Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 20:11:11
Strán: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297999 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
MR
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247


« Odpoveď #1080 kedy: 30. Október , 2011, 09:19:13 »

co konkretne z toho co som napisal nie je pravda ?
skoro úplne všetko, hlavne pasáž s heavy / thrashom
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1081 kedy: 30. Október , 2011, 09:37:50 »

suhlasim s rastisom... ja metaliku zaradujem do rovnakej kategorie ako nirvanu, proste diletantske akoze tvrdarny ktore pocuvaju akurat pubertaci ked zacinaju hrat na gitaru a potom neskor o par rokov sa za to hanbia  Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1082 kedy: 30. Október , 2011, 10:22:41 »

chudak petrucci  ha ha ha keby si to tu precital tak sa zacne aj pocuravat od hanby
« Posledná zmena: 30. Október , 2011, 10:23:43 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1083 kedy: 30. Október , 2011, 10:35:00 »

hmm istym sposobom suhlasim vlastne s kazdym co tu nieco napisal :) pre mna bola metallica akoze prva tvrda kapela co som pocuval niekedy v 9tke na zakladnej, vydrzalo mi to asi 2 roky..
taka nejak vstupna brana do tvrdsej hudby, mozno aj tym ze fakt neboli vlastne nikdy underground takze dokazali melodickostou zaujat mna osobne aspon ovela viac nez ine kapely z tohto zanru ala slayer, exodus alebo rust2dust.. vsetko som mal, tricka, kazety, albumy, chcel som ciernu gitaru.. to vsetko bolo..
svojim sposobom som z toho tak nejak vyrastol, posunul sa uplne inde, ono totiz ta ich hudba mi nema vlastne uz co ponuknut, vsetko bolo povedane, vypocute, je 2011 a aspon v mojom srdiecku zial pre nich uz miesto nie je.. Je kopec inych zanrov,kapiel, odnozi a individui ktore ich nahradili..
ale co som chcel povedat ze - mna napriklad nikdy nebavil kill em all.. prvy album ktory ma bavil bol Ride, potom master a Justice.. zvysok som tocil tak ze z povinnosti.. posledne dva albumy nech sa na mna nikto nehneva su katastrofalne, pocul som oba a v miestach kde sa prave nevykradaju tak hraju nezmyselne polepene prvacikovske riffy a tam kde zrovna nehraju nezmyselne prvacikovske riffy tak sa zas vykradaju :)
 ja to beriem tak ze - kral je nahy, ale kto mu to povie?

to iste teraz s tym Lulu... su na to hrozne negativne ohlasy aj ked to nie je ich album, ale cenim ze si dali namahu spravit tyzden po vydani vyhlasenie ze - nebojte sa, tato kokotina neni nas album, my ideme teraz nahravat novy album (chalani, bookol uz kua niekto studio?)
 
« Posledná zmena: 30. Október , 2011, 10:36:10 od kaolko » Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1084 kedy: 30. Október , 2011, 11:00:49 »

Suhlas s Karol, tiez som bol odchovany hlavne na Ride, Master a este si pamatam ako sme vsetci cakali na vydanie Justice, cierny album som chvilu tiez mal rad, aj ked niektore tie preflaknute songy som po case preskakoval (hlavne asi Enter sandman, napriek tomu "nesmrtelnemu" riffu). Load/Reload som po prvom pocuti odignoroval (priznam sa ze ma odradil aj ten novy image tielka a ulizane vlasy). Nove dva albumy som si kupil uz len tak do zbierky a hned som to olutoval, St. Anger je uplna prisernost a Death magnetic polepenec akoze "oldschool" napadov. Pride mi divne ze kapela komponuje stylom ze : objednajme si studio na rok, potom vydame spravu ze mame 1200 riffov, ktore lepime dokopy, potom vydame dalsiu spravu ze mame nachystanych 78 pesniciek z ktorych vyberieme najlepsich 14 ktore pojdeme nahrat, vysledok je nakoniec tragicky Smútim

Karol : hadzat r2d do jedneho vreca so Slayer a Exodus je velka pocta (asi az prilis velka :) ).
« Posledná zmena: 30. Október , 2011, 11:01:45 od Semish » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1085 kedy: 30. Október , 2011, 11:12:57 »

vsetko som mal, tricka, kazety,

Kazety? Ved nemas 30 a viac nie?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1086 kedy: 30. Október , 2011, 11:13:52 »

Ja mam tiez kazety este.  Bavím sa skvele Kopec metaloviek, co som kedysi pocuval.  Na zdravie! A ked sa obzriem do policky, tak vidim tam origo Meshuggah !  Ja som čert..
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1087 kedy: 30. Október , 2011, 11:16:52 »

A ked sa obzriem do policky, tak vidim tam origo Meshuggah !  Ja som čert..


To je vsetko co tam vidis? :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1088 kedy: 30. Október , 2011, 11:19:12 »

To je vsetko co tam vidis? :)
Carcas, Slayer, Slapdash, Stuck Mojo, Pro Pain, Coal Chamber, atd...atd..  :)
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #1089 kedy: 30. Október , 2011, 12:56:16 »

Rastis, Rastis, ty si ale. Pop s tvrdymi gitarami. Nirvana. Dobre chlapci  Bavím sa skvele
Velmi malo metalovych kapiel, resp. aspon nejaky ich individualny clen NEBOL ovplyvneny Metallicou. Velmi malo. Napr. taky Opeth. V roku 2006 si pohupsavali uplne v pohodke na koncerte Metallica  Žmurk Ja co som cital Sparky (ked som fical na tvrdsej hudbe este) tak notoricky v rozhovoroch s lidrami/hudobnikmi sa bavilo o Metallice, ako o vzore. Hetfield v 50 vie urobit live taku show, ze kazdy moze ist do prdele so svojimi pindami o uzavretej kapitole, s novymi metalovymi wannabe nasledovatelmi vratane. Co on zakrici na koncerte, to plati pre 100 000 ludi, kdekolvek na svete. Aj ked tvoriva vasen uz nie je taka ako kedysi, svojho casu boli HUDOBNE velmi respektovanou kapelou a to u odbornej aj laickej verejnosti. Staci si vyhladat a precitat historicke zdroje. Par ludi sa tu pekne vyjadrilo, vcelku objektivne. V Rytmusovom slovniku by som povedal, ze chalani zajebali prevrat a niekto by si rad vyteoretizoval opak  Cmuk chlapci
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #1090 kedy: 30. Október , 2011, 15:39:07 »

suhlasim s rastisom... ja metaliku zaradujem do rovnakej kategorie ako nirvanu, proste diletantske akoze tvrdarny ktore pocuvaju akurat pubertaci ked zacinaju hrat na gitaru a potom neskor o par rokov sa za to hanbia  Bavím sa skvele
ty sa hanbis za nirvanu na stare kolena?  :) kua to bola tvrda kapela ne jak tieto metale srandovne
« Posledná zmena: 30. Október , 2011, 15:40:19 od palii » Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1091 kedy: 30. Október , 2011, 21:36:20 »

ty sa hanbis za nirvanu na stare kolena?  :) kua to bola tvrda kapela ne jak tieto metale srandovne

ano hanbim a nehanbim sa za to  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1092 kedy: 30. Október , 2011, 22:10:45 »

ty sa hanbis za nirvanu na stare kolena?  :) kua to bola tvrda kapela ne jak tieto metale srandovne

Co je na tom tvrde? Ci to je fake? Ci co? Ak nie, tak je to teda pekny grc.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1093 kedy: 31. Október , 2011, 08:36:00 »

Po precitani tejto recenzie si ten spolocny album s Lou Reedom radsej ani nevypocujem :

http://www.metalopolis.net/art_reviews.asp?id=6050
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #1094 kedy: 31. Október , 2011, 08:56:28 »

 kua to bola tvrda kapela ne jak tieto metale srandovne
sorry pali ale to je bordel a tvrdé? to že prejdú z pianisima do forte je tvrdé? alebo ten falošný spev? s výkrikmi vo forte časti?
« Posledná zmena: 31. Október , 2011, 08:57:26 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Strán: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.