Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 13:35:26
Strán: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297650 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #705 kedy: 16. September , 2008, 21:00:44 »

Ani nejde o to, ze uz nikdy nenahraju Mastera. Tu ide o celkovu stavbu skladieb. St. Anger mal dobre napady, ale bohuzial tomu nedali hlavu a patu. U DM to vidim podobne. Je to pozliepany album, miestami zbytocne natahovany a neposobi na mna dojmom, ze ti stari pani chcu zahrat energeticke songy a nakopat nam prdel. Ked to pocuvam, tak to proste nema stavu. Nejde o to porovnavat ten album s predchodzimi, pretoze samotna Metallica mala vzdy kazdy album kus iny, ale kazdy mal naboj. Neviem, ci chcu nasilu oslovit ludi co metal nikdy nepoculi ani z dialky, ale robia okolo noveho albumu zbytocne halo a prenic zanic.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #706 kedy: 16. September , 2008, 21:07:20 »

Normalne sam neverim :), akurat som si kupil Death magnetic, asi kvoli tomu ze to ma celkom pekny obal :). Inak asi len do zbierky, pocuvat to urcite nebudem :). Vazne skoda tejto volakedy fantastickej kapely ...
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #707 kedy: 16. September , 2008, 21:28:14 »

ale co tu smutite  nad metalikou:laugh:
ponuka podobnej muziky je prilis siroka...
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #708 kedy: 16. September , 2008, 21:35:26 »

load a reload su pre ortodoxych fanusikov tazko stravitelne albumy, lebo to proste nieje whiplash. mam ich celkom rad, lebo na nich metallica nehra nasilu metal, ale zahrala tam velmi lahko pocuvatelnu a zapametatelnu muziku. nemam z tych albumov vobec pocit, ze by to bola nejaka nasilu hrana poza ako pri anger. je tam kopa vybornej muziky a mnohe pesnicky (nebudem zbytocne menovat) maju vacsi groove ako mnoho ubermetalu.
load a reload bola metallica, tak ako anger, tak ako DM. len ked niekto lipne na tom ze metallica musi byt dz dz na bustry a este raz dz dz na bustry, tak potom ho sklame asi vsetko co este v buducnosti metallica vyda.

nema zmysel pisat ze su to picoviny a podobne, kazdy si vsade najde to svoje a keby nie, tak by ta kapela nevypredavala stadiony.
Zaznamenané

o-yep sro
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #709 kedy: 16. September , 2008, 22:16:16 »

ked je nieco len tak zbuchane dokopy bez nejakeho extra dobreho napadu a predavane ako "navrat vsetkych navratov" a s picovinami typu mission metallica a podobne tak sa to zakopava samo o sebe. Load ani Reload nesprevadzali podobne udalosti, a samozrejme ze to nebol metal osemdesiatich rokov, ale bolo to nieco nove co bolo aj DOBRE a davalo zmysel ako celok. Nad metalom 80. rokov sa da uz len plakat pretoze nic take uz nevznikne. Ale takisto uz nebudu ziadne 80. roky a treba sa posunut dalej. Ale nie tam kde je DM.
Zaznamenané

one more solo?
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #710 kedy: 16. September , 2008, 22:24:37 »

osobne som mal dojem, ze velky navrat hlasali skor media ako samotna kapela...ale ocividne slo o zamer zo strany manazmentu ako tak sledujem internetove zvasty.
« Posledná zmena: 16. September , 2008, 22:25:06 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #711 kedy: 16. September , 2008, 23:08:55 »

tak tie kapely su v tych neskorsich stadiach vydane v podstate napospas manazmentu, ktory ich prakticky ovlada...
Zaznamenané

one more solo?
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #712 kedy: 16. September , 2008, 23:34:43 »

Mna najviac mrzi, ze na Death Magneticu je mnoztvo skvelych momentov, ktore su v drvivej vacsine zahadzane uplne jalovou hlusniou balastu. Snad ani jeden nie je privedeny do tak prepracovaneho celku ako je tomu na starsich albmoch ako Load, Black, ci Master. Najviac sa mi pacia tie Loadovske momenty :)...len tie texty, nasilne vokalne linky, zbytocne prazdne riffy, odveci sola, bicie bez napadov...ach jaj.

Suicide&Redemtpion je uz asi uplna strata sudnosti. :(Ale asi tak nejako vyzera hudobna senilita..  :)
« Posledná zmena: 16. September , 2008, 23:35:22 od MageZ » Zaznamenané

mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #713 kedy: 18. September , 2008, 17:41:55 »

Nemam slov. Zvolte si kvalitnejsiu verziu.

Zaznamenané

MR
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247


« Odpoveď #714 kedy: 18. September , 2008, 18:37:32 »

Normalne sam neverim :), akurat som si kupil Death magnetic, asi kvoli tomu ze to ma celkom pekny obal :). Inak asi len do zbierky, pocuvat to urcite nebudem :). Vazne skoda tejto volakedy fantastickej kapely ...
trochu detinské kupovať CD len kôli obalu  ?§!. to si si mohol kúpiť radšej debut Šindlerovej  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 18. September , 2008, 18:37:52 od MR » Zaznamenané
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #715 kedy: 18. September , 2008, 20:17:03 »

Nemam slov. Zvolte si kvalitnejsiu verziu.


To by uz bolo asi vela,keby to bolo v GH v lespej kvalite ako na cd  ?§!.
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #716 kedy: 18. September , 2008, 20:29:29 »

No ono aj je. Smútim http://blog.wired.com/music/2008/09/does-metallicas.html
Zaznamenané

killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #717 kedy: 18. September , 2008, 21:50:58 »

Normalne sam neverim :), akurat som si kupil Death magnetic, asi kvoli tomu ze to ma celkom pekny obal :). Inak asi len do zbierky, pocuvat to urcite nebudem :). Vazne skoda tejto volakedy fantastickej kapely ...
je to az take zle?
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #718 kedy: 18. September , 2008, 22:11:26 »

Ta verzia albumu z Guitar Hero 3 je normalne viac pocuvatelnejsia. Fuuha zíram Akurat je tam na moj vkus viac basov. Ale hned tie skladby inac zneju.
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #719 kedy: 21. September , 2008, 16:42:12 »

hm, presne ako bolo povedane, vela skvelych napadov, ale ziadna ucelena rozumna vec.
prehral som si to a nepametam si nic.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.059 sekund, 23 otázok.