Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 20:26:14
Strán: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297610 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1005 kedy: 26. Október , 2011, 10:10:35 »

Tak som si akurat pustil pesnicku St. Anger ze tomu dam znova sancu. Ale nie, neda sa to pocuvat, uz len ten tisickrat vsade rozoberany hrncovy rytmicak je otrasny, po tom uvodnom dvojkopaku co zrazu pride uplne ina pesnicka s prisernym spevom ... ach jaj, kde su casy Master, And justice, Black album?
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1006 kedy: 26. Október , 2011, 10:11:16 »

ale vsak preboha preco mu este nikto nepovedal ze jezis je len vymysleny?
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1007 kedy: 26. Október , 2011, 10:12:34 »

ale vsak preboha preco mu este nikto nepovedal ze jezis je len vymysleny?

Jezis, nejezis, uz aj tym satanistom vsetkym by niekto mohol povedat ze aj Satan je vymysleny tak ako aj Santa Klaus.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #1008 kedy: 26. Október , 2011, 10:13:24 »

Tak som si akurat pustil pesnicku St. Anger ze tomu dam znova sancu. Ale nie, neda sa to pocuvat, uz len ten tisickrat vsade rozoberany hrncovy rytmicak je otrasny, po tom uvodnom dvojkopaku co zrazu pride uplne ina pesnicka s prisernym spevom ... ach jaj, kde su casy Master, And justice, Black album?
Pohoda, ber to tak, ze je to o vkuse, je v tom nielen hudba, ale aj pre mna dobovy stret.

ale vsak preboha preco mu este nikto nepovedal ze jezis je len vymysleny?
Halford mu to hovoril, ale James to potom zamietol s tym, ze mu nebude radit nejaky buzerant  Ja som čert..
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1009 kedy: 26. Október , 2011, 10:17:54 »

st.anger a death magnetic by som nazval poeticky - the thing that should not be
Zaznamenané

sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #1010 kedy: 26. Október , 2011, 10:21:30 »

vymysleny tak ako aj Santa Klaus

 Je mi do plaču Smútim
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1011 kedy: 26. Október , 2011, 10:22:12 »

To si dojebal, Semish... Smútim Co teraz poviem bratovi...
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1012 kedy: 26. Október , 2011, 10:24:28 »

To si dojebal, Semish... Smútim Co teraz poviem bratovi...
Povedz mu nech nechodi von v papuciach ked je zima :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1013 kedy: 26. Október , 2011, 10:26:13 »

Povedz mu nech nechodi von v papuciach ked je zima :)
Bavím sa skvele Bavím sa skvele kks, povodne som to ani nepisal s tym zamerom a ani som si neuvedomil tu scenku.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1014 kedy: 26. Október , 2011, 10:32:02 »

... ach jaj, kde su casy Master, And justice, Black album?
v prdeli. tiez mam pocit, ze dneska musi vsetko byt bud jednoduche ako divak markizy, alebo prekombinovane ako svina, inak to bude ofrflane, ze uz to tu bolo a nikto to pocuvat nebude.

teda okrem mna, mne sa ta stredna cesta furt paci najviac.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1015 kedy: 26. Október , 2011, 10:52:40 »

Zas na druhej strane musime chapat istu dobu, ktora ubehla od tych starych dobrych albacov. :) Zmenila sa hudba, nazory, zvuky, atd...
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1016 kedy: 26. Október , 2011, 12:45:20 »

Co ja Ti viem, Branko? Aj mas pravdu, aj to vnimam pre seba tak, ze sa nezmenila, ale vznikla nova. Nemam problem s koexistenciou roznych zanrov a nepotrebujem im davat nalepky "stare" alebo "moderne". Moj dojem je skor taky, ze metelica prisla nie len s nejakou zanrovou a zvukovou novinkou, ale to boli aj velmi silne songy, co mali.

A tak nejak sa nadejam, ze keby dajmetomu bratislavski Kamorthoni, co maju podobny zvuk a zaner (alebo aspon mali, ked som bol naposledy - uznavam davnejsie, ale to teraz nie je podstatne) mali rovnako silne songy, napriek tomu, ze zanrovo a zvukovo neprinesu nic nove (lebo sak to sa asi neda cakat od kazdej, ani od kazdej 10-tej kapely), tak budu uspesne, pocuvane a pozitivne hodnotene.

Tym chcem povedat, ze pre mna ako posluchaca a niekdajsieho fandu Metly nemusia vymyslat hudobne prevraty, len komponovat pekne, premyslene a fungujuce veci. To asi Semish chcel povedat, ze uz sa u nich nedeje. ci?
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
yeah
Hosť
« Odpoveď #1017 kedy: 26. Október , 2011, 13:01:49 »

Co ja Ti viem, Branko? Aj mas pravdu, aj to vnimam pre seba tak, ze sa nezmenila, ale vznikla nova. Nemam problem s koexistenciou roznych zanrov a nepotrebujem im davat nalepky "stare" alebo "moderne". Moj dojem je skor taky, ze metelica prisla nie len s nejakou zanrovou a zvukovou novinkou, ale to boli aj velmi silne songy, co mali.

A tak nejak sa nadejam, ze keby dajmetomu bratislavski Kamorthoni, co maju podobny zvuk a zaner (alebo aspon mali, ked som bol naposledy - uznavam davnejsie, ale to teraz nie je podstatne) mali rovnako silne songy, napriek tomu, ze zanrovo a zvukovo neprinesu nic nove (lebo sak to sa asi neda cakat od kazdej, ani od kazdej 10-tej kapely), tak budu uspesne, pocuvane a pozitivne hodnotene.

Tym chcem povedat, ze pre mna ako posluchaca a niekdajsieho fandu Metly nemusia vymyslat hudobne prevraty, len komponovat pekne, premyslene a fungujuce veci. To asi Semish chcel povedat, ze uz sa u nich nedeje. ci?
To je teoretizovanie
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #1018 kedy: 26. Október , 2011, 13:14:10 »

st.anger a death magnetic by som nazval poeticky - the thing that should not be
no st. anger, to súhlasím s tebou, ale death magnetic je konečne album, ktorý po justice stojí za to
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1019 kedy: 26. Október , 2011, 13:19:38 »

ja is zase myslim, ze radsej nez tie moderne experimenty (st.anger) a navraty ku "korenom" (death magnetic) mohli pokracovat v trande ktory naznacili albumami black/load/reload  :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 23 otázok.