Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 01:00:15
Strán: 1 ... 77 78 [79] 80 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297619 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1170 kedy: 25. September , 2016, 22:27:49 »

kukol som si cele vystupenie a musim povedat, ze sa mi celkom pacilo:



... hlavne Hetfield nema chybu, uplne vazne :)
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #1171 kedy: 26. September , 2016, 07:59:22 »

vyborni su stale  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1172 kedy: 26. September , 2016, 14:20:16 »

mne sa lubi, ze maju svoj "herny rukopis"... ani nemusia otvorit hubu a hned ich poznat podla hry a nemyslim tym Hammetove rozladence  Ja som čert..
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #1173 kedy: 26. September , 2016, 15:16:51 »

jasne, ja tam Hametta vzdy nejak prerpim, ale bavi ma Ulrich a James  Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1174 kedy: 26. September , 2016, 16:13:02 »

ja som tejto kapele nikdy neprisiel na chut. Ked som bol na strednej tak sme sa so spoluziakmi ucili hrat na gitare a oni ich obdivovali, no  akokolvek som sa snazil si vypocut aspon jeden album vcelku tak som to nedal.  :) ale musim uznat ze maju svoj "trademark" zvuk.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1175 kedy: 26. September , 2016, 19:01:13 »

Hetfield ide jak ked mal 22 kokos... basakovi sa vyprala basa na 90 stupnov ci co? a zvuk maju otrasny, ale to uz par rokov odkedy presedlali na diezle a randal a podobne srandy..  najbohatsia kapela po maidenoch a toto co je  Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1176 kedy: 27. September , 2016, 12:55:56 »

novy song



nejak ma ten prvy song - Hardwired az tak nebral, ale toto je vcelku fajn.. IMO lepsie ako Death magnetic, ktory som viacmenej odignoroval.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1177 kedy: 27. September , 2016, 13:10:08 »

ktovie ako dlho sa hammet ucil ten uvodny riff  Ja som čert..
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #1178 kedy: 27. September , 2016, 15:55:12 »

Toto sa pozdava aj mne..metallica uz seba samu neprekona, ale dobre to je kua stale  Na zdravie!
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1179 kedy: 29. September , 2016, 07:18:13 »

metla je mi stale velmi sympaticka - srsi z nich entuziazmus a to je to hlavne, su stale inspiraciou. vobec pri nich neriesim imnstrumentalizmus - bavia ma cely zivot ich pesnicky, sound a su to super ludia podla toho co vidim a citam. takze novym veciam fandim, aj ked tieto dva nove kusky su fajn a urcite ma zaujali viac ako death magnetic, chyba mi tam (osobne) este o kusocek viac "rozletenosti" v harmoniach, nejaka nosnejsia melodia, niceo co definovalo skladby z cias ride, alebo master... dost sa tocia okolo zakladneho akordu, harmonie oba songy. inak pomerne casto si pustam metallicu v tychto mesiacoch, rokoch, hlavne lajfky z YT, fakt pre radost, na prijemne nenarocne pocuvanie, ich klasicke veci pre mna doslova zludoveli :-)  Na zdravie!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1180 kedy: 29. September , 2016, 07:26:20 »

Hetfield ide jak ked mal 22 kokos... basakovi sa vyprala basa na 90 stupnov ci co? a zvuk maju otrasny, ale to uz par rokov odkedy presedlali na diezle a randal a podobne srandy..  najbohatsia kapela po maidenoch a toto co je  Bavím sa skvele

...jo ten zvuk nejak extyra neriesia - a mozno to nieje v tych rukach ako sa vravi  ha ha ha Inak, ked spominas Maiden - u nich sa mi teda nepaci uz dost dlho zvuk na albumoch - tiez by som pouzil slovko otrasny oproti klasikam  - ha ha ha
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
MR
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247


« Odpoveď #1181 kedy: 29. September , 2016, 09:15:51 »

K tomu koncertu - čo z toho, že Metla ide ako namydlený blesk, keď ako pozerám tak 90% publika to vôbec nezaujíma? Chlapci sa snažili zbytočne, pretože ľudia čakali na Rihannu a Ellie Gouldning  Bleee
K tej pesničke - je super. Verím silno že to bude mocný album :)
A čí sú chlapci skvelí ľudia? Hetfield povedal, že keby sme vedeli čo všetko v živote urobil, tak by sme ho nemali tak radi  :)
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1182 kedy: 29. September , 2016, 09:54:11 »

K tomu koncertu - čo z toho, že Metla ide ako namydlený blesk, keď ako pozerám tak 90% publika to vôbec nezaujíma?
A čí sú chlapci skvelí ľudia? Hetfield povedal, že keby sme vedeli čo všetko v živote urobil, tak by sme ho nemali tak radi  :)

tam nešlo o to mať plné publikum fanúšikov Metallici, keďže to nebol ICH koncert - bola to akcia viacerých žánrov pre ľudí všetkých kultúr. Fandov, alebo aspoň sympatizantov som tam videl dosť, potlesk po ich vystúpení myšlím tiež hovorí sám za seba.

skvelí ľudia - hovria to o nich iní muzikanti a ja to vnímam pri ich stretnutí s fandami, pri pohľade na ich výraz, emócie, kontakt s publikom, podľa akcií ktoré robia, ktorých sa zúčastňujú. Samozrejme chýb v živote sme spravili všetci mnoho, ale o tom sa tu nebavíme :-), smerodajný je v kontexte mojho uznania ich vzťah k fandom, hudobnej branži, médiám...
« Posledná zmena: 29. September , 2016, 09:55:04 od yesfan » Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
KirkHammettWah
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #1183 kedy: 05. November , 2016, 14:35:45 »



Nový song od nich , ako sa vám pozdáva ? Na sóle si Kirk nedal záležať , vôbec tam ani nemuselo byť. Rozhodne najhoršie sólo z týchto troch songov z nového albumu   Smútim
Ale zase od 4:24 do 4:47  to má grády , pripomína mi to trošku Iron Maiden  Na zdravie!
Zaznamenané

Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #1184 kedy: 05. November , 2016, 14:56:54 »

U mna sklamanie tato pesnicka. Z tych novych troch mi sadla len ta Moth into the flame, tam aj gitary maju dobry sound, James tam konecne oprasil Mark 2c+....teda aspon sa mi podla zvuku zda.
Kirkove sola su zial stale horsie,bez napadov a aj jeho hra live, neviem co sa s nim porobilo, asi ma ten koks predsa len aj zle vedlajsie ucinky Bavím sa skvele Minule som si pustil daky koncert z 1986 a padla mi sanka, ze ako vyborne a presne hraval, wah-wah tusim ani raz nepouzil..a to tie pesnicky vtedy hrali este rychlejsie. Fakt bol kedysi dobry, darmo ho ludia hatuju
Zaznamenané
Strán: 1 ... 77 78 [79] 80 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.