Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 15:44:30
Strán: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297661 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #690 kedy: 11. September , 2008, 21:41:14 »

mne to vsetko znie tak strasne nasilu. akokeby si povedali ze musi kazda pesnicka mat aspon 8 minut a musi obsahovat aspon 10 roznych rifov, a musime to stihnut do septembra.

tretia v poradi musi byt balada.
kazda pesnicka musi mat solo
lars musi byt zakazdu cenu koko*t.
a musime to predat
« Posledná zmena: 11. September , 2008, 21:42:52 od koktavyalojz » Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #691 kedy: 15. September , 2008, 10:14:59 »

http://kultura.sme.sk/c/4074436/metallica-prezila-rockove-peklo.html
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
MR
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247


« Odpoveď #692 kedy: 15. September , 2008, 11:47:24 »

podľa grohla je DM najlepši album Metallicy? a vôbec prečo sú v článku iba chvály?
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #693 kedy: 15. September , 2008, 12:03:53 »

podľa grohla je DM najlepši album Metallicy? a vôbec prečo sú v článku iba chvály?

robia PR nech sa predava. vsetko je uplatene.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #694 kedy: 15. September , 2008, 12:53:07 »


nic moc ten clanok. vsade sa pise o velkom navrate, ale ja som ziaden odchod nezaznamenal.
Zaznamenané

o-yep sro
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #695 kedy: 15. September , 2008, 14:10:45 »

A vraj St.Anger kritika uplne roztrhala za neoriginalitu a chaotickost.
Ta kritika je nejaka nekriticka voci Death Magnetic, ktory je este chaotickejsi a neoriginalnejsi...

"Rick Rubin, štúdiový mág a guru, ktorý vždy dokáže vytiahnuť z hudobníkov to najlepšie."
 ?§!.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #696 kedy: 16. September , 2008, 06:42:02 »

Mozno to bude nejakeho fanusika Metallici zaujimat : aktualny live rig : http://www.guitarworld.com/metallicagear?EMC-BT9514612007
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #697 kedy: 16. September , 2008, 06:55:02 »


 Bavím sa skvele Zdravíčko Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #698 kedy: 16. September , 2008, 11:21:34 »

vypocul som ten novy album ako stary fanda metallicy, s miernou nadejou. myslim, ze bohuzial trpi rovnykym neduhom ako st. anger. napriek viditelnemu posunu k melodickosti sa v mojich ociach jedna hlavne o hromadu vacsinou nie velmi originalnych riffov a o kompozicii (s nejakym dramatickym oblukom) ako takej, by som hovoril mozno pri 2-3 skladbach aj to l.t.t. nechcem mudrovat, to nie, ale chyba tu jeden zasadny prvok - atmosfera. nieco, co navodi naladu. je tam agresivita, obdivuhodne nasadenie, instrumentalne vykony... ale to nestaci, kua. urcite nie pri metallice. teda mne nie. cest
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #699 kedy: 16. September , 2008, 11:24:35 »

vypocul som ten novy album ako stary fanda metallicy, s miernou nadejou. myslim, ze bohuzial trpi rovnykym neduhom ako st. anger. napriek viditelnemu posunu k melodickosti sa v mojich ociach jedna hlavne o hromadu vacsinou nie velmi originalnych riffov a o kompozicii (s nejakym dramatickym oblukom) ako takej, by som hovoril mozno pri 2-3 skladbach aj to l.t.t. nechcem mudrovat, to nie, ale chyba tu jeden zasadny prvok - atmosfera. nieco, co navodi naladu. je tam agresivita, obdivuhodne nasadenie, instrumentalne vykony... ale to nestaci, kua. urcite nie pri metallice. teda mne nie. cest

noooo, to si pekne vystihol... albumy od metly mali stale nejaku tu atmosku... napr. Ride a Master.... kokos, to je ono....
Zaznamenané
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #700 kedy: 16. September , 2008, 11:33:13 »

je to skvele, brblite si co chcete, je to parada, poriadny nasup, melodicke balady, vyborne  Bravooo Bravooo
popici instrumentalka (okej viem ze to neni orion ale  nesudte to podla starych veci)
ovela viac nasilu mi prisiel load a reload, komercne veci, zmeny stylu a experimentocvanie s inymi stylmi, DM zatieni tito albumy jak nic. ale kludne sa navazajte dalej, ved pravda je ze nemoze sa vsetko pacit kazdemu  Zdravíčko

nehovorim ze je to lepsie ako stare veci ale na to co sa dalo ocakavat, klobuk dole.  tesim sa na turne, slubili prahu tak snad dodrzia.
« Posledná zmena: 16. September , 2008, 11:34:03 od tailgunner » Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #701 kedy: 16. September , 2008, 14:05:02 »

ovela viac nasilu mi prisiel load a reload, komercne veci, zmeny stylu a experimentocvanie s inymi stylmi, DM zatieni tito albumy jak nic. ale kludne sa navazajte dalej, ved pravda je ze nemoze sa vsetko pacit kazdemu  Zdravíčko
DM je album, pri ktorom som pomaly zaspal. Ziadne nakopnutie, nic. Load a Reload mali v sebe nieco.
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #702 kedy: 16. September , 2008, 14:22:54 »

DM je album, pri ktorom som pomaly zaspal. Ziadne nakopnutie, nic. Load a Reload mali v sebe nieco.

nemam rad ani load ani reload, ale bolo z nich viac citit to nieco ako z DM
Zaznamenané
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #703 kedy: 16. September , 2008, 17:04:36 »

no povedzme ze Load a Reload mali gule - nie sice metalove, ale rockove. A hlavne tie skladby na tychto albumoch davali zmysel ako celok, neboli to iba zlepence riffov nasilu a bez napadu pozliepanych dokopy- co je vlastne najvacsia chyba/nedostatok DM
Zaznamenané

one more solo?
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #704 kedy: 16. September , 2008, 20:32:58 »

ja teraz nechapem, ohanate sa tu starinami typu Ride a Master pacete jak toto uz neni to co kedysi, ale hlavne ze load a reload takk to teda je prava metallica typu 80. roky..   ?§!.  tie albumy ste prijali s tym ze "neni to sice metallica jak ju pozname ale budis" a tento odsudzujete pritom ma stokrat vacsie gule, aj posahany St. anger mal tisickrat vacsie gule ako load a reload dokopy, len pesnicky na load a reload boli kratsie jednoduchsie komercnejsie konzumnejsie teraz je pre vas metallica jedna skatulka a nedokazete sa zmierit ze uz nikdy nenahraju Mastra znovu, paneboze   ?§!.  na to co produkuje vacsina dnesnych kapiel je to skvele  Bravooo
Zaznamenané
Strán: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 23 otázok.