Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 11:41:23
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ozzy Osbourne  (Prečítané 18609 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Matej
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236


« kedy: 24. September , 2005, 18:03:45 »

Tak co vravite na tohoto dedka v papuciach? Akurat som po dlhom case oprasil Album Ozzmosis - a musim povedat ze je to jeden z mojich naj albumov. Je super. Aj pohodovy a tvrdy. Mne sa tie jeho starsie moc nelubia. Mozno albumy No More Tears, Down To Earth a klasika Blizzard of Ozz. Ostatne moc nemusim. Nejde mi do hlavy, ako moze byt niekto tak , hmm, aby som to neprehnal, skratka jedinecny, a na druhu stranu sa ledva hybe. Ako moze tak dobre spievat a pritom nevie ani rozpravat. hm.
Zaznamenané
KoRnAk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 254


« Odpoveď #1 kedy: 30. Január , 2006, 17:49:00 »

no ked este posobobil v blacksabathe to bolo fajn...jeho momentalnu tvorbu nesledujem...

Naposledy upravil kornak, : 30.01.2006 o 17:49
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #2 kedy: 30. Január , 2006, 20:11:28 »

ozzy je fakt exot, a ked niekto odhryzne hlavu netopierovi, tak to je tazky rebel:evil:
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #3 kedy: 30. Január , 2006, 20:34:10 »

ozzmosis je fakt pecka. charakterizoval si ho presne. tvrdy aj makky. a hlavne neuveritelne dobre zaranzovany a zmastrovany. je to album ku ktoremu sa vzdy vratim.
zial je to 1 z mala ozzyho veci kt.ma oslovila. Black Sabbath je kultovy najma s Ozzym. terajsia tvorba ma moc neberie. a jeho sukromie...o tom sa nebudem ani vyjadrovat. tazko tomu chapat
Zaznamenané

WEIRD THRASH
5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #4 kedy: 01. Február , 2006, 10:04:58 »

ozzmosis je jasny. stare veci sa mi tiez nepacia. poznate astrologa menon Hawkins? tiez sa ani nepohne ale za to mozog... Inak kto vie kolko z nas by boli take hviezdy ,keby mame za tatrovku takeho kokainu...
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 01. Február , 2006, 10:32:23 »

Ten človek sa volá Stephen Hawking a je to kozmológ....no a úspech Ozzyho na jeho neskorších nahrávkach spočíva podža mňa dosť aj v tom, že má okolo seba kvalitných muzikantov, ktorí napíšu a nahrajú muziku a potom aj skúseného producenta, ktorý si dokáže poradiť s jeho hlasovými obmedzeniami...byť doprovodným muzikantom Ozzyho je asi dosť náročné, náročnejšie, ako u bežného speváka, lebo pri písaní skladieb musíš mať na zreteli Ozzyho spevácke limity, ktoré sú značné...no a potom kult žije a z neho žije aj Ozzy
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 01. Február , 2006, 12:05:40 »

5o - po tej Tvojej hlaske s astrologom sa prave vsetci nezijuci vedci obratili v hrobe a tych zijucich naplo ha ha ha

Altostratus - asi tak. Ale robit s Ozzym bude asi predovsetkym dobry kseft :)
Zaznamenané
5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #7 kedy: 01. Február , 2006, 12:16:59 »

no dobereeee sak moc tomu nerozumiem ,ale to nebolo podstatne. bolo to len prirovnanie. dobre, dakujem ,za opravenie. (aj tak nemam rad vedcov.jedna polka zemegule hladuje, aby sa mohla ta druha z ludskej rozmarnosti vystrelit do kozmu.a kam to vedie?budeme zit na inej planete? haha. a nehovorim a vynalezoch skazi ...uz som ticho)

Inak ,veru pravda s tym ze asi vsetky taketo hviezdy maju poriadnych muzikantou okolo seba.
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
Marshall
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 182



« Odpoveď #8 kedy: 01. Február , 2006, 12:37:20 »

noo ja stryka Ozzyho zerem heh... a stary Black Sabbath tiez..mam rad prave tie starsie albumy od Ozzyho ale aj nove nie su na zahodenie. neviem ale na tych starych albumoch je nieco z coho som uplne vyoutovany :) vzdy ked pozeram Live&Loud a pozeram co tam ozzy vystraja nechaapem... na koncerte z Budokanu je uz kludnejsi hehe... no ale to uz bude aj vekom ..

Naposledy upravil Marshall, : 01.02.2006 o 12:50
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 01. Február , 2006, 17:24:50 »

5o napísal:
Citácia
(aj tak nemam rad vedcov.jedna polka zemegule hladuje, aby sa mohla ta druha z ludskej rozmarnosti vystrelit do kozmu.a kam to vedie?budeme zit na inej planete? haha. a nehovorim a vynalezoch skazi ...uz som ticho)

.


toto si neodpustím, sorry...
5o...za túto hlášku by som Ti zvesil aj desať kariem, keby to ešte fungovalo:pinch: :pinch: Neser ma! prečítal si si to po sebe?
Zaznamenané

jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #10 kedy: 01. Február , 2006, 19:15:28 »

ozzyho zeriem aj ja...fakt,ale ostava,ze velku cast jeho uspechu maju nasvedomi skveli muzikanti
black sabbath je legenda a ozzy z toho cerpal...ved bol by blazon,keby nie
najradsej mam asi Ozzmosis a Ozzman Cometh

verim,ze tento tipek to vsetko nerobi len pre prachy...on je fakt uplny magor ha ha ha
Zaznamenané
5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #11 kedy: 02. Február , 2006, 11:37:45 »

je to \"blazon\" s genialnym hlasom. myslim ,ze nie len on cerpal. aj z neho cerpali iny asi rovnakym dielom.

inak nahral dost veci so Steve Vaiom, ktore ostali v studiu. nemate to niekto ? ha ha ha
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 02. Február , 2006, 11:43:01 »

ako ich mozeme mat, ked ostali v studiu ? :) treba, aby po ne niekto skocil Beeee
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #13 kedy: 02. Február , 2006, 15:19:51 »

a Steve tu nie je registrovany?  Žmurk aka skoda :silly:
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
proton
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 339



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 02. Február , 2006, 16:40:11 »

tusim ze my little man z ozzmosisu robil z vaiom..
Zaznamenané

the hourglass is never right side up...
Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 22 otázok.