Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 08:35:27
Strán: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297631 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #810 kedy: 28. September , 2008, 21:15:45 »

moj skormy nazor na tvoj prispevok je ze p*čovina

a ake dovody Ta vedu k Tvojmu skromnemu nazoru ? moju PICOVINU som vysvetlil, preco povazujem za nazor...
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #811 kedy: 28. September , 2008, 21:19:19 »

a ake dovody Ta vedu k Tvojmu skromnemu nazoru ? moju PICOVINU som vysvetlil, preco povazujem za nazor...

ked sa "vala po zemi" tak to nejde ako z cedecka ani omylom, je mi jasne ze nemyslis ze je to priamo z cd ale to a mi nezda. bicie som uz take nazvucene urcite niekde pocul.....a to ze je metallica napicu neznamena ze pantera je fejk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #812 kedy: 28. September , 2008, 21:22:31 »

ked sa "vala po zemi" tak to nejde ako z cedecka ani omylom, je mi jasne ze nemyslis ze je to priamo z cd ale to a mi nezda. bicie som uz take nazvucene urcite niekde pocul.....a to ze je metallica napicu neznamena ze pantera je fejk

je to jedno, analyzovat a skumat sa mi to nechce. napsal som svoj dojem z toho, co som pocul. ze je Pantera fasa kapela neznamena, ze live video nedorobia v studiu. vsak aj ten obraz sa tvari kvazy ako klip.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #813 kedy: 28. September , 2008, 21:38:07 »

je to jedno, analyzovat a skumat sa mi to nechce. napsal som svoj dojem z toho, co som pocul. ze je Pantera fasa kapela neznamena, ze live video nedorobia v studiu. vsak aj ten obraz sa tvari kvazy ako klip.

jasne vpohode, ja to chapem mna to proste nenapadlo.....a je fakt ze metallica je asi 10krat horsia co sa tyka aj kvality zvuku aj hry, takze nieco na tom bude
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #814 kedy: 28. September , 2008, 21:41:34 »

...a je fakt ze metallica je asi 10krat horsia co sa tyka aj kvality zvuku aj hry, takze nieco na tom bude

ale vsak o to pokoj, ze Metallica je p*čovina, o tom v tejto teme neni ziadnej pochybnosti  Bavím sa skvele

Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #815 kedy: 28. September , 2008, 21:45:36 »

 ha ha ha Na zdravie!

tusim si pustim na dobru noc PANTERA: official live:101 proof, to ma dobre gule
Zaznamenané

o-yep sro
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #816 kedy: 30. September , 2008, 16:14:09 »

Mne sa ten nový album páči. A dĺžku skladieb by som nemenil, mám to rád jak staré rozťahané gate 
Myslím, že konečne pochopili, že hudbu ktoru robia je o riffoch, solach, dobrych bicich a nie tie ich pokusy o melodicky spev, buchanie do hrnca. Vratili sa tam kde skončili s Justice, to je môj dojem.
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #817 kedy: 30. September , 2008, 17:44:13 »

Nemyslis vazne tu vetu o tych bicih a a...AJFA.. ?§!.

som potm asi pocuval uplne iny album...
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #818 kedy: 30. September , 2008, 19:19:23 »

nova metelica je otrasna nuda absolutne po kazdej stranke. totalne nekoherentne napady nasekane za sebou v style "jej, napadol ma riff. jej, napadol ma dalsi riff. kirk, nemas este nejaky riff? mam. okej, tak mame dalsiu pesnicku". takych je tam asi polovica. druha polovica su prevarene napady zo "starych-dobrych-master-lightning" metalik. uplne zle a hlavne zbytocne. dal by som tak 3/10 tomu albumu, skoda, ze som nemal prilezitost ho recenzovat. sola su usmrdlane a bez hlavy-paty, spev nuda, ziadna dynamika, rozsah, nic. bicie totalna nuda na nudu, prechody mam pocit, ze lars obmedzil na 4/4 rytmicak. spominal som nudu? hej. nuda. metelica uz je 10 rokov chcipla.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #819 kedy: 30. September , 2008, 19:31:43 »

suhlas.. pri tychto novyh albacoch aby sa clovek hanbil za to, ze to kedysi pocuval :)
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #820 kedy: 30. September , 2008, 19:36:56 »

suhlas.. pri tychto novyh albacoch aby sa clovek hanbil za to, ze to kedysi pocuval :)
PRESNE tento pocit mam uz od angeru  No hanbím sa..
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #821 kedy: 30. September , 2008, 19:53:45 »

tak to je uz riadna kktina hanbit sa za to ze si niekedy nieco pocuval.. ved vtedy to bolo dobre, a stale je. A nikto ti nekaze tvrdit ze tie nove veci su stale dobre len kvoli tomu ze je to ta ista kapela...
Zaznamenané

one more solo?
udry
Hosť
« Odpoveď #822 kedy: 30. September , 2008, 19:55:29 »

Tak som niečo popočuval / 3/ a celkom fajn skladby.Určite sa mi viac pačia ako niektore staršie veci s "duniacimi nič nehovoriacimi riffmi". V tych novych veciach je viac pestrosti a podla mna aj viac napaditosti./ aj vzhladom na dlžku skladieb/. Tie bicie ... no .  Takže u mna- dobrý.
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #823 kedy: 30. September , 2008, 21:06:08 »

podla mna je to taka sterilna kolaz
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #824 kedy: 04. Október , 2008, 08:23:12 »

 Magnetic  vedie http://www.topky.sk/cl/15/327695/Rekordna-Metallica-je-cele-rebricka-po-treti-raz-za-sebou
Zaznamenané
Strán: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.