Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 10:42:13
Strán: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297585 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1050 kedy: 28. Október , 2011, 09:50:37 »

Mne je smiesne ako fanaticky ich uznavas. Aj keby fakt naprdeli na album, tak napises, ze popici metalika a ostatni chodte do pice.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #1051 kedy: 28. Október , 2011, 09:56:28 »

Mne je smiesne ako fanaticky ich uznavas. Aj keby fakt naprdeli na album, tak napises, ze popici metalika a ostatni chodte do pice.  Bavím sa skvele
jebe?  Bavím sa skvele vsak ja nemozem zato, ze vsetky studiove albumy co doteraz vydali su take ppci  Som metlak to posledne lou reed ci jak sa to vola to ani nejdem pocuvat, to je jeho album to ma vobec nezaujima. Death magnetic tipujem okrem Semisha nikto z vas picungerov nepocul a ked hej tak z vrtulnika. Je tam kopec skvelych riffov a fajne sa to pocuva na mp3jke, za tym si stojim. Koncerty maju bezkonkurecne, znova - kto bol na koncerte.

A vobec, o tom som sa vobec nechcel bavit, len som chcel dat announcement, ze maju uz taky pekny vek so skrytou implikaciou, ze aj v ramci toho to uz nie je presne to co bejvavalo.
« Posledná zmena: 28. Október , 2011, 09:59:44 od Pablo Woozy » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1052 kedy: 28. Október , 2011, 09:59:19 »

Vsak OK, to je tvoj nazor. Nemusis ho vsugerovat inym. :)

Mne sa Metallica paci po black album + niektore songy zo st. Anger, ale aj to ma trosku nudi. Death magnetic som pocul cely vela krat - da sa to povazovat za nejaky navrat ku starym doskam, ale nebavi ma tak, ako album MOP.  Na zdravie!
Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #1053 kedy: 28. Október , 2011, 09:59:40 »

All nightmare long je pecka  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
yeah
Hosť
« Odpoveď #1054 kedy: 28. Október , 2011, 10:02:06 »

Vsak OK, to je tvoj nazor. Nemusis ho vsugerovat inym. :)

Mne sa Metallica paci po black album + niektore songy zo st. Anger, ale aj to ma trosku nudi. Death magnetic som pocul cely vela krat - da sa to povazovat za nejaky navrat ku starym doskam, ale nebavi ma tak, ako album MOP.  Na zdravie!
Kde ho vsugeruvavam? Praveze mne sa tu skupina nebezpecnych ludi snazi nahovorit, ze nemam pravdu a skoro som im to uveril  Nechajte ma vydýchať  :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1055 kedy: 28. Október , 2011, 10:05:28 »

Vsak OK, to je tvoj nazor. Nemusis ho vsugerovat inym. :)
to ti pripomeniem ked tu zse zacnes basnit o orange boxoch, axe fx, BKP, mofo, bassman...  Popiskujem si
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #1056 kedy: 28. Október , 2011, 10:06:31 »

to ti pripomeniem ked tu zse zacnes basnit o orange boxoch, axe fx, BKP, mofo, bassman...  Popiskujem si
Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1057 kedy: 28. Október , 2011, 10:07:00 »

to ti pripomeniem ked tu zse zacnes basnit o orange boxoch, axe fx, BKP, mofo, bassman...  Popiskujem si
Mne sa tu skupina nebezpecnych ludi snazi nahovorit, ze nemam pravdu a skoro som im to uveril Si píš!!!  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #1058 kedy: 28. Október , 2011, 10:07:33 »

All nightmare long je pecka  Bacha na vec kamo!

vidim to podobne :) asi najlepsia skladba na albume
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #1059 kedy: 28. Október , 2011, 10:25:59 »

Z Death magnetic sa mi páčil iba prvý song, ani neviem jeho názov...
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
sandmann
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 180


When it's too loud, you are too old


« Odpoveď #1060 kedy: 28. Október , 2011, 11:19:01 »

jo prene prvy song naj z celeho cdcka tusim sa vola that was just your life taka kopia blackened mi to pripada ale podareny song
Zaznamenané

Ibanez co ine? haha
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1061 kedy: 28. Október , 2011, 11:22:30 »

Kde ho vsugeruvavam? Praveze mne sa tu skupina nebezpecnych ludi snazi nahovorit, ze nemam pravdu a skoro som im to uveril  Nechajte ma vydýchať  :)

Tak tak, mlciaca vacsina v tomto upne suhlasi s tebou. Hadam sa nenechame otravit zavitlivymi recami tych 3 djentistov na Slovensku.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1062 kedy: 28. Október , 2011, 15:07:47 »

podla mna sa aj tak metla neda vnimat tak zjednodusene, ze su/nesu popici. proste mali obdobie, kedy zavratne stupali, mali tu energiu tvorivu, vedeli vyborne hrat, drzalo im to a mali stastie aj na dobu, ze bola naklonena takej muzike a takej prezentacii. v case, ked som metallicu objavil, som sa z nich isiel posrat a zral som vsetky albumy, co vtedy mali, i ked nie do poslednej pesnicky.

potom prislo hluche obdobie, kedy v podstate len experimentovali, ale nic nove uz z nich neliezlo a to obdobie trva a vo svojich dosledkoch je to len horsie. DM je zlatanina (podla mna, jasne, ze komu sa paci, sa paci), St. Anger je des z este viacerych dovodov. hlavne v porovnani s ich ostatnou tvorbou. a hlavne v poslednych rokoch bola metallica skor o tom, ze skusali symfoniu, ze sa sudili s napsterom, ze vyhodili staleho clena, ze vobec este hraju, nez o tom, co naozaj hraju. staci sa pozriet na frekvenciu produkcie novych veci.

ale aj ked ich veci po S&M sa mi nepacia a myslim si, ze Lars je sebestredny curak, James podozrivy alkac, Kirk smrdlak a Trujillo ani nevie co sa deje, tak ich mam rad a Metallica je znacka, ktoru vzdy budem vnimat pozitivne, i ked uz s rezervou
« Posledná zmena: 28. Október , 2011, 15:08:38 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #1063 kedy: 28. Október , 2011, 16:27:06 »

pre mna napr metallica nebola az na obdobie LOAD/RELOAD nikdy zaujimava, ani predtym, ani potom. Zaroven su to jedine dva disky ktore od tejto kapely mam, LOAD som dostal neviem ci nie dokonca od jeziska ked vysiel. Pamatam si, ze to foter musel zhanat neviem odkial
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1064 kedy: 28. Október , 2011, 16:34:35 »

pre mna napr metallica nebola az na obdobie LOAD/RELOAD nikdy zaujimava
nebude to tym, ze pocuvas priteplenu muziku?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 23 otázok.