Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. Apríl , 2024, 01:43:10
Strán: 1 [2] 3 4 ... 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 299066 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 12. November , 2004, 21:49:46 »

Metallica proste zacali hrat ako prvy trash-speed alebo nazvite to ako chcete proste PURE metal.U mna ostavaju v pamati ako moja srdcovka.Podla mna po Blacku uz mali ist do dochodku a vsetko by bolo fajn.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 12. November , 2004, 21:56:03 »

to je tiez umenie - skoncit ako kapela v pravy cas.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #17 kedy: 12. November , 2004, 22:26:50 »

no ja chcem reagovat nato, ze metallica zacala hrat ako prva trash....to je dost diskutabilne. staci sa pozriet na exodus (prvy album 1985) slayer (1983) metallica je sice pekna, ale momentalne tomus tylu co hrali zodpoveda iba nazov. je podtsatne technickejsich kapiel z trashu, ako su oni, ked zacinali.
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 12. November , 2004, 22:54:21 »

Darthez - tak tak. Sice su jedny z priekopnikov tvrdej muziky, ale skorej takej tej ""popovitejsej"" odnoze. Pravy thrash metal reprezentovali naozaj uplne ine kapely... napr. Testament, Anthrax okrem toho, co sa uz spomenulo...
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #19 kedy: 13. November , 2004, 12:00:20 »

Metallica je jeden obrovsky biznis. Ich bubenik dobre vedel, preco vybral taky nazov kapely. ked uz prestane pritahovat hudba, ludia si zapamatuju nazov a aj ked to mozno pocuvat nebudu, bude sa o tom diskutovat a to je presne to, co v USA prinasa prachy. musi sa o tebe pisat, musia byt skandale (alkohol, drogy) a uz sa to s tebou vezie ako do Disneylandu. lenze o tomto muzika nie je. Ti kotrí to vedia nepotrebuju robit skandaly. rok je o nich ticho a potom vydaju gulovy album. a to su u mne umelci. nemusia sa natriasat na koncertoch, nemusi byt potetovaní a vykrikovat oplzle slova. staci ak to odohraju tak ako na albume a divak, ktorí sa do muziky rozumie si odnesie hlboky zazitok. otazne je, kolko je dnes takych divakov Smútim((
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #20 kedy: 26. December , 2004, 13:19:12 »

26.12.1963 sa narodil Lars Ulrich. tak vsetko najlepsie k 41 narodeninam a zacni uz konecne buchat ako kedysi :)
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #21 kedy: 26. December , 2004, 13:56:13 »

vsetko najlepsie:).skoda,ze sa nevola Stefan Ulrich:) a mimochodom vsetko naj Vaiovi:))
Zaznamenané
Ivoss
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 154



« Odpoveď #22 kedy: 26. December , 2004, 15:02:40 »

Metallica je uplne cool no LOAD,SnM,St.Anger vobec nemusim aj ked doma ich mam... Napr.každý povie že James vie komunikovat s ludmi na koncerte no nieje to celkom tak... Kto videl nejake videa vie,že sa stale opakuje ale aj tak su super kapela...
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #23 kedy: 26. December , 2004, 16:18:41 »

A.J. stefan ulrich, to by bola inak pecka, jak nejaky seversky skokan na lyziach :))
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
hammetko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 282



« Odpoveď #24 kedy: 26. December , 2004, 21:57:06 »

METALLICA (KIRK) FOREVERRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR R..................RR, a uz nemam dych.
Zaznamenané
hammetko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 282



« Odpoveď #25 kedy: 26. December , 2004, 21:58:44 »

Najradsej mam z nich Kirka, lebo je ticho, a hra...a nie zle, aj ked je pravda ze na ST. Anger si toho moc nezahral....skoda, ale na novom CD ma mat aj sola, tak som zvedavy.......
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #26 kedy: 26. December , 2004, 23:01:20 »

Ako Slash, ten je tiez ticho len hra... a hra... potom si ide zapalit:), a hra.....:)
Zaznamenané

Keep rockin´
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #27 kedy: 27. December , 2004, 00:12:08 »

Hammet uz nie je to co byval.taktiez Slash uz nehra to co volakedy. ti pani uz asi nemaju inspiraciu. skoda toho. ale imidz im ostal :hm:
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #28 kedy: 27. December , 2004, 07:11:05 »

Metallica nie je už o tom čo bývala bol som vežký fanda na strednej v tom období vyšiel aj posledný album čo stál za to.Black potom som zanevrel teda do tohoto albumu ju samozrejme mám stále rád ale pustím si ju tak 1xdo roka.Kirk bol kedysi môj vzor teraz mám iný....a všeobecne som subjektívne zaťažený na DT a keď si už konečne niečo pustím je to DT. Ale asi sa vrátim k Metle hlavne kvôli interpretácii predsa len Kirk nehrá také sóla ako Petrucci a tak si prsty nedolámem a aspon si spomeniem.
Zaznamenané

tatko fóra
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #29 kedy: 27. December , 2004, 17:26:28 »

Justice is The best!!!
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Strán: 1 [2] 3 4 ... 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.