym blbym sposobom spravene..

ak nechapete, co som tymto chcel povedat, tak dobre...aspon presne viete ake pocity mam z toho albumu, jednoducho neviem co si mam o tom mysliet :)

Vies co ja som ta pochopil, lebo ja som na tom presne rovnako... silne momenty tam urcite su, ale ako celok... Nieco tomu chyba, resp. menej je niekedy viac ??
Zaznamenané

one more solo?
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #684 kedy: 11. September , 2008, 13:32:10 »

Na albme ...And justice bolo tiez kopec vatya pesnicky presahovali 8 minut, ale bolo to dobre. toto je nuda dojebany album. A mi lezu na nervy tote caviky co sa robia kolo toho albumu. kokotiny jak mission metallica a pod...
Zaznamenané
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #685 kedy: 11. September , 2008, 13:34:35 »

mission metallica?? to je co preboha? :)
Zaznamenané

one more solo?
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #686 kedy: 11. September , 2008, 13:41:53 »

mission metallica?? to je co preboha? :)

www.metallica.com

tam sa dozvies viac
Zaznamenané
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #687 kedy: 11. September , 2008, 13:45:38 »

tak to je dobra chujovina..
Zaznamenané

one more solo?
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #688 kedy: 11. September , 2008, 21:02:30 »

Na nete je uy novz album... chudak chlapci, asi pojdu po yobrani
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Metlino
nováčik
*
Príspevkov: 60


« Odpoveď #689 kedy: 11. September , 2008, 21:30:03 »

hmm..jak pocuvam ten ich album, tak pocuvam...ale neviem sa rozhodnut ci sa mi to paci, ze uplne alebo sa mi to nepaci tiez, ze uplne.. su tam pre mna celkom fajn miesta, ale potom ten pocit zabije kopa vaty a niekedy az...az... alebo tak to poviem - sola sa mi nepacia..tiez maju dobre momenty, ale vacsinou sa mi nepacia. keby isla 1/3 tej vaty prec, tak by sa IMHO dalo hovorit o vazne super albume..takto mi to pride take..ani MOP obdobie, ani Load obdobie..nieco medzi, ale takym blbym sposobom spravene..

ak nechapete, co som tymto chcel povedat, tak dobre...aspon presne viete ake pocity mam z toho albumu, jednoducho neviem co si mam o tom mysliet :)

suhlasim, ako som uz spominal niektore riffy su super, ale niektore prechody medzi nimi su maximalne neprirodzene  ?§!.

k tym solam - najviac ma nastvalo ze na albume nieje to solo ktore kirk 100x omielal na Mission: Metallica (velmi sa mi pacilo, urcite bolo lepsie ako ktorekolvek z tych co su na albume  Bavím sa skvele )

ale pocuvat sa to da, taky Judas Kiss napriklad som si uz stihol oblubit  :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 23 otázok.