Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
16. Apríl , 2024, 23:02:59
Strán: 1 ... 78 79 [80] 81 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MetallicA  (Prečítané 297842 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
KirkHammettWah
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #1185 kedy: 05. November , 2016, 15:12:47 »

U mna sklamanie tato pesnicka. Z tych novych troch mi sadla len ta Moth into the flame, tam aj gitary maju dobry sound, James tam konecne oprasil Mark 2c+....teda aspon sa mi podla zvuku zda.
Kirkove sola su zial stale horsie,bez napadov a aj jeho hra live, neviem co sa s nim porobilo, asi ma ten koks predsa len aj zle vedlajsie ucinky Bavím sa skvele Minule som si pustil daky koncert z 1986 a padla mi sanka, ze ako vyborne a presne hraval, wah-wah tusim ani raz nepouzil..a to tie pesnicky vtedy hrali este rychlejsie. Fakt bol kedysi dobry, darmo ho ludia hatuju
Ale stále je táto pesnička lepšia než hociaká z St.Anger
Ono pozri sa. Ľudia hejtujú len preto , že nedosiahli to čo on. Vezmime si , že keď Metallica začínala , tak nebolo toľko dobrých gitaristov , ako bol Kirk. Žiaden Petrucci ešte nehral , Vai tiež myslím že nie. Kdesi som aj čítal , že Satriani si ho chválil , že rád sa učil novým veciam , ale keď šiel do Metallicy , tak to s ním šlo dole vodou. Vysral sa na gitaru , zaškatulkoval sa v emolovej pentatonike a to bolo všetko. Mal peniaze , slávu  čo mu viac chýbalo. Môj názor je , že ak by kašlal na Metallicu a ešte takých 5-6 rokov intenzívne cvičil , tak by bol o 100x technicky lepší , ako je dnes. Avšak dnes už hrá naprd , zahrať zahrá ešte v štúdiu niečo , ináč slabota. Zlý bending , vibráto , všade kydá ten zasratý WAH WAH. Ale koncerty do 1995 majú gule , tam to vedel pekne rozbaliť :) Ale zase , už tiež nieje najmladší , aj vek robí svoje a každý večer byť v liehu má svoje dôsledky  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 05. November , 2016, 15:14:33 od KirkHammettWah » Zaznamenané

glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #1186 kedy: 05. November , 2016, 15:32:09 »

dobre hraju dedci  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Vladis
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #1187 kedy: 05. November , 2016, 16:43:08 »

Ale stále je táto pesnička lepšia než hociaká z St.Anger
Ono pozri sa. Ľudia hejtujú len preto , že nedosiahli to čo on. Vezmime si , že keď Metallica začínala , tak nebolo toľko dobrých gitaristov , ako bol Kirk. Žiaden Petrucci ešte nehral , Vai tiež myslím že nie. Kdesi som aj čítal , že Satriani si ho chválil , že rád sa učil novým veciam , ale keď šiel do Metallicy , tak to s ním šlo dole vodou. Vysral sa na gitaru , zaškatulkoval sa v emolovej pentatonike a to bolo všetko. Mal peniaze , slávu  čo mu viac chýbalo. Môj názor je , že ak by kašlal na Metallicu a ešte takých 5-6 rokov intenzívne cvičil , tak by bol o 100x technicky lepší , ako je dnes. Avšak dnes už hrá naprd , zahrať zahrá ešte v štúdiu niečo , ináč slabota. Zlý bending , vibráto , všade kydá ten zasratý WAH WAH. Ale koncerty do 1995 majú gule , tam to vedel pekne rozbaliť :) Ale zase , už tiež nieje najmladší , aj vek robí svoje a každý večer byť v liehu má svoje dôsledky  Bavím sa skvele

No neviem, ci on nie je kazdy vecer v prasku az po nos a nie v liehu  :)
Mne osobne vobec nevadi, ze hra v pentatonike a ani, ze nehra technicky najtazsie veci, ja podla toho gitaristov nehodnotim. Zober si takeho Gilmoura, ci Slasha, tiez hraju vacsinou v pentatonike, nehraju zrovna technicky tazke veci a aki su respektovani hraci. Ich sola, a aj Kirkove kedysi, maju v sebe krasnu melodiu, dobre napady, to sa mne osobne paci. Technicky tazke sola typu Malmsteen a pod. su pre mna skor take cirkusove zaujimavosti, ze kam az to ludske telo dokaze zajst vo svojich vykonoch. Samozrejme rad si aj take pozriem a vypocujem :)
Zaznamenané
KirkHammettWah
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #1188 kedy: 05. November , 2016, 17:06:00 »

No neviem, ci on nie je kazdy vecer v prasku az po nos a nie v liehu  :)
Mne osobne vobec nevadi, ze hra v pentatonike a ani, ze nehra technicky najtazsie veci, ja podla toho gitaristov nehodnotim. Zober si takeho Gilmoura, ci Slasha, tiez hraju vacsinou v pentatonike, nehraju zrovna technicky tazke veci a aki su respektovani hraci. Ich sola, a aj Kirkove kedysi, maju v sebe krasnu melodiu, dobre napady, to sa mne osobne paci. Technicky tazke sola typu Malmsteen a pod. su pre mna skor take cirkusove zaujimavosti, ze kam az to ludske telo dokaze zajst vo svojich vykonoch. Samozrejme rad si aj take pozriem a vypocujem :)
Však jasné :)
Každý gitarista je niečim výnimočný. A toho sa snažím docieliť , ale zatiaľ nič  Bleee Bavím sa skvele
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1189 kedy: 05. November , 2016, 20:36:27 »

mne sa nova metallica vobec nepaci z pohladu skladatelskeho. Keby toto spravila hociaka ina kapela tak to vsetci rozjebu ze to je tupota o 3 riffoch co sa toci dokola s otravnym spevom Jeheaah .. UUuuu yeaaaaaaaah...
Live hraju dobre prisaham ze Ulrich zacal cvicit, normalne hra rovno dedek.
Zaznamenané

icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #1190 kedy: 05. November , 2016, 20:42:18 »

Nový song od nich , ako sa vám pozdáva ? Na sóle si Kirk nedal záležať , vôbec tam ani nemuselo byť. Rozhodne najhoršie sólo z týchto troch songov z nového albumu   Smútim
Ale zase od 4:24 do 4:47  to má grády , pripomína mi to trošku Iron Maiden  Na zdravie!

vyrastal som na Metallice,Kirk bol moj gitarovy boh a vidim ze tvoj tiez.Vies viacere sola co hral Kirk boli pre mna a stale su nezahratelne a boli a aj su nadherne.Zober si napr.solo z Welcome home ci z Fade to black,tie sola maju svoje caro i dusu doteraz.

Vysiel novy song? mno...pustil som si to a pravdu povediac je to mess.Nic mi to nedava,mrtvo a to je skoda.Myslim,ze Dave Mustaine s Broderickom s albumom Dystopia je na tom o dost lepsie ako Metallica....a to bola Metallica nr.1,ktora nechala Daveho za sebou.
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #1191 kedy: 05. November , 2016, 20:45:59 »

Ale stále je táto pesnička lepšia než hociaká z St.Anger
tak St.Anger ma celkom bavil.Mozno ze preto,ze som rozmyslal na akych plechoch to hraju....aha Randall Kirk Hammett,njn...
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #1192 kedy: 05. November , 2016, 20:49:03 »

kukol som si cele vystupenie a musim povedat, ze sa mi celkom pacilo:
... hlavne Hetfield nema chybu, uplne vazne :)
a hlavne ten ich basak z Guano apes  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1193 kedy: 07. November , 2016, 17:39:08 »

mne sa nova metallica vobec nepaci z pohladu skladatelskeho.

mozem suhlasit... novy album sta by byvaly pamatnik a milovnik Metallicy vitam, rovnako energiu, s ktorou su veci zahrate a ponate, paci sa mi zvuk, Jamesov spev...avsak chyba mi jednoducho silny napad a nasledne kosatejsie kompozicie, slohy a refreny presahujuce jeden, dva akordy...viac melódie v spevových linkách.

asi tak
« Posledná zmena: 07. November , 2016, 17:41:09 od yesfan » Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
KirkHammettWah
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #1194 kedy: 08. November , 2016, 14:55:43 »

vyrastal som na Metallice,Kirk bol moj gitarovy boh a vidim ze tvoj tiez.Vies viacere sola co hral Kirk boli pre mna a stale su nezahratelne a boli a aj su nadherne.Zober si napr.solo z Welcome home ci z Fade to black,tie sola maju svoje caro i dusu doteraz.

Vysiel novy song? mno...pustil som si to a pravdu povediac je to mess.Nic mi to nedava,mrtvo a to je skoda.Myslim,ze Dave Mustaine s Broderickom s albumom Dystopia je na tom o dost lepsie ako Metallica....a to bola Metallica nr.1,ktora nechala Daveho za sebou.
Tu ťa opravím , Broderick si urobil vlastnú kapelu (Act of Defiance) a do Megadeth prišiel Kiko Lourerio Žmurk A Dystopia je už z Kikom Žmurk
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1195 kedy: 08. November , 2016, 15:03:21 »

Kiko je mega hudobnik aj sa divim ze skoncil kde skoncil..
Zaznamenané

KirkHammettWah
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #1196 kedy: 08. November , 2016, 15:25:20 »

Kiko je mega hudobnik aj sa divim ze skoncil kde skoncil..
Preste tak ... keď pre Guitar World hral s Mustainom tak Mustaine kecal sračky a chudák Kiko bol celý čas ticho. Mustaine je proste sebec
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #1197 kedy: 08. November , 2016, 16:25:30 »

on je majitel firmy MEGADETH, preco by mal nechat rozpravat svojho najlepsieho robotnika ?  Žmurk
Zaznamenané
KirkHammettWah
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 132



« Odpoveď #1198 kedy: 08. November , 2016, 16:30:44 »

on je majitel firmy MEGADETH, preco by mal nechat rozpravat svojho najlepsieho robotnika ?  Žmurk
Ako za tie money čo mu dal Mustaine by som bol aj ja ticho  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #1199 kedy: 08. November , 2016, 20:19:55 »

Tu ťa opravím , Broderick si urobil vlastnú kapelu (Act of Defiance) a do Megadeth prišiel Kiko Lourerio Žmurk A Dystopia je už z Kikom Žmurk

o Act of Defience viem i ked sa mi moc nepaci,ale ten Kiko mi unikol,ani neviem o kom je rec.

BTW,paci sa mi,ze Broderick trosku popohnal Jackson v novych signaturach.Tu je  nejaka Jacksonka,ktoru som este nevidel

Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
Strán: 1 ... 78 79 [80] 81 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.