Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 15:46:19
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297662 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #945 kedy: 09. September , 2009, 22:59:29 »

specialne pri zakkovi mam pri tych jeho behoch pocit, ze ide tiez stylom "vypinam hlavu a prepinam na mechanicky rezim a prebehnem stupnice ako ich mam nadrvene". a v podstate to aj v jednej svoje skole (pentatonic hardcore) popisoval - povypletas nejake tony z nejakeho prstokladu stupnice a semtam pridas nejaky bend, vibrato... nech to je trochu muzikalne a neznie mechanicky  Bavím sa skvele

no vidis ale ze je mudry a ma to premyslene.. Kirka take nieco ani nenapadne... vibrato hral naposledy prostrednikom na high school prome s takou mladou slecnou s juzanskym prizvukom..
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #946 kedy: 09. September , 2009, 23:00:32 »

Brano uz by si mohol dat Metallice pokoj, v pravidelnych periodach sa do nich obuvas z roznorodych pricin a obcas nezabudnes poznamenat, ze "ty sice nic proti nim a fanusikom nemas" a vzapati vyhlasis, ze uz by si konecne mal kazdy uvedomit, ze metallica je to a to a nie je to a to  Je mi do plaču Btw ak uz metallica nema svoju tvar ako kapela, tak potom secky tie zbytne tu spomenute spongie nemaju ani vlastnu rit. Metallica bude mat svoju tvar a jej clenovia takisto aj keby DT prebral niektory z inych ich albumov okrem Master of puppets  Bacha na vec kamo! ak sa ideme bavit o minulosti a pritomnosti, vacsina z tych majstrov ktory "ich davno predbehli" umelecky vyhoreli po 2 alebo 3 albume... metallica sa neopakovala kolko albumov?
Ale no... neprezivaj to... Metallica Ta predsa neuzivi.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #947 kedy: 09. September , 2009, 23:00:56 »

nekoncia sa vsetky tie songy na rpazdnom Ecku?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #948 kedy: 09. September , 2009, 23:01:47 »

Ale no... neprezivaj to... Metallica Ta predsa neuzivi.  Bavím sa skvele
Ani teba picovanie na nu, len reagujem na egohoniace prispevky, uplne zbytocne prispevky
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #949 kedy: 09. September , 2009, 23:02:10 »

nekoncia sa vsetky tie songy na rpazdnom Ecku?  Bavím sa skvele
?

len dodam, ak si narazal na to, ze sa neopakovali... zacitujem z knihy o J. Lennonovi co mam rozcitanu akurat... "Ale ja som umelec a ak mi das aj tubu nieco z nej dostanem".. ano, koncili a prave to je ten paradox, ze vsetko malo inu atmosku, uplne iny pribeh a vlastne uplne to cloveka vzdy nanovo zobralo a nanovo berie.
« Posledná zmena: 09. September , 2009, 23:06:36 od Pablo Woozy » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #950 kedy: 09. September , 2009, 23:02:52 »

Ani teba picovanie na nu, len reagujem na egohoniace prispevky, uplne zbytocne prispevky
V zivote som nepicoval na Metallicu. Klud Palo.  :)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #951 kedy: 09. September , 2009, 23:03:32 »

no vidis ale ze je mudry a ma to premyslene.. Kirka take nieco ani nenapadne... vibrato hral naposledy prostrednikom na high school prome s takou mladou slecnou s juzanskym prizvukom..
ok, a podme teraz vymenuvat vsetky charakteristicke znaky konkretnych, znamych gitaristov a dohodnime sa, kto bude na koho picovat. tebe moze prischnut ten kirk, ja budem picovat na wylda, ked uz som s tym zacal a branko by mohol na petrucciho, ked uz ho ma tak rad. pali, ty si vezmi satrosa, to je tiez metrosexual jak ty... este niekto sa prida do plodnej debaty?  Bavím sa skvele :)
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #952 kedy: 09. September , 2009, 23:04:34 »

Ludia, je nacase prestat robit z Metallici najvacsiu a najlepsiu kapelu sveta...  Bleee
ANO, chapem, ze dokazali pre niektorych z vas UPLNE NAJVIAC, no su uz kapely, ktore ich predbehli niekolko krat a tato kapela dnes zial sluzi pre fanusikov. Nepoznam mladu dusu, ktora podlahne DNESNYM tonom Metallici, okrem zarytych fanusikov.
 Na zdravie!

no ja par ludi poznam co zacalo pocuvat metallicu kvoli St.Anger a napriklad starsie albumy sa im nepacia
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #953 kedy: 09. September , 2009, 23:05:08 »

no ja par ludi poznam co zacalo pocuvat metallicu kvoli St.Anger a napriklad starsie albumy sa im nepacia
Lebo ten jeden album je iny, od vsetkych ostatnych...
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #954 kedy: 09. September , 2009, 23:10:50 »

ja ak mozem by som si to rad vymenil a miesto Kirka by som chcel radsej picovat na Radima Hladika, to je aspon vyzva pre cloveka a nie henten mexicky plevel  Bavím sa skvele
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #955 kedy: 09. September , 2009, 23:12:11 »

V zivote som nepicoval na Metallicu. Klud Palo.  :)
Vsak ja som ok, ja len chcem povedat, ze ked pocuvam starsie veci od metallica (nove su tiez supa, ale ma to v sebe tu nostalgiu) tak v tej chvili mi pridu tony ostatnej tzv. "modernej technickej metalovej" muziky totalne nepodstatne. Metallicu moc nepocuvam, vlastne uz raritne.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #956 kedy: 09. September , 2009, 23:12:28 »

ja ak mozem by som si to rad vymenil a miesto Kirka by som chcel radsej picovat na Radima Hladika, to je aspon vyzva pre cloveka a nie henten mexicky plevel  Bavím sa skvele
denied! co si si napiekol, to si aj sezer  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #957 kedy: 09. September , 2009, 23:15:36 »

ok tak teda dobre no.. Smútim inak ako staru Metlu mozem v pohode.. to je fakt super, ked boli este chalani mladi tak to odsypalo, lebo to bol naslapany area bay thrash, postupne presli na hard rock ale taky ja neviem slizky.. a mam pocit ze uz ani nevedia hrat.. ako jasne, tie kila si pamatas proste ze co mas hrat, ale pride mi to ze metla funguje len kvoli fanusikom a nie voli sebe samej ako tomu byvalo kedysi.. ze proste nieco tym prascam predhodte, nech sa nazeru, na chvilu sa vyvalia, potom im predhodime zas nieco.. cize u mna urcite stara metla ma svoje miesto, sucasna v ponimani asi tak od 95eho ani moc nie :D
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #958 kedy: 09. September , 2009, 23:28:29 »

ok tak teda dobre no.. Smútim inak ako staru Metlu mozem v pohode.. to je fakt super, ked boli este chalani mladi tak to odsypalo, lebo to bol naslapany area bay thrash, postupne presli na hard rock ale taky ja neviem slizky.. a mam pocit ze uz ani nevedia hrat.. ako jasne, tie kila si pamatas proste ze co mas hrat, ale pride mi to ze metla funguje len kvoli fanusikom a nie voli sebe samej ako tomu byvalo kedysi.. ze proste nieco tym prascam predhodte, nech sa nazeru, na chvilu sa vyvalia, potom im predhodime zas nieco.. cize u mna urcite stara metla ma svoje miesto, sucasna v ponimani asi tak od 95eho ani moc nie :D
Tak to je aj u mna, resp. co sa tyka "starej" metalliky tak do Blacku, vratane, uplna spica... to potom sa mi tiez paci a dost, ale clovek si povie stale, ze "no ale hento co bolo, hmm..." :) ale napriklad taky garage znova total zerem, St. anger ma tiez svoje svetle miesta a Death magnetic toho som sa bal ale zhruba mesiac po vydani som to tocil jak maly a som sa vytesoval  Bavím sa skvele ale pravdu ma veru kazdy kto povie, ze co sa hry tyka tak to spadlo, ale ako som sa presvedcil na vlastnej kozi, nazivo sa z tych chybiciek clovek tak neodbavuje, ked vidi tych zabezpecenych takmer starcov ze pre "neho" hraju :)
« Posledná zmena: 09. September , 2009, 23:29:27 od Pablo Woozy » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #959 kedy: 10. September , 2009, 08:10:43 »

a page s led zeppelin vedeli hrat? dylan vie hrat? slash s gnr? bítls? krivajuci black sabbath?
sak to je take cele uletene, hlavne branko si vedom ze kirk nieje len od sol, ale takisto zloziu aj par riffov, ktore asi budu fungovat este hodne dlho. je kvantum kapiel co su slavne a technicky by ich utreli vietnamci co trochu pocvicili, ale ani technika nie je vsetko - vid DT ktory sa cim dalej tym viac utapa vo forme ale unika obsah. je to smiesne, tesme sa ze je muzika. mimochodom z metallici robia bohov zo zasady 15 rocni pubertaci. ja som si tiez myslel ked som mal 15 ze hendrix a tesne za nim hammet. teraz si rad pustim ich muziku a neriesim - lebo v prvom rade oni neriesia  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 24 otázok.