Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 10:46:41
Strán: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297586 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MR
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247


« Odpoveď #915 kedy: 07. September , 2009, 17:03:37 »

aľe bohaci netrepce tu hujoviny bo me poraži  ha ha ha
Zaznamenané
The Tino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #916 kedy: 07. September , 2009, 17:15:51 »

avsak prve 3 albumy bol punk, nie?

Respect!!!!  ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

Dimavery st 303 natural
Roland cube 15x

Thats all folks Si píš!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #917 kedy: 07. September , 2009, 19:12:34 »

'ja a metallica', to je jak dennik stokrat pouzitej fanusicky  Bavím sa skvele

pridam aj ja ked  uz tak pekne pisete:

prvykrat som sa stretol s Metallicou az neskoro na strednej skole, bol som taky ten typicky nenapadny typ, hanblivy, *kratke blond vlasy zastrihnute poslednym ucesom z katalogu rocnik 82 kedze babka bola vysluzila kadernicka, capica za 3 kila od cinanov , ako inak - nakrivo, problemy s akne v pokrocilom stadiu kedze som zacal masturbovt neskor ako ostatni chlapci- az v 12 rokoch, prave som sa vratil z odvykacky od limp bizkit, po neuspesnom 9-rocnom pobyte na zakladnej skole to bol pre mna novy zaciatok a ja som citil sancu byt konecne raz 'in' bez toho aby som musel nosit jarmilky a vianocny svetrik (v britanii tzv christmas jumper)  .. Nevedel som si predstavit ze niekto ako ona by o mna vobec mohol zakopnut. Sedavali sme kusok od seba, prvy rok som o nej vobec ani nevedel bola uplne nenapadna, len mi ju chalani obcas spomenuli, vraj ze je fakt mrte dobraaa a ze by som to mal skusit, lebo ze s nou to nie je len take chvilkove. Zlomovy bol prvy skolsky vylet, kde som sa opil jak ministrant na majalese v Borskom Mikulasi,kedze som skombinoval lieky s alkoholom, ano.. a otec mi vravievali - lieky a alkohol,to nejde spolu synak, dopadnes zle.. Nuz ale co. Vtedy na smrtelnej posteli ( a ze ich bolo odvtedy este zopar tych smrtelnych posteli) som zapocul z vedlajsej izby jej zvuky. Vcelku to uslo, pomyslel som si a vedel som,ze ak sa raz odtial dostanem zivy a zdravi a prestrielam sa von tymi nacistami, ze tomu dam sancu, prekonam ostych a skusim  stastie s nou. Prave zacinal druhy rocnik mojho stredoskolskeho studia, alkohol z krvi uz takmer vyprchal a ja som si povedal ze tak teda skusime to. Chalani mi ju nabalili domov, ako inak, napalenu. Po prvych par vypocutiach, nazvime to zasun do Metallicy a  uvodneho riffu Masters of Puppets (lebo to mi dali nech si dam ako prve) som si povedal, ze to nebude pre mna a odlozil som si ju na neskor. Postupom casu som jej ale uplne prepadol Killemool, And Rastis for All, Ride the F22 Lightning, Load (reload a garage uz nie, to boli kokotiny), vdaka nej som hral 8 hodin denne na gitare, mam dlhe vlasy (nie uz tak mastne ako kedysi), som pekny (nie az tak ako ekdysi)  a pred dievcatami sa hambim onieco menej ako vtedy ked som mal*(vid vyssie). Som vdacny za to, ze ma pritiahla k tomuto vsetkemu a ukazala mi novy svet-:temny- no menej nez emo, tvrdy-no menej nez Branko a mily (ako ty, mily citatel). Dnes som ale uz normalny a Metallicu si vobec nepustim, lebo moje hudobne vnimanie sa posunulo o svetelne roky dopredu. Som si ale vedomi (naschval je tam to makke i pre teenagerov nech som in), ze kebyze nepocuvam taku odrhovacku ako bola Metallica, nikdy by som sa nedostal k tej kvalitnej hudbe, ktoru pocuvam dnes. DAkujem Metallica. (Fakty nebo Fikce? Dozvime sa na konci poradu)
« Posledná zmena: 07. September , 2009, 19:18:22 od kaolko » Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #918 kedy: 07. September , 2009, 19:21:37 »

A teraz 2-3 vetami napiš,čo si chcel tou "plachtou" povedat. Šak kto to má celé čitat. Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #919 kedy: 07. September , 2009, 19:22:44 »

A teraz 2-3 vetami napiš,čo si chcel tou "plachtou" povedat. Šak kto to má celé čitat. Bavím sa skvele

to bol len maly fejton..  Bavím sa skvele nevies co je umenie!
« Posledná zmena: 07. September , 2009, 19:23:32 od kaolko » Zaznamenané

Racius
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 243



« Odpoveď #920 kedy: 07. September , 2009, 19:33:12 »

A teraz 2-3 vetami napiš,čo si chcel tou "plachtou" povedat. Šak kto to má celé čitat. Bavím sa skvele
človek sa intelektuálne vyvíja a to sa aj týka jeho hudobného vkusu.
Začína sa s jednoduchšími a prostejšími vecami a prepracúva sa k tým vyspelejším.
Metallica sa tiež vyvíjala, bolo tam pár degradácii, potom mierne stúpnutie (Load, Reload) a nakoniec úplna degradácia trvajúca do dnešných čias, hold členovia Metallicy zostarli a už zrejme nemajú energiu byť inovatívni a nehrať sa na frajerov, sláva a peniaze sa na nich podpísali.

Česť tým, ktorí môj príspevok prečítajú a zoberú na vedomie.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #921 kedy: 07. September , 2009, 19:34:33 »

človek sa intelektuálne vyvíja a to sa aj týka jeho hudobného vkusu.
Začína sa s jednoduchšími a prostejšími vecami a prepracúva sa k tým vyspelejším.
Metallica sa tiež vyvíjala, bolo tam pár degradácii, potom mierne stúpnutie (Load, Reload) a nakoniec úplna degradácia trvajúca do dnešných čias, hold členovia Metallicy zostarli a už zrejme nemajú energiu byť inovatívni a nehrať sa na frajerov, sláva a peniaze sa na nich podpísali.

Česť tým, ktorí môj príspevok prečítajú a zoberú na vedomie.

presne tak.. ono, Metallica je legenda o tomto cele je.. ( ak sa nemylim, tak na to aby sa clovek stal legendou musi najprv zomriet)
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #922 kedy: 07. September , 2009, 19:41:32 »

človek sa intelektuálne vyvíja a to sa aj týka jeho hudobného vkusu.
Začína sa s jednoduchšími a prostejšími vecami a prepracúva sa k tým vyspelejším.
Metallica sa tiež vyvíjala, bolo tam pár degradácii, potom mierne stúpnutie (Load, Reload) a nakoniec úplna degradácia trvajúca do dnešných čias, hold členovia Metallicy zostarli a už zrejme nemajú energiu byť inovatívni a nehrať sa na frajerov, sláva a peniaze sa na nich podpísali.

Česť tým, ktorí môj príspevok prečítajú a zoberú na vedomie.
No, ak si to nahodou prečitaju členovia Metallici,tak ich vedomie určite praskne. Na zdravie!                    ....a stanu sa legendami. :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #923 kedy: 07. September , 2009, 19:44:31 »

'ja a metallica', to je jak dennik stokrat pouzitej fanusicky  Bavím sa skvele

pridam aj ja ked  uz tak pekne pisete:

prvykrat som sa stretol s Metallicou az neskoro na strednej skole, bol som taky ten typicky nenapadny typ, hanblivy, *kratke blond vlasy zastrihnute poslednym ucesom z katalogu rocnik 82 kedze babka bola vysluzila kadernicka, capica za 3 kila od cinanov , ako inak - nakrivo, problemy s akne v pokrocilom stadiu kedze som zacal masturbovt neskor ako ostatni chlapci- az v 12 rokoch, prave som sa vratil z odvykacky od limp bizkit, po neuspesnom 9-rocnom pobyte na zakladnej skole to bol pre mna novy zaciatok a ja som citil sancu byt konecne raz 'in' bez toho aby som musel nosit jarmilky a vianocny svetrik (v britanii tzv christmas jumper)  .. Nevedel som si predstavit ze niekto ako ona by o mna vobec mohol zakopnut. Sedavali sme kusok od seba, prvy rok som o nej vobec ani nevedel bola uplne nenapadna, len mi ju chalani obcas spomenuli, vraj ze je fakt mrte dobraaa a ze by som to mal skusit, lebo ze s nou to nie je len take chvilkove. Zlomovy bol prvy skolsky vylet, kde som sa opil jak ministrant na majalese v Borskom Mikulasi,kedze som skombinoval lieky s alkoholom, ano.. a otec mi vravievali - lieky a alkohol,to nejde spolu synak, dopadnes zle.. Nuz ale co. Vtedy na smrtelnej posteli ( a ze ich bolo odvtedy este zopar tych smrtelnych posteli) som zapocul z vedlajsej izby jej zvuky. Vcelku to uslo, pomyslel som si a vedel som,ze ak sa raz odtial dostanem zivy a zdravi a prestrielam sa von tymi nacistami, ze tomu dam sancu, prekonam ostych a skusim  stastie s nou. Prave zacinal druhy rocnik mojho stredoskolskeho studia, alkohol z krvi uz takmer vyprchal a ja som si povedal ze tak teda skusime to. Chalani mi ju nabalili domov, ako inak, napalenu. Po prvych par vypocutiach, nazvime to zasun do Metallicy a  uvodneho riffu Masters of Puppets (lebo to mi dali nech si dam ako prve) som si povedal, ze to nebude pre mna a odlozil som si ju na neskor. Postupom casu som jej ale uplne prepadol Killemool, And Rastis for All, Ride the F22 Lightning, Load (reload a garage uz nie, to boli kokotiny), vdaka nej som hral 8 hodin denne na gitare, mam dlhe vlasy (nie uz tak mastne ako kedysi), som pekny (nie az tak ako ekdysi)  a pred dievcatami sa hambim onieco menej ako vtedy ked som mal*(vid vyssie). Som vdacny za to, ze ma pritiahla k tomuto vsetkemu a ukazala mi novy svet-:temny- no menej nez emo, tvrdy-no menej nez Branko a mily (ako ty, mily citatel). Dnes som ale uz normalny a Metallicu si vobec nepustim, lebo moje hudobne vnimanie sa posunulo o svetelne roky dopredu. Som si ale vedomi (naschval je tam to makke i pre teenagerov nech som in), ze kebyze nepocuvam taku odrhovacku ako bola Metallica, nikdy by som sa nedostal k tej kvalitnej hudbe, ktoru pocuvam dnes. DAkujem Metallica. (Fakty nebo Fikce? Dozvime sa na konci poradu)
Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko
 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
SUPER Si píš!!!
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #924 kedy: 08. September , 2009, 08:12:42 »

človek sa intelektuálne vyvíja a to sa aj týka jeho hudobného vkusu.
Začína sa s jednoduchšími a prostejšími vecami a prepracúva sa k tým vyspelejším.
A potom sa eventuelne opakovane vracia k tomu jednoduchemu, lebo zisti, ze pocuvat len vyspelejsie je po case strasna nuda.  :)
Zaznamenané
Racius
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 243



« Odpoveď #925 kedy: 08. September , 2009, 13:40:55 »

A potom sa eventuelne opakovane vracia k tomu jednoduchemu, lebo zisti, ze pocuvat len vyspelejsie je po case strasna nuda.  :)
No veď je dobré mať široký záber.
Zlé je len, keď niekto tvrdí, že len jedna jedina skupina, alebo len a len tá jeho hudba je naj naj a ostatnými opovrhuje.
Zaznamenané
The Tino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #926 kedy: 09. September , 2009, 16:49:51 »

:) raz z toho vyrasties a prides na to, ze black, load a reload su v ramci zanru skvele albumy


Ale kto sa hada ze je to zly album ?!Len mi to pripada take cudne ze kapela ktora partri k topu trash-metalu zacne hrat hard rock.  Zdravíčko
Zaznamenané

Dimavery st 303 natural
Roland cube 15x

Thats all folks Si píš!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #927 kedy: 09. September , 2009, 16:52:53 »


... ze kapela ktora partri k topu trash-metalu...

to snad nie  :)
Zaznamenané
The Tino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #928 kedy: 09. September , 2009, 16:56:06 »

to snad nie  :)

....Patrila... Na zdravie!
Zaznamenané

Dimavery st 303 natural
Roland cube 15x

Thats all folks Si píš!!!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #929 kedy: 09. September , 2009, 16:56:13 »

Ludia, je nacase prestat robit z Metallici najvacsiu a najlepsiu kapelu sveta...  Bleee
ANO, chapem, ze dokazali pre niektorych z vas UPLNE NAJVIAC, no su uz kapely, ktore ich predbehli niekolko krat a tato kapela dnes zial sluzi pre fanusikov. Nepoznam mladu dusu, ktora podlahne DNESNYM tonom Metallici, okrem zarytych fanusikov.
 Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 23 otázok.