Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 01:18:32
Strán: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297620 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #1065 kedy: 28. Október , 2011, 20:47:07 »

nebude to tym, ze pocuvas priteplenu muziku?  Bavím sa skvele


co uz, cely som nejaky pritepleny a nedorobeny  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #1066 kedy: 28. Október , 2011, 21:02:50 »

Kirk smrdlak
čo mám pod tým chápať?
pre mna napr metallica nebola az na obdobie LOAD/RELOAD nikdy zaujimava
to ma dosť prekvapuje...
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #1067 kedy: 28. Október , 2011, 21:32:42 »

nepovazujem sa za nejakeho metloša. som skorej na rokec. ale boli casi ked som metlu pocuval .. no vobec nie load a reload podlamna srackove albumy :D
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1068 kedy: 29. Október , 2011, 08:16:13 »

co uz, cely som nejaky pritepleny a nedorobeny  Bavím sa skvele

ja ta dorobim  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1069 kedy: 29. Október , 2011, 12:35:39 »

neni skoda minat internet na taku kokotinu ako metalika ? urcite som to pisal x krat uz, ale ked este bol metal tym klasickym piovodnym metalom, tak bolo 100 lepsich metalovych kapel, ako metalika, ktora nikdy nehrala ani thrash metal, ani heavy metal, vzdy to bolo take nejake nemastne a neskorej to zacalo byt uz take, aby to bolo aj pre baby a to bolo este horsie ako predtym, no a na stare kolena okrem toho, ze stale hraju rovnake picoviny, tak este aj prestali vedet hrat. taky americky lepsi gladiator alebo desmod, ne ?  Ja som čert..
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1070 kedy: 29. Október , 2011, 12:43:56 »

rovno povedz ze sa ti paci exodus  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1071 kedy: 29. Október , 2011, 12:45:53 »

rovno povedz ze sa ti paci exodus  Bavím sa skvele

to uz je dnes uplne jedno co sa mi paci (zvacsa nic :) ). ale ako som pisal, metallica mi prisla ako blbost uz v case ked som metal fakt zral a oni sa tvarili ako tvrda metalova kapela.
Zaznamenané
MR
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247


« Odpoveď #1072 kedy: 29. Október , 2011, 15:05:28 »

neni skoda minat internet na taku kokotinu ako metalika ? urcite som to pisal x krat uz, ale ked este bol metal tym klasickym piovodnym metalom, tak bolo 100 lepsich metalovych kapel, ako metalika, ktora nikdy nehrala ani thrash metal, ani heavy metal, vzdy to bolo take nejake nemastne a neskorej to zacalo byt uz take, aby to bolo aj pre baby a to bolo este horsie ako predtym, no a na stare kolena okrem toho, ze stale hraju rovnake picoviny, tak este aj prestali vedet hrat. taky americky lepsi gladiator alebo desmod, ne ?  Ja som čert..
tebe tak nešibe?
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1073 kedy: 29. Október , 2011, 15:09:34 »

neni skoda minat internet na taku kokotinu ako metalika ? urcite som to pisal x krat uz, ale ked este bol metal tym klasickym piovodnym metalom, tak bolo 100 lepsich metalovych kapel, ako metalika, ktora nikdy nehrala ani thrash metal, ani heavy metal, vzdy to bolo take nejake nemastne a neskorej to zacalo byt uz take, aby to bolo aj pre baby a to bolo este horsie ako predtym, no a na stare kolena okrem toho, ze stale hraju rovnake picoviny, tak este aj prestali vedet hrat. taky americky lepsi gladiator alebo desmod, ne ?  Ja som čert..

pekne napisane. stotoznujem sa.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1074 kedy: 29. Október , 2011, 15:50:29 »

Cize Metallica je vlastne horsia ako Senzus.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1075 kedy: 29. Október , 2011, 16:31:30 »

tebe tak nešibe?

co konkretne z toho co som napisal nie je pravda ?
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #1076 kedy: 29. Október , 2011, 18:39:40 »

co konkretne z toho co som napisal nie je pravda ?
tak asi vacsina je na povazenie... pises, ze nehrali thrash ani heavy..ty vies co presne je thrash? Kde by si zaradil pesnicky typu fight fire with fire, damage inc., dyers eve? Co si predstavujes pod "nehrali heavy", vsak jasne ze nehali ako dalsich 1000 heavy kapiel, to preto, lebo to robili pre radovo desiatky/stovky milionov ludi originalnejsie. O com by si povedal, ze je Black album? Potom asi vznikla ta cela mania okolo niecoho co hra nemastno neslano  Žmurk A asi aj preto 90% gitaristov chce vediet nejaky riff od Metallici, asi im to fakt znie nemastno. By som si rad precital zoznam tych 1000 kapiel  :) mne je to jedno a berem to tak, ze si si potreboval nieco napisat co je uplne v pohode. Ale uz len z principu, je tam popisanych vela hovadin.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1077 kedy: 29. Október , 2011, 19:04:06 »

tak asi vacsina je na povazenie... pises, ze nehrali thrash ani heavy..ty vies co presne je thrash? Kde by si zaradil pesnicky typu fight fire with fire, damage inc., dyers eve? Co si predstavujes pod "nehrali heavy", vsak jasne ze nehali ako dalsich 1000 heavy kapiel, to preto, lebo to robili pre radovo desiatky/stovky milionov ludi originalnejsie. O com by si povedal, ze je Black album? Potom asi vznikla ta cela mania okolo niecoho co hra nemastno neslano  Žmurk A asi aj preto 90% gitaristov chce vediet nejaky riff od Metallici, asi im to fakt znie nemastno. By som si rad precital zoznam tych 1000 kapiel  :) mne je to jedno a berem to tak, ze si si potreboval nieco napisat co je uplne v pohode. Ale uz len z principu, je tam popisanych vela hovadin.

no vsak to - ta masovost. ziadna echt dobra metalova kapela tej doby nebola taka masovka. iba Metallica. pop s tvrdsimi gitarami.
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #1078 kedy: 29. Október , 2011, 19:07:52 »

Cize Metallica je vlastne horsia ako Senzus.
  :)
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #1079 kedy: 30. Október , 2011, 04:48:15 »

neni skoda minat internet na taku kokotinu ako metalika ? urcite som to pisal x krat uz, ale ked este bol metal tym klasickym piovodnym metalom, tak bolo 100 lepsich metalovych kapel, ako metalika, ktora nikdy nehrala ani thrash metal, ani heavy metal, vzdy to bolo take nejake nemastne a neskorej to zacalo byt uz take, aby to bolo aj pre baby a to bolo este horsie ako predtym, no a na stare kolena okrem toho, ze stale hraju rovnake picoviny, tak este aj prestali vedet hrat. taky americky lepsi gladiator alebo desmod, ne ?  Ja som čert..
teraz ich síce nemusím, ale pre mňa ( a myslím, že aj pre kopec ďalších ) je to kapela,  kvôli ktorej dnes hrám na gitare a nepočúvam rádiopíčoviny. Už len za to som im vďačný  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.