Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 09:04:12
Strán: 1 ... 76 77 [78] 79 80 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297916 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
FakyGrobian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 478



« Odpoveď #1155 kedy: 19. Marec , 2014, 19:52:57 »

Je to strasne predvidatelne, strasna nuda. A basak je tam samozrejme opat zbytocny :)
Zaznamenané

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Sivčák TB4 Jazz Custom / Sivčák NDHS5 -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Ampeg SVT810
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #1156 kedy: 20. Marec , 2014, 21:56:57 »

Lars Ulrich je neskutocny multitalent, uz maluje ovela zaujimavejsie ako hra na bicie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1157 kedy: 21. Marec , 2014, 11:37:47 »

jedine pozitivum, co ma napada je ze mi to pripomenulo take casy kill em all zo zaciatku.. prislo mi to sympaticke, taky navrat ku korenom. ale inak fakt nist moc
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1158 kedy: 21. Marec , 2014, 12:13:21 »

mne to pripada ako hocijaka ina skladba od Metallici z toho ich povodneho (lepsieho) obdobia. keby to bolo trebars na Justice, Master alebo niektorom z tych albumov, uplne by to tam zapadlo a nikto by to nevyhodnotil ako totalnu nudu... respektive ja by som to tak vyhodnotil, pretoze takto som vzdy vyhodnocoval celu Metallicu :) ano - nikdy som nebol ich fanusikom, priznavam. ale vdaka tomu mozem s nadhlaom napisat, ze tato nova vec je uplne dopohody (na ich pomery :) )
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #1159 kedy: 21. Marec , 2014, 12:42:13 »

je to sice podla mna lepsie ako ktorakolvek songa na Death magnetic, ale zas podobna choroba, zbytocne cca 3 minuty vaty a este tam vyse 2 minuty smatlavo, bez hlavy a paty fidlika kirk  Nechajte ma vydýchať  pritom by to mohla byt celkom fajn max 4min vypalovacka
« Posledná zmena: 21. Marec , 2014, 12:42:38 od styrioci » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #1160 kedy: 21. Marec , 2014, 13:26:37 »

mne to pripada ako hocijaka ina skladba od Metallici z toho ich povodneho (lepsieho) obdobia. keby to bolo trebars na Justice, Master alebo niektorom z tych albumov, uplne by to tam zapadlo a nikto by to nevyhodnotil ako totalnu nudu... respektive ja by som to tak vyhodnotil, pretoze takto som vzdy vyhodnocoval celu Metallicu :) ano - nikdy som nebol ich fanusikom, priznavam. ale vdaka tomu mozem s nadhlaom napisat, ze tato nova vec je uplne dopohody (na ich pomery :) )

to iste som si povedal aj ja
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1161 kedy: 21. Marec , 2014, 14:02:10 »

inak som si po 20 rokoch co som to ozaj nepocul dal z nostalgie kill em all. ano - gule to ma, ale ani dnes ma to nebavi o nic viac, ako predtym  Neviem na rok 83 to ma fajn zvuk, ale predpokladam, ze som pocul X-ty remaster...
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1162 kedy: 21. Marec , 2014, 14:28:17 »

super. uz mi tu chyba len vyjadrenie progyho.
Zaznamenané

o-yep sro
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #1163 kedy: 21. Marec , 2014, 14:35:22 »

Zrovna som dočítal Mustainovu bio a je to fakt husté čítanie , vyrazili ho za chlast a následné neprístojné chovanie, ale chlastali všetci  prvú ligu , pre Metallicu bol chlast stimulátorom, avšak pokial ostatní boli "veselí opilci",Mustain bol deštrukčný a nepredvidatelný opilec...určite dôvodom nebol nedostatok talentu. Tiež som si včera pustil po dlhej dobe  Kill am all  a dostalo ma to....na opilcov slušný výkon. A šéfom kapely bol Burton, nie Lars ani James...to len tak pre zaujimavosť
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1164 kedy: 21. Marec , 2014, 14:37:03 »

super. uz mi tu chyba len vyjadrenie progyho.

prepac, ze som Ti pospinil modlu  Ja som čert..
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1165 kedy: 21. Marec , 2014, 14:46:49 »

prepac, ze som Ti pospinil modlu  Ja som čert..

aku modlu  ha ha ha  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #1166 kedy: 21. Marec , 2014, 14:56:20 »

Zrovna som dočítal Mustainovu bio a je to fakt husté čítanie , vyrazili ho za chlast a následné neprístojné chovanie, ale chlastali všetci  prvú ligu , pre Metallicu bol chlast stimulátorom, avšak pokial ostatní boli "veselí opilci",Mustain bol deštrukčný a nepredvidatelný opilec...určite dôvodom nebol nedostatok talentu. Tiež som si včera pustil po dlhej dobe  Kill am all  a dostalo ma to....na opilcov slušný výkon. A šéfom kapely bol Burton, nie Lars ani James...to len tak pre zaujimavosť
ale ved to sa vie, ze lars a james su dve ega, ktore sa biju na jednom smetisku. burtona respektovali vsetci lebo ako jediny mal tusim aj nejake hudobne zaklady nastudovane  Bavím sa skvele a co sa tyka tej historky, ked vyrazili mustaina - ked boli popiti, tak dal jamesovi cez hubu, jeho ego to neznieslo, tak ho vyrazil..  Popiskujem si
Zaznamenané
jano
nováčik
*
Príspevkov: 44



« Odpoveď #1167 kedy: 24. Marec , 2014, 20:04:21 »

dalsia nova skladba, tentokrat vsak covery/medley ako pocta Diovi

http://www.rollingstone.com/music/news/metallica-talk-effortless-dio-tribute-hear-it-here-first-20140324

podla mna o dost pocuvanejsie ako Lords of Summer Na zdravie!
Zaznamenané

why so serious?
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #1168 kedy: 24. Marec , 2014, 20:24:25 »

toto ma celkom bavilo pocuvat, pripomenulo mi to casy garage inc, load/reload  Na zdravie!
Zaznamenané
MR
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247


« Odpoveď #1169 kedy: 27. Marec , 2014, 18:54:05 »

Len škoda že Hetfield je už hlasovo za zenitom. V dobách Load/Reload/Garage/S&M a ešte aj skladby "I Disappear" ho mal vo vrcholovej forme - počnúc St. Anger to už nebolo ono  Smútim
Zaznamenané
Strán: 1 ... 76 77 [78] 79 80 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 23 otázok.