Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 07:04:28
Strán: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297626 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #930 kedy: 09. September , 2009, 17:02:29 »

....Patrila... Na zdravie!

ale hovno tam
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #931 kedy: 09. September , 2009, 22:06:27 »

Ludia, je nacase prestat robit z Metallici najvacsiu a najlepsiu kapelu sveta...  Bleee
ANO, chapem, ze dokazali pre niektorych z vas UPLNE NAJVIAC, no su uz kapely, ktore ich predbehli niekolko krat a tato kapela dnes zial sluzi pre fanusikov. Nepoznam mladu dusu, ktora podlahne DNESNYM tonom Metallici, okrem zarytych fanusikov.
 Na zdravie!

skor z nich netreba robit looserov co hovno dosiahli,nevedia hrat a zlozit poriadnu pesnicku  ked je to jedna z najzamejsich (asi aj najznamjsia) ''metalova'' kapela, ktora ma na konte skvele pesnicky  Na zdravie!
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #932 kedy: 09. September , 2009, 22:17:19 »

ale oni naozaj nevedia hrat  Bavím sa skvele .. ved co do boha je toto? :D  najprv som myslel ze to je predubbovane, jediny z tej kapely co este stale slape je Lars..
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #933 kedy: 09. September , 2009, 22:23:14 »

ved co do boha je toto? :D 
nechcem sa teraz nikoho zastavat, ale nepride mi to v nicom ine od videi podobneho typu, kde ukazuju riffy aj ine zvucne mena..
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #934 kedy: 09. September , 2009, 22:24:56 »

nechcem sa teraz nikoho zastavat, ale nepride mi to v nicom ine od videi podobneho typu, kde ukazuju riffy aj ine zvucne mena..
Schvalne daj nejaky link.
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #935 kedy: 09. September , 2009, 22:31:56 »

Schvalne daj nejaky link.
  na toto čo povieš?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #936 kedy: 09. September , 2009, 22:33:01 »

  na toto čo povieš?
Tak rozhodne mi to pride profesionalnejsie zmaknute a hlavne ROZUMNE pojata gitara, ako bezzmyselne shredovanie na uvode videa...  Na zdravie!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #937 kedy: 09. September , 2009, 22:40:45 »

ako sa hovori, kto si chce rypnut, tak zamienku si vzdy najde. a to teraz bez urazky. treba brat do uvahy aky je ucel toho videa - odprezentovat hammetta ako shreddera a potom predviest nejake riffy.

staci si pozriet videa napr petrucciho, wylde-a atd atd, ktore sa tiez hemzia zbytocnymi a bezduchymi onaninami, ktore od nich pocut stale a su pre tych, ktorych gitaristov viac menej charakteristicke  Zdravíčko

add. predvadzanie riffov - to snad netreba komentovat. su hrane so zretelom na zacinajucich gitaristov, aby im bolo jasne ako sa to ma zahrat..

nedavno sa tu tiez niekto ujebaval na vaiovi, ze looser, lebo v nejakom videu, kde vysvetloval nieco a podstatou toho videa bolo uplne nieco ine, nehral cisto a pekne ale iba tak mirnix dirnix, ked narychlo nieco predviedol..
« Posledná zmena: 09. September , 2009, 22:43:43 od styrioci » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #938 kedy: 09. September , 2009, 22:44:17 »

ako sa hovori, kto si chce rypnut, tak zamienku si vzdy najde. a to teraz bez urazky. treba brat do uvahy aky je ucel toho videa - odprezentovat hammetta ako shreddera a potom predviest nejake riffy.

staci si pozriet videa napr petrucciho, wylde-a atd atd, ktore sa tiez hemzia zbytocnymi a bezduchymi onaninami, ktore od nich pocut stale a su pre tych, ktorych gitaristov viac menej charakteristicke  Zdravíčko
Tebou pomenovane bezduche onanie u Wyldea, Petrucciho, atd... maju svoju tvar a zatial som nenasiel coby len podobny shred na JP, Wylde style.  Ale Hammettove shrederiny zahra x vietnamcov z webcam, ba este lepsie.  Zdravíčko
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #939 kedy: 09. September , 2009, 22:50:06 »

Tak rozhodne mi to pride profesionalnejsie zmaknute a hlavne ROZUMNE pojata gitara, ako bezzmyselne shredovanie na uvode videa...  Na zdravie!
Ja neviem,mne sa nezda žeby 30 sekundovy shreding na uvod bol nejak prehnane moc,vzhladom k tomu aku hudbu hrá. Dalej ukazuje normalne riffy z Metallici.  Tak ako Satri svoje.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #940 kedy: 09. September , 2009, 22:51:25 »

Tebou pomenovane bezduche onanie u Wyldea, Petrucciho, atd... maju svoju tvar a zatial som nenasiel coby len podobny shred na JP, Wylde style.
aha wylde style shredd  Bavím sa skvele
Ale Hammettove shrederiny zahra x vietnamcov z webcam, ba este lepsie.  Zdravíčko
a? vsak nikto netvrdi, ze hammett je naj gitarista na svete a nad neho lepsieho niet. fakt neviem, co ma byt zmyslom tejto debaty. pomasirovat si ego tym, ze si kopnem do slavneho mena? ci?

toto v mojom poste ti asi uslo:

staci si pozriet videa napr petrucciho, wylde-a atd atd, ktore sa tiez hemzia zbytocnymi a bezduchymi onaninami, ktore od nich pocut stale a su pre tych, ktorych gitaristov viac menej charakteristicke  Zdravíčko
« Posledná zmena: 09. September , 2009, 22:52:48 od styrioci » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #941 kedy: 09. September , 2009, 22:52:55 »

fu, to som nechcel spustit zas nejaky flame do kelu Smútim

ale ak mozem povedat, tak na prvy pohlad mam z Hammeta pocit, ze drhne stupnicu bez rozmyslania, fraz a nejakych postupov..proste vypnuta hlava, komaticky stav a ides..
kdezto ked si pozrem johnieho, ci zakka, pride mi to ako ucelene frazy, aj ked su to behy pripadne nejake fragmenty sol a tak, znich nemam pocit ze proste jebu tony za sebou.. ale to je asi tiez diskutabilne co kto ako vnima..
jo a nejde o to rypnut si do niekoho, Kirk je ako clovek tazko v pohode a moze nas mat u jeho mexickej puci, ale kebyze sa ma opyta niekto ktory je najprecenovanejsi gitarista tak poviem ze on a ani si to nepremyslim
« Posledná zmena: 09. September , 2009, 22:54:22 od kaolko » Zaznamenané

MMM
Hosť
« Odpoveď #942 kedy: 09. September , 2009, 22:56:37 »

Tebou pomenovane bezduche onanie u Wyldea, Petrucciho, atd... maju svoju tvar a zatial som nenasiel coby len podobny shred na JP, Wylde style.  Ale Hammettove shrederiny zahra x vietnamcov z webcam, ba este lepsie.  Zdravíčko


Tak pod toto sa podpisujem.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #943 kedy: 09. September , 2009, 22:56:58 »

fu, to som nechcel spustit zas nejaky flame do kelu Smútim

ale ak mozem povedat, tak na prvy pohlad mam z Hammeta pocit, ze drhne stupnicu bez rozmyslania, fraz a nejakych postupov..proste vypnuta hlava, komaticky stav a ides..
kdezto ked si pozrem johnieho, ci zakka, pride mi to ako ucelene frazy, aj ked su to behy pripadne nejake fragmenty sol a tak, znich nemam pocit ze proste jebu tony za sebou.. ale to je asi tiez diskutabilne co kto ako vnima
specialne pri zakkovi mam pri tych jeho behoch pocit, ze ide tiez stylom "vypinam hlavu a prepinam na mechanicky rezim a prebehnem stupnice ako ich mam nadrvene". a v podstate to aj v jednej svoje skole (pentatonic hardcore) popisoval - povypletas nejake tony z nejakeho prstokladu stupnice a semtam pridas nejaky bend, vibrato... nech to je trochu muzikalne a neznie mechanicky  Bavím sa skvele
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #944 kedy: 09. September , 2009, 22:58:57 »

Brano uz by si mohol dat Metallice pokoj, v pravidelnych periodach sa do nich obuvas z roznorodych pricin a obcas nezabudnes poznamenat, ze "ty sice nic proti nim a fanusikom nemas" a vzapati vyhlasis, ze uz by si konecne mal kazdy uvedomit, ze metallica je to a to a nie je to a to  Je mi do plaču Btw ak uz metallica nema svoju tvar ako kapela, tak potom secky tie zbytne tu spomenute spongie nemaju ani vlastnu rit. Metallica bude mat svoju tvar a jej clenovia takisto aj keby DT prebral niektory z inych ich albumov okrem Master of puppets  Bacha na vec kamo! ak sa ideme bavit o minulosti a pritomnosti, vacsina z tych majstrov ktory "ich davno predbehli" umelecky vyhoreli po 2 alebo 3 albume... metallica sa neopakovala kolko albumov?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.052 sekund, 23 otázok.