Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 01:35:14
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ZOOM G2  (Prečítané 31561 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #105 kedy: 03. Január , 2010, 01:48:45 »

narazas na durovu cast? :)...v podstate nie ani tak timmons ako henry toth


 ha ha ha   Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #106 kedy: 03. Január , 2010, 01:49:27 »


 ha ha ha   Bavím sa skvele
? aj dont andrstend ju Smútim
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #107 kedy: 03. Január , 2010, 01:51:43 »

? aj dont andrstend ju Smútim

len, ze to pekne znie. ( ta cast o Timmonsovi a Tothovi ) Ale paci sa mi na tebe, ze si stojis za svojim vzorom, tak to ma byt  Je to frajer
« Posledná zmena: 03. Január , 2010, 01:52:19 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #108 kedy: 03. Január , 2010, 01:54:40 »

len, ze to pekne znie. ( ta cast o Timmonsovi a Tothovi ) Ale paci sa mi na tebe, ze si stojis za svojim vzorom, tak to ma byt  Je to frajer
e...zase mam pocit ze celkom nerozumiem ha ha ha..ale nevadi :)
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Marek-TT
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116



« Odpoveď #109 kedy: 13. Marec , 2010, 23:54:52 »

Celkom dobry efekt, pouzival som ho cca rok a dali sa na tom natocit zaujmave zvuky. Neviem ci to tu bolo ale tu http://www.haax.se/manualsite/index.php?unit=G2 sa daju najst celkom fajn presety. :)

Momentalne prezbrojujem a mam volny tento efekt aj s pedalom teda G2.1u, keby niekto chcel usetrit na novom :)
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #110 kedy: 21. Jún , 2010, 07:18:26 »

konečne sa vyrába nový model zumu g2nu ...oproti starému má nejaké nové efekty...looper...usb na pc...nejake presety robil stevie vai..som celkom zvedavy asi si ho kúpim na ten starý nedám dopustit...potom sem môže šupnúť nejaké nahrávky Som frajer
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #111 kedy: 21. Jún , 2010, 08:32:33 »

je to dobre, vie to hrat fajn aj do lampoveho koncaka, aj do pc na repraky ci sluchatka..akurat tie presety nie su nic moc vacsinou. usb, pc editor, vacsi display a looper su velke plusy...za tych par korun co to stoji sa to celkom oplati, ale netreba cakat zazraky
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #112 kedy: 22. Jún , 2010, 07:36:45 »

je to dobre, vie to hrat fajn aj do lampoveho koncaka, aj do pc na repraky ci sluchatka..akurat tie presety nie su nic moc vacsinou. usb, pc editor, vacsi display a looper su velke plusy...za tych par korun co to stoji sa to celkom oplati, ale netreba cakat zazraky
ja som vela rokov mal zoom g2 musim povedat ze je to velmi spolahlivy stroj..zo vsetkych veci co s mi nejak dojebali tento nikdy..vzdy funguje absolutne bez problemov
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #113 kedy: 22. Jún , 2010, 09:47:15 »

G2 pouzivam dodnes do slucky na rozne efekty !  ha ha ha Uplne staci a vyrovna sa to ktoremukolvek boss.  :)
Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #114 kedy: 17. Október , 2011, 18:47:53 »

G2 pouzivam dodnes do slucky na rozne efekty !  ha ha ha Uplne staci a vyrovna sa to ktoremukolvek boss.  :)

Pouzivas (pouzival) si to v lampovej slucke? Nerobi to tam zlo? Je to uplne v pohode? Ide mi o to, ze mam 2 aparaty ale len 1 efekt (G-major 2). Ten je v racku s jednym aparatom a ked chcem hrat na koncerte s druhym aparatom, tak by som to musel vyberat z racku a mat len tak pohodene na podiu, alebo tahat so sebou 2-tonovy rack kvoli efektom. Tak ma napadlo vyhrabat a pouzit moju staru G2, len mam obavy, ci neposere signal.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #115 kedy: 17. Október , 2011, 18:50:53 »

Pouzivas (pouzival) si to v lampovej slucke? Nerobi to tam zlo? Je to uplne v pohode? Ide mi o to, ze mam 2 aparaty ale len 1 efekt (G-major 2). Ten je v racku s jednym aparatom a ked chcem hrat na koncerte s druhym aparatom, tak by som to musel vyberat z racku a mat len tak pohodene na podiu, alebo tahat so sebou 2-tonovy rack kvoli efektom. Tak ma napadlo vyhrabat a pouzit moju staru G2, len mam obavy, ci neposere signal.
Nerobi to ziadny bordel a pouzival som to zatial asi so 4 lampacmi, uplne v pohode v kazdom jednom, resp. v kazdej slucke.
Teraz ale prechadzam na krabicky.
Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #116 kedy: 17. Október , 2011, 19:13:13 »

Nerobi to ziadny bordel a pouzival som to zatial asi so 4 lampacmi, uplne v pohode v kazdom jednom, resp. v kazdej slucke.
Teraz ale prechadzam na krabicky.

Vyborne, dik, tak to skusim. Tiez som rozmyslal nad krabicami a nad inymi rieseniami, ale pokazila sa mi tlaciaren na evri. Potom som si spomenul, ze mam G2, tak to pouzijem aspon ako docasne riesenie.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #117 kedy: 17. Október , 2011, 19:15:29 »

Vyborne, dik, tak to skusim. Tiez som rozmyslal nad krabicami a nad inymi rieseniami, ale pokazila sa mi tlaciaren na evri. Potom som si spomenul, ze mam G2, tak to pouzijem aspon ako docasne riesenie.
Uplne spokojne. Ked nemam ako pouzit axe, tak ficim na lampaci a doteraz moj jediny efektovy multacik bola G2.  :)
Zaznamenané

Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #118 kedy: 05. December , 2011, 10:49:57 »

Uplne spokojne. Ked nemam ako pouzit axe, tak ficim na lampaci a doteraz moj jediny efektovy multacik bola G2.  :)

No... Skusil som tu G2 v Engl slucke a nemdopadlo dobre... Porovnaval som to s G-majorom a bolo pocut evidentny rozdiel, nech som sa to snazil nastavit akokolvek. Neznicilo to ten zvuk uplne, ale bolo pocut, ze ta konverzia nie je postacujuca. Znelo to, akoby som pocuval nejaku velmi skomprimovanu mp3, napr. ze 128 kbps. Proste uzky, plochy zvuk.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #119 kedy: 05. December , 2011, 11:08:01 »

No... Skusil som tu G2 v Engl slucke a nemdopadlo dobre... Porovnaval som to s G-majorom a bolo pocut evidentny rozdiel, nech som sa to snazil nastavit akokolvek. Neznicilo to ten zvuk uplne, ale bolo pocut, ze ta konverzia nie je postacujuca. Znelo to, akoby som pocuval nejaku velmi skomprimovanu mp3, napr. ze 128 kbps. Proste uzky, plochy zvuk.
Neviem ako ty, ale ja som mal vsetko v G2 povypinane, t.j. vsetky eq, comp, drive, atd... LEN delay a hall, pripadne chorusy. Mal si to aj ty takto ?
Zaznamenané

Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.122 sekund, 22 otázok.